Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Jumpman napisał:

Zastanawia mnie ten deal Bottas + silniki.

Nie klei mi się to w ogóle. Przecież, Alfa przedłużyła współpracę, a wiadomo że ma włoskie powiązania... więc Alfa Romeo Racing Mercedes ? YY no chyba nie.

No chyba, że wróciliby do nazwy Sauber - jedyna opcja na takie cos jak dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę gdzie w tym roku jest Alfą to na miejscu Fina brałbym chyba Wiliamsa…

swoja droga czemu Wy widzicie Bottasa w Alfie? Skąd ten pomysł?


Obajtek w zeszłym roku wyraźnie mówił, ze do F1 wchodzą na dłużej i zostaną nawet bez Roberta. 

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nawet jest już spore info:

 

Cytat

Zaskoczeniem jest tożsamość drugiego kierowcy tego zespołu, bo Antonio Giovinazzi ma stracić posadę. Według Racefans, Włoch byłby kierowcą rezerwowym, a także jeździłby w prototypie Ferrari szykowanym do udziału w serii WEC i Le Mans. W jego miejsce nie trafiłby inny junior Ferrari, a Nyck de Vries. O Holendrze pisałem na blogu kilkanaście dni temu, że otwarła mu się szansa na debiut w F1 (szczegóły), ale wyglądało na to, że jedyna możliwość to Williams. Jeżeli dołączy do Alfy Romeo, to będzie to bardzo duża niespodzianka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skoczy oglądalność F1 na Eleven. :) RK!!

 

Jak macie Eleven w TV to macie dostęp do transmisji przez internet w telefonie. Internet w UE darmowy albo Wi-Fi i można oglądać w całej UE Eleven F1 na telefonie.

Edytowane przez FilipBB
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, FilipBB napisał:

Jak macie Eleven w TV to macie dostęp do transmisji przez internet w telefonie. Internet w UE darmowy albo Wi-Fi i można oglądać w całej UE Eleven F1 na telefonie.

Jak to zrobić gdy mam eleven kupiony w pakiecie multimedia polska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, pablonas napisał:

Jak to zrobić gdy mam eleven kupiony w pakiecie multimedia polska?

 

Wydaje się, że nie darmowo:

 

https://www.elevensports.pl/faq

 

Czy mogę oglądać waszą telewizję on-line, jeżeli mam już wykupiony dostęp do kanałów ELEVEN SPORTS za pośrednictwem mojej telewizji kablowej lub platformy satelitarnej?

 

Usługa OTT oferowana na stronie www.elevensports.pl oraz przez aplikację ELEVEN SPORTS jest usługą niezależną od ofert platform satelitarnych i sieci kablowych i nie może być z nimi łączona.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miło ze strony Kimiego, ale nie oszukujmy się. Nawet jak się jest Robertem Kubicą nie da się wskoczyć do współczesnego bolidu F1 i od razu jechać na poziomie kierowców, którzy jadą pełny sezon. Tym bardziej bolidem, który jak się wydaje jest obecnie drugi od końca pod względem osiągów.
Także trzymajmy kciuki, ale nie ma sensu oczekiwać czegokolwiek. Dobrze jak będzie przed Haasami.....

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...