Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Osram Night breaker Silver - te tansze, wcześniej jakaś "zwykła" żarówka, nie wiem ile wytrzymała, od poprzedniego użytkownika.

 

Stara,  

IMG_20210327_191030.jpg

 

Osram

IMG_20210327_191649.jpg

 

Tak, tylko lewa się świeci, to był powód wymiany. 

Edytowane przez Totem
  • Super! 3
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Kiwi 4ester napisał:

Wstawiłem Tungsramy +150. Czas pokaże ile wytrzymają, ale jest poprawa świecenia na plus :thumbup:

IMG_20210327_232513.thumb.jpg.d88ff81558420715e27114beaa6740b6.jpg

 

IMG_20210327_232520_1.thumb.jpg.0be525aa17e86645eba4e58ad3e4a83b.jpg

 

IMG_20210327_232537.thumb.jpg.321a7adbae4ffd46f00e2174dfb61d07.jpg

Jak się domyślam tungusram od strony kierowcy?

To czekam na test długodystansowy.:thumbup: Ja jeszcze rozmyślam nad wstawieniem jakiś markowych H4 LED. (Bosma z homologacją czeską E8 na albo Phillips bez)

Edytowane przez yaroz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, yaroz napisał:

jakiś markowych H4 LED. (Bosma z homologacją czeską E8 na albo Phillips bez)

I tak mogą zabrać dowód, bo lampa nie jest przystosowana do ledów :facepalm: ale też nad tym myślę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kingston70 napisał:

Kłania się tył do wymiany(klocki) ale elektrycznym ręczny robi problem. Może ktoś doradzi jak bez kompa ogarnąć temat. Pacjent xv. 

Może to coś wyjaśni:

Wiem,to USDM i mogą być różnice wzgledem EU,ale nie spodziewam się rocket science.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, ewemarkam napisał:
1 godzinę temu, Maciek Niemy napisał:
Pogoda się zrobiła to i kolejny krok w stronę STI’look mojego Blobwagona...emoji3.png
95A0A0D3-4695-4543-9BF2-ED2D4E81DD74.thumb.jpeg.37400f037959179c8b772a6f97326817.jpeg

Poważnie wszystko jest na niebiesko podświetlone? Czy to przerabiales?

No po tym jak przerobiłem, wszystko na poważnie świeci na niebiesko...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kiwi 4ester napisał:

Kierownica odważna :thumbup:

Jeszcze niebieski dywan i środek będzie kompletny, jak się kiera komuś podoba to mam z poprzednika:

Kierownica, taśma plus nieco eko skóry (struktura karbonu), np na mieszek i gałkę wyjsciowo za 400PLN...

20210329_204121.jpg

20210329_214637.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano przejście na letnie koła... Po umyciu, atsy nawet zaczęły mi się podobać ;)

IMG_6576.thumb.jpeg.f2724282217ea050341a76d2a449f0e4.jpeg

IMG_6570.thumb.jpeg.048bfd7a32946949a63473e04acfe9fe.jpeg

...a wieczorem, walki z kierownicą powietrza ciąg dalszy. Już prawie, prawie, jeszcze tylko jakiś kolorek. Mam szatański plan ;) Aha, żeby nie było, walczył głównie @Omo, ja trzymałem maskę :biglol:

1651144869_IMG_66052.thumb.jpeg.d1d6c734b0e206f7f8702927959bbbce.jpeg

 

Edytowane przez jacekw
  • Super! 10
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jacekw napisał:

...a wieczorem, walki z kierownicą powietrza ciąg dalszy. Już prawie, prawie, jeszcze tylko jakiś kolorek. Mam szatański plan ;) Aha, żeby nie było, walczył głównie @Omo, ja trzymałem maskę :biglol:

1651144869_IMG_66052.thumb.jpeg.d1d6c734b0e206f7f8702927959bbbce.jpeg

 

Kierownicę ze stali/nierdzewki robisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, jacekw napisał:

To je amelinum ;)

To widzę kolega się zna na robocie skoro alu spawa, rób, jak ładnie wyjdzie to może i dla mnie zrobi spawaną, lepsza niż moja nitowana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle, to Twój wątek był jedną z inspiracji, więc niniejszym dziękuję :) To jest wspólny wysiłek, zaangażowanych jest całe grono specjalistów ;) , na czele z moim szwagrem, który wymyślił całą koncepcję i zrealizował większość. Dół jest wygięty – jedna krawędź zespawana na długości. Co do produkcji następnych, to jesteś kolejną osobą która o to pyta, aż jestem w szoku. Ale boję się, że w każdym aucie będą różnicę w mocowaniu icka czy splittera. Ja na przykład mam splitter zero sports, który ma nieco inne wycięcia niż seria. Intercooler też nie jest idealnie równoległy do maski. Duuuużo przymiarek i poprawek. Czy to jest lepsze rozwiązanie niż nitowany ocynk – nie wiem. Waga może? W każdym razie niedługo wleci kolorek i będzie ogień, choć nie idę w czerwony :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, jacekw napisał:

W ogóle, to Twój wątek był jedną z inspiracji, więc niniejszym dziękuję :) To jest wspólny wysiłek, zaangażowanych jest całe grono specjalistów ;) , na czele z moim szwagrem, który wymyślił całą koncepcję i zrealizował większość. Dół jest wygięty – jedna krawędź zespawana na długości. Co do produkcji następnych, to jesteś kolejną osobą która o to pyta, aż jestem w szoku. Ale boję się, że w każdym aucie będą różnicę w mocowaniu icka czy splittera. Ja na przykład mam splitter zero sports, który ma nieco inne wycięcia niż seria. Intercooler też nie jest idealnie równoległy do maski. Duuuużo przymiarek i poprawek. Czy to jest lepsze rozwiązanie niż nitowany ocynk – nie wiem. Waga może? W każdym razie niedługo wleci kolorek i będzie ogień, choć nie idę w czerwony :mrgreen:

Nie ma sprawy, nitowany trochę pracuje, do tego waga alu jest mniejsza. Co do równoległości, ja mam założoną gumę uszczelniającą z STI, ona jest szersza z jednej strony i niweluje to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...