Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałem zamontować dystanse 15mm. Niestety, nie nada. Szpilki idą prosto w felgę (niby są tam otwory, ale za małe) a nawet jakby włożyć krótsze, to nakrętki od dystansów też by się nie zmieściły. No cóż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.03.2020 o 18:52, Pan Dziedzic napisał:

Mam.

To dobry zakup, polecam.

 

Zdjątko wrzucę jutro bo już ciemno było, no i nie miałem do tego głowy bo nie obyło sie bez rozlewu krwi. ;) 

 

Jeśli chodzi o tylną, to jest jakiś patent co by ją zdejmować i zakładać w kilka sekund ? 

Czasem potrzebuje mieć ” wolny ” tył i nie uśmiecha mi się tego odkręcać z kielichów.

 

E93C72D4-BD6F-4484-A8E0-25D947BF8505.jpeg

3CE9D484-9D58-46EE-AA0A-687A12EB2326.jpeg

F4213044-3B80-4AD2-AD84-DAB4D2B53725.jpeg

A jak Ci dzwoniłem że mam kratke do przedlifta to nie chciałęś :P Nawiasem dalej ją mam na sprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Elvisiak napisał:

Zmieniłem koła na setup letni, niestety zdjęć nie mogę dodawać bo wyskakuje problem "-200" dodając z poziomu telefonu

Może masz pliki powyżej 5MB?? Choć to nie zawsze reguła, bo ostatnio próbowałem dodać plik 3MB i też mi błąd wyskoczył. Pomaga zmniejszenie rozmiaru zdjęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, koziolek napisał:

Górną na kielichy, tak myślę o takiej do forka ale osprzęt mi przeszkadza

U mnie założona jest przednia dolna. Jak wpływa na jazdę, nie wiem. Takiego foresława już kupiłem :P

Swoją drogą, gdy gadałem w Jarkarze o rozpórkach, to właściciel odradzał, mówiąc, że to zbędny wydatek do aut niewyczynowych, bo subarynki i tak mają sztywne budy

Edytowane przez Panzerpferd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, radek311989 napisał:

Może masz pliki powyżej 5MB?? Choć to nie zawsze reguła, bo ostatnio próbowałem dodać plik 3MB i też mi błąd wyskoczył. Pomaga zmniejszenie rozmiaru zdjęcia :)

 

Czasem tak czasem nie. Też mi wyskakuje problem "-200" czy to z poziomu telefonu czy komputera, nawet dla zdjęć o małej ilości MB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Panzerpferd napisał:

Swoją drogą, gdy gadałem w Jarkarze o rozpórkach, to właściciel odradzał, mówiąc, że to zbędny wydatek do aut niewyczynowych, bo subarynki i tak mają sztywne budy

No właśnie, sam się zastanawiałem do Legwana wziąć, bo popularny temat obecnie na forum, ale miałem ostatnio okazję pojeździć Fordem Focus w kombi i podobnego rocznika, a potem przesiadłem się do Subaraka i stwierdziłem, że sztywniutko jednak i bardziej pewnie na zakrętach. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ogólnie niebo a ziemia. Tersz pomykam Asterką kombi, to czuję się jak na taborecie. Mimo to, po zmianie zawiasu na, gwint była znaczna poprawa i rozporka przynajmniej z przodu też się pojawi. Pewność i pręży ja prowadzenia jest przyjemna i na drodze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Elvisiak napisał:

Zmieniłem koła na setup letni, niestety zdjęć nie mogę dodawać bo wyskakuje problem "-200" dodając z poziomu telefonu

Też tak mam na Galaxy S7. Wystarczy zdjęcie edytować - ja zwykle kadruję lepiej foto, ale wystarczy dosłownie przycięcie jednego piksela i nie błędu -200 nie ma.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że u mnie zima cały rok (jeżdżę na zimówkach) :D przełożyłem koła przednie na tył, tylne na przód.

Postanowiłem też otworzyć szyberdach, jak już otworzyłem to wyczyściłem prowadnice benzyną ekstrakcyjną i nasmarowałem :D 

Jeszcze bym zapomniał, założyłem jedną z dwóch spinek tylnej lampy-druga poczeka bo wokół otworu montażowego był odpryśnięty lakier i nalot rudej szma....  i trzeba było to zabezpieczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.03.2020 o 17:16, Dr Zybertowicz napisał:

@aplam13 czy te rozpórki robią taką mega różnicę? Jeśli tak to przy okazji gmerania przy zawieszeniu może dorzucę, przynajmniej z przodu.

Lubię latać po zakrętach ,czasem okoliczny tor odwiedzam - faktycznie rozpórka daje odczuwalna róznicę?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, hemi112 napisał:

Lubię latać po zakrętach ,czasem okoliczny tor odwiedzam - faktycznie rozpórka daje odczuwalna róznicę?

 

Może głupi przykład z dzisiaj, wiadomo nie turbo ani impreza, jak zwykle jeden zakręt na pewnej drodze robię przy prędkości ok 60 km/h to po założeniu rozpórek 70+ i dopiero czułem że opony i zawieszenie nie pozwala na więcej, aż sam nie myślałem że różnica będzie taka. Wg mnie teraz dużo płynniej o bardziej przewidywalnie reaguje. Ciekawy jestem jak będzie na letnich na niższym profilu i większej feldze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smołowany dach? Hehe dobre, chyba virus Ci sie udziela

 

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

 

Nie żaden virus tylko wyraziłem swoje zdanie, malowanie kół na czarno choćby nie wiem jak były zajebiaszcze zabija ich wygląd.

Te same felgi w każdym innym kolorze wyglądają o niebo lepiej, ale Ty wybrałeś czarne.

Ważne że Tobie się podoba.

 

Taptane Tapatalkiem

 

 

6bee6b62174a75cb4bdf17beac346438.jpg

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żaden virus tylko wyraziłem swoje zdanie, malowanie kół na czarno choćby nie wiem jak były zajebiaszcze zabija ich wygląd.Te same felgi w każdym innym kolorze wyglądają o niebo lepiej, ale Ty wybrałeś czarne.
Ważne że Tobie się podoba.
 
Taptane Tapatalkiem
 
 
6bee6b62174a75cb4bdf17beac346438.jpg&key=b9e17de59d150a815e650c2659798b95f75ead7d640742234d445aab4613ea2a
Na zdjeciu ciężko uchwycić kolor one właśnie nie są czarne

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...