Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Bosman napisał:

3.2bara to musi dawać niezły komfort na dziurach :)

Coś  jak runflat pewnie albo jeszcze lepiej...

 

Tak, szczerze to nie ma tragedii, opona profil 45, miekka guma, zawias w tryb comfort. Powiedzialbym ze jest normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, komancz napisał:

Napedy dolaczane dzialaja zupelnie inaczej niz jeszcze pare lat temu, dzieje sie to blyskawicznie i plynnie, bardzo ciezko wyczuc ten moment i faktycznie to co jest w wielu testach w sieci bdb sie prowadzi.

Jeszcze taka ciekawostka, mercedes zaleca cisnienie w ogumieniu w oponach zimowych na 3,2bar przod i 2,4 tyl :o i faktycznie jak jest mniej to samochod dziwnie sie prowadzi, jest taki mniej pewny w zakrecie przy wiekszych predkosciach

Skąd masz takie info? Ja mam przód 2.6,  tył 2.3 i jest ok, miałem wcześniej coś koło 3.0 i 2.6 i mocno wyjeżdżał przodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, radekk napisał:

Skąd masz takie info? Ja mam przód 2.6,  tył 2.3 i jest ok, miałem wcześniej coś koło 3.0 i 2.6 i mocno wyjeżdżał przodem.

Z plaketki :)

Przy 3os i malym bagazu dmocham 3,2 i 2,4. Przy obladowanym 3,2 i 2,8. Oczywiscie mowa o zimowce

IMG_2252.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, komancz napisał:

Z plaketki :)

Przy 3os i malym bagazu dmocham 3,2 i 2,4. Przy obladowanym 3,2 i 2,8. Oczywiscie mowa o zimowce

IMG_2252.jpg

Faktycznie, jakoś nie spojrzałem na tą dolną rubrykę. Ja teraz na 18 mam tak jak podane przy letnich i jeździ mi się dobrze, przez kilka dni miałem faktycznie koło 3/2.4 i jakoś dziwnie się jeździło i płużył przodem. Z ciekawości dopinguje i zobaczę jeszcze raz. A masz tak na 18 czy 19?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, radekk napisał:

Faktycznie, jakoś nie spojrzałem na tą dolną rubrykę. Ja teraz na 18 mam tak jak podane przy letnich i jeździ mi się dobrze, przez kilka dni miałem faktycznie koło 3/2.4 i jakoś dziwnie się jeździło i płużył przodem. Z ciekawości dopinguje i zobaczę jeszcze raz. A masz tak na 18 czy 19?

Mam 18ki zimowe i letnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, komancz napisał:

Z plaketki :)

Przy 3os i malym bagazu dmocham 3,2 i 2,4. Przy obladowanym 3,2 i 2,8. Oczywiscie mowa o zimowce

IMG_2252.jpg

Dobrze ze wytłumaczyłeś bo to jednostki zwykłym ludzia nieznane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ponton500 napisał:

19nastki ihmo lepiej wygladaja.

Zdecydiwanie tak, ale komfortu jest juz zdecydowanie mniej, felgi tez bardziej podatne na uszkodzenia.
Oczywiscie nie ma mowy zeby wjezdzac na kazdy kraweznik tak jak to robilem w Evo czy Sti bo Merc jest po prostu nisko zawieszony.

 

Jeszcze slowo o hamulcach, bo nie mozna kolo nich przejsc obojetnie :) hamuja naprawde rewelacyjnie i to na seryjnych klockach (nie wiem z Mercedes tam zaklada na 1 montaz) zacisk jest bardzo duzy i mimo ze tarcza przod ma 350mm (czyli jak w evo X) to nie ma szans zalozyc felgi 17ki, co w Evo X na zime bylo mozliwe.

 

na bialym Braidzie wyglada tak :)

7108A3EF-EF53-4B68-848A-B07C76146109.jpeg

  • Super! 2
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna felga, ladnie siadla. Drogi mamy coraz lepsze, tez jak sie przesiadlem na 19 to myslalem, ze bedzie dramat. No ale nie jest zle, co nie zmienia faktu, ze trzeba uwazac i o parkowaniu raczej mozna zapomniec.

 

Z jakiego powodu nie wziales pakietu AERO?

