Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

Kupcie Mamzonkom to co im sie podoba to nie beda marudzic... a zabawke dla siebie...

 

To byłoby zbyt proste ;) Ja chcę mieć trzy zabawki i muszę trochę pokombinować :P Dwie już mam a następnego obiecałem żonie Levorga ... w sedanie  :rolleyes:

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Boje sie ze moja bedzie marudzić na twarde sprzęgło i zawieszenie

Kupcie Mamzonkom to co im sie podoba to nie beda marudzic... :) a zabawke dla siebie... :)

 

 

Getapatalked

 

 

Nie do końca. Przeszło mi przez myśl, żeby Forka oddać lubej, ale wczoraj jak szukałem pod fryzjerem miejsca do zaparkowania to w końcu udało się, ale w jakimś kraterze wulkanicznym, do którego nikt nawet nie odważył się zbliżyć. To jest MEGA wygodne. A polatać czymś to można w weekend. W tygodniu to i tak mam miasto i kawałek autostrady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak Wam się takie coś podoba ? ;)

 

 

Nissan Pulsar Nismo brings 275bhp to the hot hatch party Nissan is set to attack the Nurburgring front-wheel-drive record with a Nissan Pulsar Nismo packing 275bhp

Nissan is preparing to mix it with the hot hatch big boys by launching a Nismo-tuned version of its new Pulsar hatch

Tu concept:

 

35996.jpg

 

fe92a0d1-d231-4352-89a8-dcffcb91b031.jpg

 

 

 

A tu produkcyjna wersja:

 

nissan-pulsar-nismo-post_0.jpg

 

nissan-pulsar-nismo-fr_0.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie spoko, oby więcej takich aut to będzie w czym wybierać :)

 

Ogólnie bardzo się cieszę że powstaje coraz więcej takich aut bo kilka lat temu wydawało się, że auta ogólnie mówiąc sportowe już umarły ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak gdzieś widziałem Pulsara to miałem wrażenie że na żywo wyglądał dużo lepiej.

 

O właśnie to chciałem powiedzieć..... na fotkach wydaję się taki trochę nijaki, szczególnie z przodu..... bryła taka ciut vanowata......

........ ale na żywo robi całkiem przyzwoite wrażenie.......  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, wiem że temat o nowych hothatchach, ale na takie póki co mnie nie stać. Ostatnio zaczęła mi chodzić po głowie myśl żeby kupić kolejne clio 182... jak tu się z tego wyleczyć? tłumaczenie sobie że to stary francuski grat, który będzie się ciągle psuł nie pomaga niestety ;( Prawdą jest że pamięta się tylko te dobre rzeczy... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ostatnio zaczęła mi chodzić po głowie myśl żeby kupić kolejne clio 182... jak tu się z tego wyleczyć? tłumaczenie sobie że to stary francuski grat, który będzie się ciągle psuł nie pomaga niestety ;( Prawdą jest że pamięta się tylko te dobre rzeczy... 

Ja miałem 172 i mimo, że kosztowała mnie sporo nerwów i pieniędzy (włącznie z wywaleniem silnika w kosmos), ciągle chodzi mi po głowie powrót do tej szybkiej popierdółki  B)

 

 

 

Ale Clio 182 to przezabawka. Nie ma się co leczyć

:thumbup:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw juz w którym teście czytam ze zawias RSa jest nieprzyzwoicie twardy.W ustawieniu soft jest ponoć tak twardy jak w Fiescie ST ktory jak dla mnie jest juz zdecydowanie za twardy.Nie do końca mogę wiec sobie wyobrazic jak takim autem jezdzic w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem to nie hot - hatch, ale...

 

miał ktoś z Was do czynienia z Lancią Delta Black Edition 1.75tbi ?

W skrócie silnik z AR i reszta z fiata bravo. Jak masz jakies konkretne pytania to zapraszam na forum lancia klub polska... Btw pierwsze forum na ktorym pisalem

 

A Lancia juz nie istnieje :( teraz to tylko chrysler z innym znaczkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, wiem że temat o nowych hothatchach, ale na takie póki co mnie nie stać. Ostatnio zaczęła mi chodzić po głowie myśl żeby kupić kolejne clio 182... jak tu się z tego wyleczyć? tłumaczenie sobie że to stary francuski grat, który będzie się ciągle psuł nie pomaga niestety ;( Prawdą jest że pamięta się tylko te dobre rzeczy... 

Sprobuj Focusa RS'a mk1. Znacznie tego mniej a jezdzi naprawde fajnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

witam, wiem że temat o nowych hothatchach, ale na takie póki co mnie nie stać. Ostatnio zaczęła mi chodzić po głowie myśl żeby kupić kolejne clio 182... jak tu się z tego wyleczyć? tłumaczenie sobie że to stary francuski grat, który będzie się ciągle psuł nie pomaga niestety ;( Prawdą jest że pamięta się tylko te dobre rzeczy...

Sprobuj Focusa RS'a mk1. Znacznie tego mniej a jezdzi naprawde fajnie.
Widziałeś ich ceny? Clio kupię za 1.5-2k max a focus dychę... Szkoda ze zapomnialem juz co mnie wkurzało w tych 182... Bo wspominam je lepiej jak nowsze 197 z jakiegos powodu.

 

A moze by tak type-r? Jezdzil ktos jednym i drugim? Auto na codzien mam, wiec pojemnosc bagaznika czy ilosc miejsca mnie nie obchodzi... Ma byc czysty fun z jazdy

Edytowane przez boorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

witam, wiem że temat o nowych hothatchach, ale na takie póki co mnie nie stać. Ostatnio zaczęła mi chodzić po głowie myśl żeby kupić kolejne clio 182... jak tu się z tego wyleczyć? tłumaczenie sobie że to stary francuski grat, który będzie się ciągle psuł nie pomaga niestety ;( Prawdą jest że pamięta się tylko te dobre rzeczy...

Sprobuj Focusa RS'a mk1. Znacznie tego mniej a jezdzi naprawde fajnie.
Widziałeś ich ceny? Clio kupię za 1.5-2k max a focus dychę... Szkoda ze zapomnialem juz co mnie wkurzało w tych 182... Bo wspominam je lepiej jak nowsze 197 z jakiegos powodu.

 

A moze by tak type-r? Jezdzil ktos jednym i drugim? Auto na codzien mam wiec pojemnosc bagaznika czy ilosc miejsca mnie nie obchodzi... Ma byc czysty fun z jazdy

 

Focus drozszy, ale idzie znalezc, ja znalazlem ;) Jak mam porownac do clio (mialem 172 ph2, 16v, willa) to wole focusa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Focus RS mk1 fajny, ale jako klasyk w garazu. Praktycznie zerowa dostepnosc czesci blacharskich. Poszukaj blotnika lub czegos do RS mk1.

Na znanym portalu aukcyjnym 42 czesci do niego, z czego prawie polowa to reflektory, druga polowa zderzaki i finito.

Edytowane przez Korton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...