Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

No to lista;

 

1. Sprzedałem Legacy

2. Kupiłem Jeepa

3. Postawiłem Jeepa na wymianę kompa

4. Dowiedziałem się że zrobią mi drogę

5. Zacząłem knuć jak wkręcić @janekbe
 w zakup jakiegoś subaraka do śmigania w rajdach terenowych
6. Janek zaczął knuć jak wkręcić mnie w śmiganie na torze w jakimś Subaraku

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Vercy napisał:

No to lista;

 

1. Sprzedałem Legacy

2. Kupiłem Jeepa

3. Postawiłem Jeepa na wymianę kompa

4. Dowiedziałem się że zrobią mi drogę

5. Zacząłem knuć jak wkręcić @janekbe
 w zakup jakiegoś subaraka do śmigania w rajdach terenowych
6. Janek zaczął knuć jak wkręcić mnie w śmiganie na torze w jakimś Subaraku

 

O żesz! Zwroty akcji i knucie jak w Grze o Tron.  

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko i na temat - 6 godzin w garażu (krew, pot i łzy i parę k... poszło dla kurażu :D ). Na podkładzie obecnie:

  • soundsystem m165 evo na dystansach OSB (pasują od forestera 2, tak przynajmniej były opisane), drzwi z kolei wytłumione już 5 lat wcześniej STP Silver (poszycie zewnętrzne od środka, pod tapicerką zamknięte otwory technologiczne) + pianka 9 mm na plastiku boczka drzwi od środka;
  • radio Pioneer AVH 5200 DAB (radio, radio DAB, bluetooth, Apple Car Play, Android Auto i nawet CD jeszcze dali. Konieczna przejściówka do sterowania z kierownicy, wpinana w złącze R/W minijack oraz ramka 2 din dedykowana);
  • jak już boczki miałem zdjęte to i silniczek w mechanizmie centralnego zamka kierowcy wymieniłem - wreszcie się drzwi zamykają (silniczek z Accorda VII pasuje p&p, jeśli tak to można nazwać :)  Zajęło mi to najdłużej i najwięcej przy tym słów w obajtkowym narzeczu padło.

A wczoraj doszła lewa lampa w klapę wersja, angielska - oklejane będzie i nastanie symetryczność. Cena za używkę 49,00 PLN (słownie: czterdzieści dziewięć PLN + k.przesyłki), tak się trafiło szczęśliwie.  

  • Super! 5
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ewemarkam napisał:

Chińskie ksenony zaczęły szwankować

Co miałeś chińskie? Przetwornice czy żarniki? Kiedyś też kupiłem taki zestaw hid i siało to zakłócenia na potęgę do tego stopnia, że na wyświetlaczu ciekłokrystalicznym w liczniku znikały cyferki :D Wywaliłem chińskie przetwornice i kupiłem oryginalne z Hella i kłopoty się skończyły. Oryginalne żarniki np Osram lub Phillips też już nie są takie drogie, ja miałem D2S.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co miałeś chińskie? Przetwornice czy żarniki? Kiedyś też kupiłem taki zestaw hid i siało to zakłócenia na potęgę do tego stopnia, że na wyświetlaczu ciekłokrystalicznym w liczniku znikały cyferki  Wywaliłem chińskie przetwornice i kupiłem oryginalne z Hella i kłopoty się skończyły. Oryginalne żarniki np Osram lub Phillips też już nie są takie drogie, ja miałem D2S.
Nie było żadnych zakłóceń. W zasadzie działały bez problemów pół roku. A teraz takie akcje. Trudno, już są fabryczne lampy :) nie wytrzymały do przeglądu, bo ten końcem miesiąca. Ale jeszcze tam był jeden problem. Prawa lampa coś puszczała wodę do środka lampy. Więc uszczelnienie się jej k tak przyda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ewemarkam napisał:

Nie było żadnych zakłóceń. W zasadzie działały bez problemów pół roku. A teraz takie akcje. Trudno, już są fabryczne lampy :) nie wytrzymały do przeglądu, bo ten końcem miesiąca. Ale jeszcze tam był jeden problem. Prawa lampa coś puszczała wodę do środka lampy. Więc uszczelnienie się jej k tak przyda.

Ja dobrze pamiętam, że Ty jakieś szlify na tych kloszach ćwiczyłeś czy jakoś tak :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dobrze pamiętam, że Ty jakieś szlify na tych kloszach ćwiczyłeś czy jakoś tak :huh:
Nie szlify, ale chciałem szlifować. W końcu całe klosze formowalem na gorąco z plexi. Wyszło to nawet dobrze. Tylko jak wpakowales tam do soczewki żarówkę halogenowa to światła były na poziomie tych w F126p. Koniecznością były dobre LEDy albo HID. Miałem pierwsze (tańsze) a potem włozylem to drugie. Jakoś początkiem grudnia chyba. Było dobrze do tej pory. Paru ludzi mi po drodze zwralalo uwagę, machało. I dopiero jak podjezdzalem pod samochód na światach, widzialem, że jedna albo druga nie świeci. Zakłóceń nie powodowały żadnych, miały jakieś tam filtry za przewodach.
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ewemarkam napisał:

Wróciły fabryczne lampy. Chińskie ksenony zaczęły szwankować, czasami któryś się nie zapalił. Pomagało wyłączenie i włączenie. I powiem szczerze seria dobrze świeci default_smile.png Jedynie żarówkami poprawić lekko.

7e2ff5978afed4a9a1938162c01f85b9.jpg

Niestety taki los chińczyka :)Polerka lamp też dużo daje:D Prosty zestaw z Alledrogo i poprawa o ~25%

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...