Skocz do zawartości

cham na drodze


GregorBa

Rekomendowane odpowiedzi

I to jest "cham na drodze" :arrow: http://politykier.pl/kat,1025795,wid,13 ... caid=6d41b

Jak ktoś przystępuje do tej "gry" kierowca vs przepisy/policja (bo nikt nie jest idealny i każdemu z nas zdarza się coś przegiąć) to trzeba mieć cywilną odwagę i przyjąć to na klatę ( za szybko - trudno mandat i punkty + pokora , a jak trzeba to na egzamin :cry: ), a nie być "cwańszym niż ładniejszym".

Ps. W ogóle "Pan Dubieniecki" potwornie mnie irytuje jakim jest "chamem i zarozumiałym bufonem) - i nie patrzę tu przez pryzmat czyim jest mężem, zięciem itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zięciem itp.

 

ja bym rzekł, że jest zwykłym cieciem :twisted: prawniczyna, która nie ma odwagi przyznać się do winy - pętak, tchórz, tfu. Jeszcze ten tekst, o tym że nie da się jeździć bez punktów dobrym autem, poprzewracało się temu panu od pieniążków trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zięciem itp.

 

ja bym rzekł, że jest zwykłym cieciem :twisted: prawniczyna, która nie ma odwagi przyznać się do winy - pętak, tchórz, tfu. Jeszcze ten tekst, o tym że nie da się jeździć bez punktów dobrym autem, poprzewracało się temu panu od pieniążków trochę.

 

Kurcze a ja mam 2 punkty i to za parkowanie a nie jazdę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ot po prostu może myśli,że jest niby kims to mu się należą ulgi,ta :?:

Dziś przechodząc koło kiosku rzuciło mi się wielkie "DUBIENIECKI STRACIŁ PRAWO JAZDY!!!!" W jakimś Fuckcie czy podobnym SuperExpressie.

Irytuje mnie fakt iz niektórzy sławni ,bogaci,celebryci korzystają z ulgi na drodze.

Ok jako policjant sądzę ,że bym sie dogadał z takim Mackiem Stuhrem czy innym osobnikiem co to mi umila filmowe wieczory z ukochaną,ale jakiś cwaniak który jest mężem córy pewnego pana prezydenta :?:

Tyle punktów nałapał i w pipie ma prawo ,bo to Dubieniecki:?: w zyciu :!: tepić :!:

 

-- Pn paź 24, 2011 2:39 pm --

 

właśnie :!: gadanie,że nie da się latać dobrym autem bez punktów.Po prostu trzeba sie pilnować i tyle.Oj biedny,kupił dobre auto i jeździć nie może.To niech sobie kupi Corsę A 1.2.,wtedy nie będzie problemu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj biedny,kupił dobre auto i jeździć nie może.To niech sobie kupi Corsę A 1.2.,wtedy nie będzie problemu :mrgreen:

Może wtedy dostać mandat za tamowanie ruchu, albo zaśmiecanie środowiska złomem jak gdzieś nieopatrznie zaparkuje na dłużej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irytuje mnie fakt iz niektórzy sławni ,bogaci,celebryci korzystają z ulgi na drodze.

 

ale jakiej ulgi?

przeciez Dubieniecki stracil prawko?

 

i jak to jest, Stuhr moze zapierdniczac bo opowiada fajne zarty i tate, a Dubieniecki nie bo jego tesciem byl prezydent ktorego wiekszosc spoleczenstwa nie lubi?

 

no i ultimo

o ile wiem w okreslonych wypadkach nie trzeba zatrzymywac sie na wezwanie patrolu drogowki, mozna udac sie na najblizszy posterunek.

nie jest napisane w jakich okolicznosciach doszlo do opisywanego tak szumnie zdarzenia, wiec troche wkurzajace sa naglowki "Uciekal przed policja"

 

a ze okrasil to wszystko postackim komentarzem - jego sprawa. toć nikt nikomu nie każe korzystać z jego usług :wink:

 

a, zeby nie bylo - nie znam czlowieka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też chyba pasuje do wątku, chociaż w tym przypadku cham raczej na chodniku...

 

http://www.tvnwarszawa.pl/absurdy,news, ... 09565.html

 

ojej, i to forkiem, wstyd :oops:

 

ale tego mistrza i tak nie przebije:

 

http://www.poboczem.pl/fotosy/zdjecie,iId,365800,iSort,1,iTime,3,iAId,2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też chyba pasuje do wątku, chociaż w tym przypadku cham raczej na chodniku...