Edytowane przez ponton500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ponton500 napisał:

Fajna felga, ladnie siadla. Drogi mamy coraz lepsze, tez jak sie przesiadlem na 19 to myslalem, ze bedzie dramat. No ale nie jest zle, co nie zmienia faktu, ze trzeba uwazac i o parkowaniu raczej mozna zapomniec.

 

Z jakiego powodu nie wziales pakietu AERO?

Braida troche bardziej odsadzilem niz seryjna (o 5mm na strone) i to sa letni ekola, a seryjne zostaly na zime.

 

Aero - za duza kasa, ja go zamawialem jak nie wszystkie konfiguracje byly dostepne i pakiet areo byl albo w wersji limited (30k) albo w pakiecie amg performance (z fotelami, minimum 26k) teraz widze ze za 11k mozna tez zamowic sam pakiet aero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ponton500 napisał:

Tak, wychodzi jakies 11k z groszami. Po prostu wybierajac jedna opcje zaraz dokladaja Ci drugie i cena rosnie.

 

Ok, widze, ze na reszte potencjalnych pytan juz odpowiedziales wczesniej, dzieki. ;-)

Zgadza sie. Dodatkowo tak jak teraz wyglada to jest mega sleeper :)

 

to wg mnie idealny samochod jako pochlaniacz kilometrow, wygodny, jedzie od samego dolu, brakuje mu troche gory ale cos za cos, jak ktos chce mocniejsza gore to lepiej a45/45s ale znowu kosztem dlabszego dolu, co kto lubi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, ponton500 napisał:

19nastki ihmo lepiej wygladaja.

Na 18 też potrafi fajnie, kwestia felg.
1E3A64C0-F7A8-448A-ABC3-DAB35D006581.thumb.jpeg.65758e76e74717316b6c23efb39bb24c.jpeg

 

 ja na zimę mam 18 na lato 19, jednak uznałem że profil o 5 większy będzie lepiej na zimę.

Edytowane przez radekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj komentarz dotyczyl felg seryjnych, nie aftermarketowych. ;)

  

16 minut temu, radekk napisał:

ja na zimę mam 18 na lato 19, jednak uznałem że profil o 5 większy będzie lepiej na zimę.

 

Tez bardzo ladne. Kolor banan rowniez daje rade z czarnymi akcentami. Pamietam jak jeszcze pare lat temu mowilem, ze nigdy wiecej oczojebnych kolorow. :lol:

Edytowane przez ponton500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ponton500 napisał:

Moj komentarz dotyczyl felg seryjnych, nie aftermarketowych. ;)

Seryjne w moim odczuciu żadne nie są jakieś zbyt ciekawe.

 

Godzinę temu, ponton500 napisał:

Tez bardzo ladne. Kolor banan rowniez daje rade z czarnymi akcentami. Pamietam jak jeszcze pare lat temu mowilem, ze nigdy wiecej oczojebnych kolorow. :lol:

Jak patrzę na to co jeździ po ulicy to uznałem że wszystko byle oczojebne.

Zreszta ostatnio zrobiłem zdjęcie parkingu pod stokiem

34F3B6D9-E6BA-40F0-995E-C978D8D640C5.thumb.jpeg.304135a835cc391f367623855c1dd98a.jpeg

Wszystko białe, szare, czarne, ewentualnie jakieś czerwienie się pojawiają. Smutno to wyglada.
A tak przynajmniej na parkingu już z daleka wiadomo gdzie się zaparkowało:biglol:

F9C00744-B23B-44B5-BB90-D28B5FD4E71F.thumb.jpeg.bbce330ebf47c7ee83eb67b7eb4bbc53.jpeg

 

Był pomysł oklejenia na jakiś inny, jeszcze bardziej oczojebny kolor, ale póki co Minionek zostaje. Jedynie ubolewam że do żółtego mój preferowany kolor felg na lato niezbyt pasuje wiec będę kombinował z czymś nowym :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, radekk napisał:

Seryjne w moim odczuciu żadne nie są jakieś zbyt ciekawe.

 

Mi taki secik jak nizej badzo odpowiada. Po prostu jakos znudzilo mi sie modyfikowanie. Biore to co jest i ciesze sie jazda. Obecnie nawet nie kupowalem drugich felg, tylko zmieniam same opony.

