Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Z całą sympatią trochę słabo.GIO dużo lepiej. Ja wiem, że nie wjeżdżony i tor nowy ale mimo wszystko niespodzianki nie było. Szkoda jakby to był występ statystyczny tylko. GIO pokazuje ,że ten bolid na tym torze może być bardzo konkurencyjny.

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Jacky X napisał:

Z całą sympatią trochę słabo.GIO dużo lepiej. Ja wiem, że nie wjeżdżony i tor nowy ale mimo wszystko niespodzianki nie było. Szkoda jakby to był występ statystyczny tylko. GIO pokazuje ,że ten bolid na tym torze może być bardzo konkurencyjny.

Czego oczekiwałeś, ściągnięty z rana, ledwo godzinę pojeździł (nawet nie, bo sporo czerwonych flag było) i miał kręcić czasówkę jak utalentowany kolega z zespołu co przez cały rok rozwija bolid i jeździ regularnie? Jak się poszczęści, to może w wyścigu coś talentem/intuicją ugra, cudów nie oczekuj.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś naprawdę wierzy, że ten wyścig będzie przełomowy dla Kubicy? Nie, nie będzie. Chłop miał swoje 5 minut w F1. Mógł mieć 10 albo i pół godziny ale podjął decyzję... Odbębni wyścig jak Kimi i tyle. GIO w kwalach zniszczył go. Ja wiem, że długo nie jeździł itp... Realnie ma szanse dojechać przed uczniakami z Haas. Wszystko, co więcej, to będzie szczęśliwy zbieg okoliczności.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert ma talent, ogromne doświadczenie i Wogóle. Ale mam wrażenie że Kubica z 2006r byłby wczoraj znacznie wyżej w kwalifikacjach. Robert stracił szybkość …Może bolidy ,może opony , a może wszystko razem. Kubica dalej może robić wspaniałe rzeczy w motosporcie ale pojedyncze szybkie kółko już mu nie wychodzi niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, miki_mi2 napisał:

Czy ktoś się orientuje gdzie można wykupić transmisję z dzisiejszego wyścigu ? Eleven sports niestety jest niedostępny we Włoszech gdzie aktualnie przebywam :/ 

Ewentualnie https://f1tv.formula1.com/

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, miki_mi2 napisał:

Czy ktoś się orientuje gdzie można wykupić transmisję z dzisiejszego wyścigu ? Eleven sports niestety jest niedostępny we Włoszech gdzie aktualnie przebywam :/ 

Jesli masz wykupiona transmisje/subskrypcję w PL to w całej UE powinno działać.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej jeszcze zjedzie, bo te mediumy jego i tak były używane.

 

Płaczek, nie płaczek, dla mnie hipokryta pełną gębą, stracił u mnie resztę szacunku w tym sezonie i nie chodzi mi o same zdarzenie z silverstone, tylko o zachowanie po wyścigu, o wypowiedzi na różne tematy, a później sprzeczne zachowanie z tym co głosi etc Taki płaczek - buraczek, który od lat uprawia piar, że bottas jest najlepszym partnerem jakiego tylko mógł mieć - no oczywiście, że najlepszy, bo ciepła klucha z finlandii robi co mu każą i lepią go jak chcą, wystarczy sobie przypomnieć co się działo z hamiltonem jak jeździł z alosno czy rosbergiem. Taki niby mistrz-legenda, bo trafił w świetny okres zespołu i ma papiery na jazdę, ale dla mnie sportowiec to nie tylko wyniki, to również to jakim jest człowiekiem po robocie i tu niestety mi się wiele rzeczy z tym brytyjczykiem kłóci.

  • Haha 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...