 

http://www.tvnwarszawa.pl/absurdy,news, ... 09565.html

 

A niech mu panewki obruci

 

Podobni spryciarze parkują codziennie na Placu Konstytucji - na chodniku tuz przy barierce tramwajowej... :evil: Żeby przejechać wózkiem, to tylko po dachu auta... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ostatnio kumpel z pracy (dumny posiadacz bmw e46 2,8) chwalił się jak to objechał na mieście innego posiadacza bmw.Do 180 km/h doszedł zanim ów posiadacz odpuścił.Pobłogosławiłem go bardzo niecenzuralnymi słowami i pokazałem filmik by zrozumiał że droga publiczna to nie tor do ścigania się.Filmik jest drastyczny i takie rzeczy powinni pokazywać na kursach na prawko by uświadomić jakie są konsekwencje braku myślenia za kierownicą. http://www.youtube.com/watch?v=CEJvfadV ... re=related

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ZOzvlPM6kQ

...poszkodowany w wypadku szuka sprawcy - wybitnego drogowego Chamiska :evil:

co za dickus wielgus :shock:

 

 

mnie dziś wpienił gość nieprzeciętnie - autobus zatrzymuje się na ulicy - tak ma przystanek :roll: (wjazd do łodzi jedna nitka) - omijam go i nagle z lewej wjeżdża jakiś baran - oczywiście spojrzał w lewo swoje - tam nic nie było i już go nie interesowało że wpier.............nicza się z podporządkowanej prosto na czołowe z autem jadącym z pierwszeństwem :evil::evil: i jeszcze fiut trąbi na mnie :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie dziś wpienił gość nieprzeciętnie - autobus zatrzymuje się na ulicy - tak ma przystanek (wjazd do łodzi jedna nitka) - omijam go i nagle z lewej wjeżdża jakiś baran - oczywiście spojrzał w lewo swoje - tam nic nie było i już go nie interesowało że wpier.............nicza się z podporządkowanej prosto na czołowe z autem jadącym z pierwszeństwem i jeszcze fiut trąbi na mnie

 

Jak wjeżdżał z podporządkowanej to musiało być skrzyżowanie, a na skrzyżowaniu nie wolno wyprzedzać.

Jeżeli przystanki są usytuowane w pobliżu skrzyżowań, przejść dla pieszych itp. to najczęściej są ciągłe linie i nie można ani wyprzedzić autobusu, ani omijać. Trzeba stać za nim aż nie odjedzie.

Więc nie wiem czy określenie fiut jest dobre - bo może się okazać, że jechał prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc nie wiem czy określenie fiut jest dobre - bo może się okazać, że jechał prawidłowo.

 

bardzo dobre :roll: to była szutrowa droga dochodząca do głównej asfaltowej - ani ciągła, ani skrzyżowanie (podporządkowana użyłem w sensie pierwszeństwa przejazdu)

a nawet gdyby to było skrzyżowanie z jakąś podrzędną asfaltową drogą to jego psim obowiązkiem jest spojrzeć nie tylko w lewo czy ma wolne ale też w prawo czy nikt nie porusza się pasem na który chce wjechać 'w drugą stronę' - bo np (pomijając temat ustąpienia mimo wszystko autom na drodze z pierwszeństwem) pasem tym może jechać pogotowie na sygnale którego akurat nie musi słyszeć bo np głośno słucha muzyki albo właśnie ktoś omija samochód który ma awarię itd itp - wjeżdża - ma spojrzeć w obie strony :idea:

 

a fiut napisałem tylko dlatego, że mocniejszych słów moderatorzy nie wpuszczają :twisted:

 

musiało być

bez wycieczek osobistych absolutnie ale zawsze drażnią mnie komentarze typu tak właśnie było bo tak musiało być :wink: sam niestety też czasem zbyt kategorycznie oceniam sytuacje których nie widziałem ale 'wiem na pewno' jak było :P :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takiego znajomka któremu jak ktoś podpadnie na drodze to skubaniec goni go nawet kilkadziesiąt kilometrów, wyciąga typa z auta np. na światłach i leje w pysk. Nerwus taki, a zgadnijcie czym jeździ???

 

kiedyś trafi na takiego z gnatem albo bardziej narwanego więc lepiej niech zajdzie w wolnej chwili do psychiatry....może to mu uratuje życie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...