Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Wymiana oleju paska osprzętu i wyprany bagażnik. Foty będą wieczorem w wontku.

Wysłane z mojego mądrzejszego telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.03.2021 o 22:35, Tommi1 napisał:

więc będą czy nie w tym roku? że tak się zapytam z za węgła ;)

Niestety, nie będzie :(

Przed chwilą dostałam taką informację, na stronie zlotu też jest... 

Mam nadzieję, że za rok się będzie można spotkać... 

 

Screenshot_20210304_225142_com.android.chrome.jpg

  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem autko :) były robione drobne zaprawki co by nie dać szansy rudej, na słupku A, D i we wlewie paliwa, a do tego kosmetycznie poprawione ramka grilla i nakładka tylnego zderzaka :thumbup:

IMG_20210301_122931.thumb.jpg.d41c5b4ca0e4523340c5f622a9edc56f.jpg

 

IMG_20210301_122939.thumb.jpg.2e9ff61c61b46f13cfb0a86e548395de.jpg

 

IMG_20210301_122959.thumb.jpg.0443032b0bb7ecf2bba57b380e159f20.jpg

 

IMG_20210306_123356.thumb.jpg.76069545083ad754569037d376132c00.jpg

 

IMG_20210306_123444.thumb.jpg.83e9f2da7717354950773bece9d05c7b.jpg

 

IMG_20210306_123456.thumb.jpg.099c16bd71c2d1e7ade2a3cdaa36c57c.jpg

 

IMG_20210306_123509.thumb.jpg.4b5ad3bab2a29896e4f337e77de412de.jpg

 

IMG_20210306_123533.thumb.jpg.846d9e5d7bf05ee17d19d4dff92f805e.jpg

I na koniec w środku posprzątane :thumbup:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kiwi 4ester napisał:

Na tych twardszych stanął coś wyżej? Czekam na raport z jazdy:thumbup:

Jeżeli zdjęcie zaraz po opuszczeniu z lewarka i bez jazdy to zawsze będzie stał wyżej, mi po zmianie sprężyn na Lesjofors HD zaraz po opuszczeniu też stał wysoko, nawet chyba jeszcze wyżej, potem trochę siadło, z tym że nie dawałem żadnych podkładek podwyższających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zrobiłem przegląd, do dowodu rejestracyjnego no i ledwo przeszedł :unsure::(We wtorek będzie nowa szyba czołowa, muszę się też rozglądać za tylną belką:unsure: i z prawej strony tylny przewód hamulcowy powoli też znika, no i progi w tylnej części już wojają na pomoc :(

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, yaroz napisał:

Dziś zrobiłem przegląd, do dowodu rejestracyjnego no i ledwo przeszedł :unsure::(We wtorek będzie nowa szyba czołowa, muszę się też rozglądać za tylną belką:unsure: i z prawej strony tylny przewód hamulcowy powoli też znika, no i progi w tylnej części już wojają na pomoc :(

Czyli co, za rok inna stacja? :mrgreen:

  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Danko napisał:

Czyli co, za rok inna stacja? :mrgreen:

Już teraz była inna :D, bo pierwszy raz na tej co od początku robiłem i u tego samego diagnosty mi nie przeszło. A na nowej mi powiedział, że zastanawiał się czy mnie puścić, ale wcześniej skasował za przegląd i chyba nie miał wyjścia :lol:

Edytowane przez yaroz
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, yaroz napisał:

Jeżeli zdjęcie zaraz po opuszczeniu z lewarka i bez jazdy to zawsze będzie stał wyżej, mi po zmianie sprężyn na Lesjofors HD zaraz po opuszczeniu też stał wysoko, nawet chyba jeszcze wyżej, potem trochę siadło, z tym że nie dawałem żadnych podkładek podwyższających.

Po przejechaniu kilku kilometrów, zaraz po opuszczeniu było bardzo wysoko, założone mam sprężyny ra6028 czyli te twardsze niż zalecane, wysokość była wcześniej ok 40cm teraz jest ok 45-46:D

@Kiwi 4ester

Jeździ się fajnie, tak jakby czuć że się wyżej siedzi, i bardziej stabilnie twardo ale komfortowo, na sls-ach było twardziej o dziwo, muszę zobaczyć jak na zakrętach się zachowuje teraz przy szybszej jezdzie;)

Edytowane przez aplam13
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.03.2021 o 12:39, ewemarkam napisał:

Wymieniony olej silnika i filtry. Zalany motulem, od razu znika lampka alladyna już przy rozruchu. A na Elfie gasła dopiero po odpaleniu. 

A jeszcze trochę nie przy swoim. Ale o tym kiedyś przy okazji. 

Tutaj myślę że i olej(jego przebieg jakość) i stan filtra oleju ma na to wpływ

Obsługując silniki wysokoprężne dla siebie zmieniałem filtr oleju co 4,5k a olej co 9k (taka moja fanaberia)

 

Z tyłu przewód hamulcowy trzeba koniecznie wymienić mi w OBKIII pękł na placu...

do wymiany będziesz potrzebować zdjąć tylne sanki do OBK III kupiłem bodaj 5 metrów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napełniłem zbiornik paliwa (pokazywał 20 km do stacji ale weszło tylko 56 litrów) i przejechałem przez myjnię. Fot nie będzie bo: a) jednak nie jest domyty, jak być powinien do sesji zdjęciowej; b) nie ma słońca, w którym lśnił by jak srebrny sopel; c) jest cholerycznie zimno, niektórzy mówią - jak pies. Wieje porywisty wiatr i choć jest powyżej zera to powietrze polarnomorskie (a może już nawet arktyczne) robi swoje.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie dzisiaj tylko w piątek wymieniłem regulator ciśnienia paliwa. Zrobiliśmy weekendowy test autostradowy podczas szybkiego wypadu do DE z prędkościami 160-220. Zużycie wyszło na poziomie niecałych 16l/100km. Bez tragedii przy tej mocy :)

  • Super! 2
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kiwi 4ester napisał:

Hehe, cały czas robi się przy aucie, a człowiek zapomina, że bez kluczyka to lipa by była:upside-down-face_1f643-small: czym to zrobiłeś??

Zaprawka do lakieru, złoty metalik z palety Citroen/Peugeot nr nie pamiętam.

Edytowane przez yaroz
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...