Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znamy wszystkich szczegółów więc nie ma się co podniecać tym czasem. Nawet gdyby jednak Rob był wolniejszy od pozostałych kierowców w Williamsie w porównywalnych warunkach (opony, masa, ustawienia) to ja odbieram ten czas jako pozytywny z tego względu, że to właśnie Roberta puścili na koniec na hyperach. Dla mnie oznacza to sygnał dla świata na sezon 2018 pt. "Wzięliśmy najszybszego kierowcę" - czyli Robert klepnięty. ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, turdziGT napisał:

Mysle że nadal nie ma co wyciągać żadnych wniosków.Trzeba czekać i tyle.Z Renault też wszystko wyglądało mega dobrze i się posypało

Oczywiście. A gdy wtedy pisałem,że obserwuje fakty i dopiero mam pewne info, to ktoś tu się śmiał ,że mam info po fakcie.   Zapomniał ,że jeśli można mieć na coś wpływ to tylko takie są info są pewne. 

Tu sprawa wygląda lepiej ,ale czekamy i tyle. Czasy dobre. Robert dalej po swojemu - jak powiedział Gronholm -wsiada i jedzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wolnemiasto napisał:

sirotkin z jego pieniędzmi za Strolla (nic nie pokazał w tym sezonie,podium przypadkowe) i Robert jako pierwszy kierowca - tak mi się marzy....

 

 

No po tych testach może tak być. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, sebekian napisał:

Coś mi się wydaje ze w dużym gronie spotkamy się na Węgrzech i to nie będzie wine cruse :)

Ależ będzie - wygraną Kubicy chcesz świętować paluszkami i Piccolo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...