Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, mattipk napisał:

@Pan Dziedzic mała poprawka, u nich kupiłem przednią. Tylną znalazłem na allegro. Obie staffa.

Ja się zastanawiam nad tą łatwo demontowalną chyba WhiteLine, jednak czasem coś przewożę i byłoby to lepsze rozwiązanie, ale ta cena za nią na razie mnie odpycha, chyba że ktoś zna inną na podobnej zasadzie lub używkę ktoś posiada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whiteline odstrasza ceną właśnie. Mój forek też od czasu do czasu robi za dostawczaka no i może to utrudniać przewożenia ale coś za coś. Na forum ostatnio skwaro coś tam wrzucał ale nie wiem czy te oemowe rozpórki mają system szybkiego montażu. W sumie tą rozpórkę też można szybko założyć/zdjąć ;) to raptem 6 śrub :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, mattipk napisał:

Whiteline odstrasza ceną właśnie. Mój forek też od czasu do czasu robi za dostawczaka no i może to utrudniać przewożenia ale coś za coś. Na forum ostatnio skwaro coś tam wrzucał ale nie wiem czy te oemowe rozpórki mają system szybkiego montażu. W sumie tą rozpórkę też można szybko założyć/zdjąć ;) to raptem 6 śrub :D 

@skwaro miał chyba na przód jeżeli pamięć mnie nie myli;) Właśnie jak możesz wrzuć tu jakąś fotkę:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, skwaro napisał:
15 minut temu, aplam13 napisał:
@skwaro miał chyba na przód jeżeli pamięć mnie nie myliemoji6.png Właśnie jak możesz wrzuć tu jakąś fotkęemoji3.png

Ja miałem tylko przednie, montowane na 4 śruby. Została mi jedna ale do Legacy.

Tak też właśnie pamiętałem;) A może masz jakąś alternatywę do tej whiteline?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też właśnie pamiętałem A może masz jakąś alternatywę do tej whiteline?
Na tył można dać Cusco, odkręcasz 2 śruby i zdejmujesz samą rozpórkę, a mocowania do kielichów zostają na aucie. Ale raczej niedużo taniej niż Whiteline wyjdzie.
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, radek311989 napisał:

@mattipk to mówisz, że rozpórki robią robotę? :)

We wszystkich subaru kombi tylna robi mega robotę.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, koziolek napisał:

To nie może być schowek na parasolkę :facepalm:, wysiadasz na deszcz biegniesz do bagażnika, tam kupa gratów i sięgając głęboko do tego schowka upaprasz se spodnie B)

 

Ale kształtem idealnie na parasolkę :D Tak więc nie wiem. Rolls Royce też ma parasolkę tak, że trzeba się wystawić na działanie deszczu, (wprawdzie dużo mniej) no ale tam szofer podaje :D

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mattipk napisał:

@radek311989 @aplam13

Tak to u mnie wygląda, nie zdarzylem jeszcze przyciąć osłon ale mam już patent od @rześki ;-)

Wrzucam jak to wygląda z roleta i bez. Zdjęcie przedniej może niewyraźne bo ciemno i syf pod maską ;-P

Patentem się podziel, też muszę przyciąć

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, skwaro napisał:
14 godzin temu, aplam13 napisał:
Tak też właśnie pamiętałememoji6.png A może masz jakąś alternatywę do tej whiteline?

Na tył można dać Cusco, odkręcasz 2 śruby i zdejmujesz samą rozpórkę, a mocowania do kielichów zostają na aucie. Ale raczej niedużo taniej niż Whiteline wyjdzie.

Dzięki za info poszukam, może coś będzie:thx:

9 godzin temu, LosioDriver napisał:

 

Tak, ten od razu za kanapą między kielichami :D

O to też nie wiedziałem a zastanawiałem się, jedynie co wiem to że roleta się chowa do bagażnika jak nie ma pełnowymiarowego koła lub butli LPG:thumbup:

11 godzin temu, Oktan napisał:

We wszystkich subaru kombi tylna robi mega robotę.

 

11 godzin temu, mattipk napisał:

nie jestem specjalistą ale jako normalny użytkownik uważam, że różnica jest odczuwalna. Jakby samochód jeszcze lepiej trzymał się asfaltu

Chyba się zdecyduję również w końcu:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...