Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Artman84 napisał:

Na opony wpadnie jeszcze jakiś dressing przed montażem na auto. Ja używałem sprayu z motipa. Zastanawiam się jaka będzie trwałość tego ale to czas pokaże... Satysfakcja z własnoręcznie wykonanej pracy bezcenna ;)

Motip daje radę, dobrze przygotowałeś, a to najwięcej roboty pochłania:applause:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, aplam13 napisał:

Właśnie bardzo fajnie niebieski kontrastuje, podoba mi się:ok:

Dzięki. Robiłem sobie kilka wizualizacji na kompie i takie połączenie najbardziej mi się podobało... Jeżeli komuś się podoba to fajnie, a jeżeli komuś nie odpowiada... no cóż... trudno 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Artman84 napisał:

Dzięki. Robiłem sobie kilka wizualizacji na kompie i takie połączenie najbardziej mi się podobało... Jeżeli komuś się podoba to fajnie, a jeżeli komuś nie odpowiada... no cóż... trudno 

Tobie się ma podobać i cieszyć, sam jeździłem na czarnych stalówkach w poprzednim i wszyscy chcieli mi kołpaki zakładać ale mnie się podobało tak o bezB)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Artman84 napisał:

Na opony wpadnie jeszcze jakiś dressing przed montażem na auto. Ja używałem sprayu z motipa. Zastanawiam się jaka będzie trwałość tego ale to czas pokaże... Satysfakcja z własnoręcznie wykonanej pracy bezcenna ;)

Daj bezbarwny z utwardzaczem bo niestety taki lakier w sprayu jest dość podatny na uszkodzenia...psikniesz delikatnie bezbarwnym a dobrze zabezpieczysz ten lakier ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, WueM napisał:

Daj bezbarwny z utwardzaczem bo niestety taki lakier w sprayu jest dość podatny na uszkodzenia...psikniesz delikatnie bezbarwnym a dobrze zabezpieczysz ten lakier ;)

 

Tylko koniecznie wcześniej musisz zmatowić coby się trzymał dobrze:) nie raz widziałem jak bez matowanie ktoś położył:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, aplam13 napisał:

Tylko koniecznie wcześniej musisz zmatowić coby się trzymał dobrze:) nie raz widziałem jak bez matowanie ktoś położył:facepalm:

Ja robiłem bez matowienia;), tylko mokre na mokre, najpierw baza potem po jakiś 20min klar 2k. Motip ma taki klar 2k w puszce 400ml.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, yaroz napisał:

Ja robiłem bez matowienia;), tylko mokre na mokre, najpierw baza potem po jakiś 20min klar 2k. Motip ma taki klar 2k w puszce 400ml.

Ano baza to co innego, bazy się nie matuje tylko do ok 30 minut klar, przy wyschniętych lakierach akrylowych już zalecam:)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, yaroz napisał:

Ja robiłem bez matowienia;), tylko mokre na mokre, najpierw baza potem po jakiś 20min klar 2k. Motip ma taki klar 2k w puszce 400ml.

Zabezpieczone klarem w ten sam sposób... 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, SubaruLPG napisał:

Tą metodę dobrze przetestować na kawałku pofalowanej blachy.

Czasem jeśli za szybko zaczniemy nakładać bezbarwny dojdzie to przykurczu warstwy koloryzującej która w zakamarkach zacznie się łuszczyć wraz z lakierem bezbarwnym 

No cóż bawiąc się w lakierowanie garażowe zawsze coś może pójść nie tak... Od problemów które opisujesz, kwestii temperatury, oświetlenia i jeszcze pewnie wielu innych, po kochane dzieci które wpadają z impetem sprawdzić jak mi idzie i walą drzwiami, że kurz z lampy spada (bo podłogę wyzamiatałem i zwilżyłem ale o starciu kurzu z lampy nie pomyślałem :wacko:...)

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2020 o 20:01, Maciek Niemy napisał:

Skoro już się tak wyżywacie na czarnych felgach to dam Wam jeszcze możliwość pojechania po czarnych lampach...:P

Świeżo odebrane z renowacji i jestem mega zadowolony, nie dość że wyglądają to i ja zacząłem widzieć...B)

20200320_195702.jpg

20200320_195645.jpg

20200320_195627.jpg

 

Pierwsze co bym w tym wagonie zrobił to właśnie te lampy :) duzy plus 

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...