Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Można by się tam było spotkać! :) Pomysł bardzo fajny. Okolice znam dość dobrze, więc przed ewentualnym grillowaniem moglibyśmy zrobić przejażdżkę i objechać zalew w kółko, ok. 25km, a widoki naprawdę bardzo ładne, są odcinki wąskich i krętych tras. Trasa przebiega też przez dawne odcinki rajdowe (http://rajdy24.pl/ostatnie-miesiace-odcinka-mucharz/). Można też zatrzymać się na zaporze, jest tam punkt widokowy na zbiornik.
Może nieśmiało rzucę termin, 2-egio, wiem, że jest spotkanie w Krakowie, ale może bylibyście chętni wprowadzić małą korektę, tym bardziej, że niedziela zapowiada się bardzo słoneczna.. :)Co do ogniska/grilla - nie wiem jak to jest respektowane robiąc nad samym zalewem, ale wiem, że mój dziadek ma spory kawałek ziemi ok. 900m od zalewu, na sporej górce z mocno utwardzoną drogą, jeżeli chcecie to zapytam czy jest możliwość zorganizowania takiego spotkanka u niego na działce i zrobienia ogniska. :)

Miejsce: (https://www.google.pl/search?q=zalew+mucharski&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjG4ZqGjsPiAhVipIsKHQRRCqQQ_AUIDygC&biw=1366&bih=673#imgrc=fLkKBNxq0dB6BM:&spf=1559214340438)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@thomson0073 spoko opcja, nie wiem tylko czy 2-go to nie za szybko. Fajnie byłoby się zorganizować z grillem, jedzeniem :D A no i jedno słonecznie a dwa żeby ziemia trochę wyschła :D To miejsce z mojego zdjęcia - to jest bliżej Suchej Beskidzkiej, przy samej wodzie jest kontenerowy (chyba) domek. Wygląda jak jakieś stanowisko obserwacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...