 

a35amg.jpg

 

17 minut temu, radekk napisał:

Wszystko białe, szare, czarne, ewentualnie jakieś czerwienie się pojawiają. Smutno to wyglada.
A tak przynajmniej na parkingu już z daleka wiadomo gdzie się zaparkowało:biglol:

 

Jasne. Bylbym w stanie podolac jezdzac takim kolorem. Ale czasami mam wrazenie, ze reszta spoleczenstwa za tym nie nadaza i lepiej nie rzucac sie w oczy... ;)

Edytowane przez ponton500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ponton500 napisał:

 

Mi taki secik jak nizej badzo odpowiada. Po prostu jakos znudzilo mi sie modyfikowanie. Biore to co jest i ciesze sie jazda. Obecnie nawet nie kupowalem drugich felg, tylko zmieniam same opony.

 

a35amg.jpg

 

 

Jasne. Bylbym w stanie podolac jezdzac takim kolorem. Ale czasami mam wrazenie, ze reszta spoleczenstwa za tym nie nadaza i lepiej nie rzucac sie w oczy... ;)

taki set mam na lato. Jest całkiem fajny, ale jak założyłem aftermarketowe 18 to zarówno w mojej opinii jak i już kilku osób dużo ciekawiej się prezentuje. Więc coraz mocniej się zastanawiam czy nie pchnąć go dalej, zważywszy że tylko na nim przyjechał, więc są nówki sztuki, a kupić coś innego.

 

Za mną i tak nie nadążają i często rzucam się w oczy, wręcz w tym mniej się wyróżniam:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie A35 jakie miałem okazje widzieć są żółte. Ten czerwony bez pakietu aero zdjąć jeszcze emblematy i mamy zwykłą A klasę nie rzucającą się w oczy, że pod maską siedzi parę koników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.02.2020 o 22:55, komancz napisał:

Zdecydiwanie tak, ale komfortu jest juz zdecydowanie mniej, felgi tez bardziej podatne na uszkodzenia.
Oczywiscie nie ma mowy zeby wjezdzac na kazdy kraweznik tak jak to robilem w Evo czy Sti bo Merc jest po prostu nisko zawieszony.

 

Jeszcze slowo o hamulcach, bo nie mozna kolo nich przejsc obojetnie :) hamuja naprawde rewelacyjnie i to na seryjnych klockach (nie wiem z Mercedes tam zaklada na 1 montaz) zacisk jest bardzo duzy i mimo ze tarcza przod ma 350mm (czyli jak w evo X) to nie ma szans zalozyc felgi 17ki, co w Evo X na zime bylo mozliwe.

 

na bialym Braidzie wyglada tak :)imageproxy.php?img=&key=89cebd84b302413a

7108A3EF-EF53-4B68-848A-B07C76146109.jpeg

Fajny wygląda troche jak Recce Car B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kukson napisał:

Wszystkie A35 jakie miałem okazje widzieć są żółte. Ten czerwony bez pakietu aero zdjąć jeszcze emblematy i mamy zwykłą A klasę nie rzucającą się w oczy, że pod maską siedzi parę koników :)

widziałem a35 matowy szary, też ciekawie wygląda. Nie jechałem ani a35ani a45, ale czytając opinie , specyfikacje i cennik (!) to Mercedes trochę przesadził. A45 może i jest szybsze ale cenowo zbliża się do większych modeli, a to nadal tylko miejski samochód z 2 litrowym silnikiem. Zdecydowanie a35 wyląda na lepszy wybór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kukson napisał:

Wszystkie A35 jakie miałem okazje widzieć są żółte. Ten czerwony bez pakietu aero zdjąć jeszcze emblematy i mamy zwykłą A klasę nie rzucającą się w oczy, że pod maską siedzi parę koników :)

a w moich okolicach tylko mój i ponoć ostatnio jakiś jeden się pojawił, poza tym w ogóle A klasę jedną w żółtym widziałem, większość czerń, szarości, biel.

 

31 minut temu, krist napisał:

widziałem a35 matowy szary, też ciekawie wygląda

fajnie ten kolor wygląda, dla mnie to był drugi z faworytów. Natomiast niebieski na żywo totalnie mi nie leży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...