Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu miałem nieoczekiwane wyłączenie prądu w aucie :krecka_dostal: okazało się, że poza luźnymi stykami na + okazało się, że na - też był luz :facepalm: tak czy siak sprawa ogarnięta :thumbup:

Z bardziej przyjemnych spraw to gałkę dałem do obszycia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Foresterka  
 
9C0B4495-EB09-4225-A827-F1EBB95E98F6.thumb.jpeg.237deab157882150503332c1190f0f9c.jpeg
Off top- czy to radyjko łączy Ci się z telefonem po odpaleniu? Mam identyczne i za każdym razem muszę je łączyć ręcznie i już mnie wkurza...

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiło się ciepło (10 stopni) i aż się chce przy aucie pod garażem grzebać.

W końcu ogarnąłem ten zafeflany, dyndający kabel od rejestratora w żonowozie. 

30 min i po sprawie. 

A, że słonko wyszło, to od razu jakieś opłukanie z kurzu. 

IMG_20210324_144825.jpg

IMG_20210324_144849.jpg

IMG_20210324_162508.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, janekbe napisał:

Off top- czy to radyjko łączy Ci się z telefonem po odpaleniu? Mam identyczne i za każdym razem muszę je łączyć ręcznie i już mnie wkurza...

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

Z moim nie ale z syna, bez problemu.

Wsiada i natychmiast karmi mnie swoją muzyką ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, janekbe napisał:

Off top- czy to radyjko łączy Ci się z telefonem po odpaleniu? Mam identyczne i za każdym razem muszę je łączyć ręcznie i już mnie wkurza...

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

Sądząc po podpisie masz Samsunga, mój Samsung też nie chce się łączyć automatycznie ze słuchawkami bluetooth mimo że są sparowane, muszę wejść w menu i wybrać słuchawki ręcznie.

Edytowane przez yaroz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, janekbe napisał:

Off top- czy to radyjko łączy Ci się z telefonem po odpaleniu? Mam identyczne i za każdym razem muszę je łączyć ręcznie i już mnie wkurza...

A masz dobrze zasilania podpięte? Radio zapamiętuje stacje radiowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie nie ja zrobiłem, tylko niezawodny JARCAR z Józefowa, a działo się nieźle:

  1. Wymiana pełnego rozrządu
  2. Wymiana oleju w skrzyni biegów, oleju silnikowego (+płukanka) oraz olejów w dyfrach
  3. Pełna wymiana płynów (było trochę błocka)
  4. Regeneracja zacisków przód + nowe klocki
  5. Wymiana kostki ABS - stara przegniła
  6. Oraz m.in. Klepanie osłony pod silnik, spawanie wydechu, mocowanie przedniego zderzaka, a gdzie się dało odbłacanie i antykorozja.

Ale tak to już jest, gdy Pancer i @niezrównowaŻona chcą się bawić.
A tak na serio to się zastanawiam czy nie zacząć jeździć bardziej turystycznie... ale jutro mi przejdzie :biglol:

20210325_094705.jpg

  • Super! 10
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Panzerpferd napisał:

Tradycyjnie nie ja zrobiłem, tylko niezawodny JARCAR z Józefowa, a działo się nieźle:

  1. Wymiana pełnego rozrządu
  2. Wymiana oleju w skrzyni biegów, oleju silnikowego (+płukanka) oraz olejów w dyfrach
  3. Pełna wymiana płynów (było trochę błocka)
  4. Regeneracja zacisków przód + nowe klocki
  5. Wymiana kostki ABS - stara przegniła
  6. Oraz m.in. Klepanie osłony pod silnik, spawanie wydechu, mocowanie przedniego zderzaka, a gdzie się dało odbłacanie i antykorozja.

Ale tak to już jest, gdy Pancer i @niezrównowaŻona chcą się bawić.
A tak na serio to się zastanawiam czy nie zacząć jeździć bardziej turystycznie... ale jutro mi przejdzie :biglol:

20210325_094705.jpg

Przyjeżdżaj Nim wreszcie do domu, niech no ja Go wreszcie zobaczę, pogłaszczę po ponad tygodniu rozłąki :wub:

  • Super! 2
  • Haha 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, niezrównowaŻona napisał:

Przyjeżdżaj Nim wreszcie do domu, niech no ja Go wreszcie zobaczę, pogłaszczę po ponad tygodniu rozłąki :wub:

Na pewno się okaże, że macie baaaardzo długą i wyboistą drogę do domu....:evil2:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wracam z przeglądu, podbity na najbliższy rok, jedynie wymienić sworzeń wahacza od strony kierowcy bo ma lekki luz( Mam nadzieję że historia Nie powtórzy się tak jak z drugą stroną kiedyś było) :krecka_dostal:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zabawiłem się w lakiernika i prysnąłem sobie grill na czarny mat. Pierwszy raz w życiu szpraj w ręku. Wyszło naprawdę ładnie, tylko 2 zacieki, ale w takich miejscach, że nie widać. :) 

Fach w rynku ;) Samochód niestety brudny bo ciepło się zrobiło i nie chce mi się w kolejce stać. 618897347_blackgrill.jpg.1876e6e0ec716037b673100c4ab426fa.jpg

  • Super! 7
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tomasz_555 napisał:

A ja zabawiłem się w lakiernika i prysnąłem sobie grill na czarny mat. Pierwszy raz w życiu szpraj w ręku. Wyszło naprawdę ładnie, tylko 2 zacieki, ale w takich miejscach, że nie widać. :) 

Fach w rynku ;) Samochód niestety brudny bo ciepło się zrobiło i nie chce mi się w kolejce stać. 618897347_blackgrill.jpg.1876e6e0ec716037b673100c4ab426fa.jpg

Brawurowo! Ale plejady uwięzione, bo co? Pogromcy przestrzeni kradną na raz całą galaktykę? :blink:

  • Haha 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tomasz_555 napisał:

A ja zabawiłem się w lakiernika i prysnąłem sobie grill na czarny mat. Pierwszy raz w życiu szpraj w ręku. Wyszło naprawdę ładnie, tylko 2 zacieki, ale w takich miejscach, że nie widać. :) 

Fach w rynku ;) Samochód niestety brudny bo ciepło się zrobiło i nie chce mi się w kolejce stać. 618897347_blackgrill.jpg.1876e6e0ec716037b673100c4ab426fa.jpg

 

l_1782525e38ede5e69025697_24737193326.jpg.0f6aaf803a6ab5129f498232dd8c43fb.jpg

  • Super! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...