Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.02.2021 o 19:21, blackphoenix1212 napisał:

dzięki za przypomnienie - kiedyś już czytałem, to ten wątek. Opony miały rok, więc zobaczymy czy się uda.

 

Ja miałem taki przypadek, chyba nawet opisany w tamtym wątku. Początkowo uznanie szkody na 1 oponie + % utraty wartości.

Odwołałem się i w uzasadnienu napisałem, że auto ma stały napęd 4 kół i zalecane są opony o równomiernym stopniu zużycia. Ubezpieczalnia przyznała odszkodowanie na 4 opony.

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Infra napisał:

za dużo frajerów dookoła, zrobi się to się pochwali :) jak zauważyłeś mój topic poszedł się... przejść :D

E tam, moim zdaniem za bardzo się spinasz :)

  • Super! 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, skwaro napisał:

E tam, moim zdaniem za bardzo się spinasz :)

 

1 godzinę temu, Infra napisał:

możliwe :) pękające zady tak na mnie działają :D ale dobra, koniec EOT.

 

 

Wrzucę swoje luźne spostrzeżenia. :D

Czy się ktoś spina czy nie, to nie mnie to oceniać, tym bardziej nie będę się zagłębiać w pękające zady... :biglol: Ale widzę, że czasami zamiast dopingować kolegów którzy z naszego punktu widzenia mają "idiotyczne plany" na budowę swoich aut to się ich dołuje. 

Wiadomo, że nie zawsze wszystko się opłaca, baaa,  czasami bilans zysków i strat to dwa przeciwstawne sobie wektory, ale mówcie co chcecie - ja przynajmniej tak mam - cieszy mnie jak te dziwne plany się udają, nie wspomnę już o właścicielach tych aut, którzy to pewnie sikają ze szczęścia. 

Ja np. uważam, że fajnie, że @Infra podjął się budowy takiego Forka, może i czasami idealizował projekt, ale zacięcia czy dążenia do celu nie da się mu zarzucić. Kolejny Kolega który ma wątek w nielegalu i lubię tam zaglądać to @Sykatore, co prawda niektórych rzeczy... baa... połowy rzeczy nie rozumiem, ale podziwiam zapał i samozaparcie do realizacji projektu. Powiem Wam, że nawet jeżeli te ich gabloty się psują i czasami w dziwnych okolicznościach odmawiają posłuszeństwa, to i tak szanuje za odwagę i próby podejścia do tematu. Łączy nas przecież ta sama marka, hobby - Subaru. Uważam, że jest tutaj cała masa ludzi, którzy modyfikują swoje bryki w taki bądź inny sposób, i niejednokrotnie oddalają się swoimi projektami od logiki i racjonalnej kasy, ale dopingujmy ich, lepiej dodać takim ludziom skrzydeł, niż podcinać lotki. :)

Oczywiście krytyka też jest ważna. Byleby nie przechodzić ze skrajności w skrajność. 

  • Super! 2
  • Lajk 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Kiwi 4ester napisał:

Jeszcze muszę polakierować bezbarwnym przyciski tak więc jutro będę składał, a może na spocie poskładam :rolleyes:

Guziczki też czarne? :D

Jak zrobić, żeby nie zamalować symboli na nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się naszukałem pasujących.
Mi też się podoba, nawet nie będę wypełniał tych przestrzeni między prostokątem a lampą.
Na początku myślałem żeby wyciąć w pracy z czarnego tworzywa, ale na razie zostaje jak jest. b1dcaaea88b7f5fb9968d8559ecb5136.jpg

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem żonie w gacku tylna wycieraczkę  - teraz widać coś :)

Poza tym wzięło się go na podnośnik u naszego szpeca i ogólnie jest ok , coś co stukało ,to sie okazało,ze przekładnia kierownicza zaczyna powoli puszczać oko w kierunku regeneracji ;)

IMG_20201010_125310.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Maciek Niemy napisał:

„Oby do wiosny”???

Nigdy się nie spodziewałem, ze zobaczę tutaj taki tekst...:blink::P

bo w paprykarzowie juz od tygodnia to śnieg oglądam na zdjęciach tylko, no i już także czas ruszać za sponsoringiem ;) na kolejne wypady na tor...

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.02.2021 o 12:51, Dzixd napisał:

wymieniłem kierunkowskaz w lusterku. 10 minut roboty. Dzięki @Tinuviel

79862137_e(1).thumb.jpg.3f03d555ed9803b6379c8120a259a274.jpg

 

Za ile załatwiłeś kierunki?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło niewąsko :D oczywiście nieidealnie, ale i tak jestem zadowolony. W tym wypadku wchodziło w grę tylko "piano black", bo jakbym chciał zrobić z matowym klarem to by zaszło mgłą, a tak ikonki elegancko wyglądają i nie straciły oryginalnego kształtu :yahoo:

Wielkie dzięki dla @LosioDriver za ogarnięcie kabelków :bowdown:

 

 

IMG_20210228_141131.jpg

IMG_20210228_141142.jpg

IMG_20210228_141150.jpg

IMG_20210228_141155.jpg

IMG_20210228_141312.jpg

IMG_20210228_151524.jpg

IMG_20210228_151534.jpg

IMG_20210228_151541.jpg

IMG_20210228_191905.jpg

IMG_20210228_191934.jpg

IMG_20210228_192001.jpg

IMG_20210228_192015.jpg

IMG_20210228_192030.jpg

  • Super! 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...