Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Koziolek wiemy wiemy że w śledziostoku inny styl i muzyka panuje hehe

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka


No, może od połykania wysokooktanowego pędzonego w lesie towaru gusta mam trochę inne.
Przykład, pomaluj Braidy na czarno i co z tego wyjdzie?1654acbea29697506602ffd148685727.jpg

Taptane Tapatalkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, koziolek napisał:

wysokooktanowego pędzonego w lesie towaru

Ktoś mnie wołał do lasu? :biglol:

  • Super! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, skwaro napisał:

Na czarno się maluje brzydkie felgi żeby ich nie było widać, jak się ma ładne to się maluje w inny kolor, żeby je pokazać. As simple as that :P

 

chyba jedyny sensowny przypadek, kiedy czarne felgi jeszcze jako tako wygladaja, jest wtedy, gdy felga ma kilka cienkich ramion, a za nimi kryje sie ogromnych rozmiarow tarcza hamulcowa i zacisk w jakims jaskrawym kolorze

  • Lajk 1
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, skwaro napisał:

Na czarno się maluje brzydkie felgi żeby ich nie było widać, jak się ma ładne to się maluje w inny kolor, żeby je pokazać. As simple as that :P

Pierdolenie, aż uszy puchną. Polski cebulatuning zawsze był hermetyczny i ciężko to zmienić...

 

subaru-impreza-black-car-wallpaper-preview.jpg

  • Super! 1
  • Haha 3
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdolenie, aż uszy puchną. Polski cebulatuning zawsze był hermetyczny i ciężko to zmienić...
 
subaru-impreza-black-car-wallpaper-preview.jpg.e623de58bdc7f52c9687bf768302fa84.jpg
Prawda jest taka że czarny kolor zabija wygląd felgi, bo na zdjęciach robionych z kilku metrów mają wygląd starych stalówek które oczywiście wszyscy kochamy
Latałem smarkiem na fajnych felgach, niestety były czarne i za cholerę nic nie widać na zdjęciach.5efcfe0811cd9a50669b9d898639df81.jpg

Taptane Tapatalkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Infra napisał:

Pierdolenie, aż uszy puchną. Polski cebulatuning zawsze był hermetyczny i ciężko to zmienić...

 

subaru-impreza-black-car-wallpaper-preview.jpg

Dupka widzę zabolała :) To zdjęcie tylko potwierdza że czarna felga ginie na aucie, mimo że ta akurat jest mega i sam takie miałem, tylko w innym kolorze. I gdyby nie to musiałbym się grubo zastanawiać co tam jest założone i jak wygląda bo kompletnie nie widać :P

Edytowane przez skwaro
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instagrama prowadzisz, że tak na zdjęciach Ci zależy? Na żywca wyglądają zajebiście to najważniejsze.
Sprzedajesz auto, wystawiasz na portalu foty, ludzie oglądają i przewijają dalej...rozumiesz?
Napisałem wcześniej Moją opinię, to Ty piszesz że Moja opinia jest nic nie warta.
EOT

Taptane Tapatalkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób proszę fotkę z góry rozpórki na kielichu pasażera, chciałbym sprawdzić czy będzie zawadzała o reduktor.
Dzięki.7444981d814a80ed908945525236e6e0.jpg&key=cb9a912d94e0deb3ecd44c6c1b657bb51136ce742bc193ca2d8609138b735f69

Taptane Tapatalkiem


Ja dorabiałem element z amelinium i montowałem go na otworach fabrycznych śrubami imbus z nierdzewki.6a993c0f1f2822d741482b0e3d21e03b.jpg6924767e5991ab379a07d9b62f1fc14a.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Infra napisał:

nie szkoda Ci opon?

W tej cenie co je kupiłem- za nowe 4szt 634zł, to nie było mi szkoda, zdecydowałem się na jeden komplet kół. Opony firemax w rozmiarze 225/50/17" miały sporo dobrych opinii na Oponeo. Chciałem wcześniej kupić wielosezony też w dobrej cenie ale nie zdążyłem na promocję, zabrakło mi ok tygodnia do wyplaty :facepalm:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, rześki napisał:

Trochę rzeźba z tymi maskownicami ale jeszcze się to ogarnie.8c1277fc8422fda1bfdfc2ed82e65042.jpga6e6662bd1055389ca6cbd7bbb4d4465.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

Hejka, musiałeś podginać rurkę od klimy przy montażu?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...