Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, koziolek napisał:

Retrofit, extra świecą, jeździłem dwa lata.
Niestety spryskiwaczy brak i dowodzik leci.
Czarne lampy zawsze na topie, to nie felgiemoji16.png

Taptane Tapatalkiem
 

Na przeglądzie też problem pewnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, koziolek napisał:

Ponad dwa lata jeździłem i nie miałem nigdy problemu,ani na drodze ani podczas przeglądu i tego życzę.
Świecą naprawdę dobrze, nikogo nie oślepiają itd.

Taptane Tapatalkiem
 

Oby u mnie było tak samo, jeszcze wyregulować muszę...

Co do zabrania dowodu, to musiałbym się przenieść na „nielegala” jakbym zaczął wymieniać „zagrożenia”...:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem dziś koła letnie do Legasia - opony Vredestein Ultrac Satin 225/45 R17 nałożone na oryginalne felgi z Forestera SH 7x17 ET48.  DSC_2649.thumb.JPG.0b87297f666102d59c038e9636b17005.JPG
Ciekawe czy będziesz zadowolony z oponek. Ja jestem bardzo:)
jutro będę zakładał jak pogoda pozwoli.

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, WueM napisał:

Po półtora roku wyciągnąłem w końcu zaciski z kartonu :lol:

 

 

Na prawdę...tuż po zakupie auta - kupiłem również te zaciski...i nawet nie otwierałem pudła :mrgreen:

We wtorek montaż ;)

Ciekawe jak Robal będzie się prezentował :ph34r:

 

15847277478142299098516777403787.jpg.5c62d4d1eab3197ae3c010d3342e6658.jpg

Lepiej późno niż wcale :biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem składać rozrusznik do H6, wymienione łożyska, tuleja, szczotki.

Przed:

before.jpg.88c7eb7fd1fcd903fb214846c7334d7b.jpg

Po:

after.thumb.jpg.5259d43e9883ddbd8cad6a13de47f199.jpg

 

A wczoraj w ramach nierównej walki z luźnym lewarkiem wpadły nowy tuleje, jest lepiej, ale to jeszcze nie koniec. Paczuszka z częściami dolnego mocowania już do mnie jedzie, może w końcu zrobię z tym porządek bo wkurza :).

 

tuleje_lewarka.thumb.jpg.8613f81f48d1b5217f855d8fba763523.jpg

  • Super! 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj powalczyłem trochę z małym dodatkiem do lampy. Testy domowe udane, niestety przy siłowaniu się z krótkim kabelkiem świateł pozycyjnych uszkodziłem listwę LED. Na szczęście mam zapasowe. Jutro modyfikuję przewód tak żeby dało się wszystko złożyć do kupy. Idea jest taka, żeby móc zdemontować LED i zamontować zwykłą żarówkę od ręki na żądanie urzędnicze ;)be14726c040410d8411b25e6da0342f6.jpg

  • Super! 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, aplam13 napisał:

Aż poczytałem i poszukałem, czy chodzi o Nardo Gray z palety Audi?:thumbup:

Si :mrgreen:

 

Tecnomagnesio w fajnych rozmiarach :)

 

Aczkolwiek chyba nie wyszedł taki kolor jak chciałem...Miał być bardziej mysi a wyszedł szaro- stalowyFB_IMG_1584775508537.thumb.jpg.ba10362577b1d8daaf3d9da3cb3a4909.jpg :lol:

 

Ale jak się przytulę do któregoś audi w tym kolorze to porównam :mrgreen:

 

Moje kółka są po prostu szare....

Ale uwielbiam je :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, WueM napisał:

Si :mrgreen:

 

Tecnomagnesio w fajnych rozmiarach :)

 

Aczkolwiek chyba nie wyszedł taki kolor jak chciałem...Miał być bardziej mysi a wyszedł szaro- stalowyFB_IMG_1584775508537.thumb.jpg.ba10362577b1d8daaf3d9da3cb3a4909.jpg :lol:

 

Ale jak się przytulę do któregoś audi w tym kolorze to porównam :mrgreen:

 

Moje kółka są po prostu szare....

Ale uwielbiam je :wub:

I o to chodzi żeby samemu być zadowolonym, wrzuć tu zdjęcie jak na aucie będą:thumbup:

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, aplam13 napisał:

I o to chodzi żeby samemu być zadowolonym, wrzuć tu zdjęcie jak na aucie będą:thumbup:

Wrzucę jak zamontuje heble i zmienię koła na letnie...Pewnie w nadchodzącym tygodniu ;)

 

Niestety nie mam jeszcze nakrętek, żeby być w 100% zadowolony z efektu :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem swoje Subaru po dwóch miesiącach oczekiwania. W zamian ma nową UPG, silnik po rewizji i koniecznych naprawach oraz grubszą chłodnicę wody. Na najbliższy czas nie muszę się więc martwić o mechaniczne niespodzianki :) Czas na realizację vouchera na 2 stopień SJS, jak tylko sytuacja epidemiczna się ustabilizuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próba naprawy skrzypiącej tylnej wycieraczki. Porażka.

Long story short, dwa plastykowe tylne elementy ocierają w mechanizmie napędu o obudowę. Nie mam pojęcia co z tym można zrobić oprócz zamontowania dystansu i uszczelki do obudowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis na 150 Mm w ASO Radom. Będzie jeszcze wymieniana jakaś część w poduszce powietrza pasażera.

Panowie sprawdzali piast kół rozpędzając je do 120km/h. Po raz pierwszy zobaczyłem że moje auto ma na prawdę napęd na 4 koła.:)

Ukłony dla obsługi serwisu za montaż rozpórki. Nie zauważyłem za nią opłaty na fakturze. Kawa z ekspresu też była pyszna.:)

Z prawej strony, trzeba było odgiąć fragment blachy, aby zrobić miejsce dla wiązki przewodów elektrycznych.

Przy zamykaniu maski, warga uszczelki czerpni powietrza do IC delikatnie muska belkę rozpórki.

 

DSC_0707.JPG

DSC_0709.JPG

DSC_0710.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, lelenbp napisał:

W dniu wczorajszym wymylem auto i założyłem już opony letnie a dziś wstaje rano a na Mazurach śnieg :-(

W tamtą sobotę pół godziny po zmianie na letnie również spadł śnieg, to dobry znak :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj poskładałem, dzisiaj zamontowałem, czyli wyleciał stary rozrusznik i wleciał stary "nowy" :). Niestety nie poradziłem sobie z odkręceniem dolnej śruby od góry i trzeba było nurkować pod samochód. Grunt, że działa, teraz jeździć, obserwować :D

rozrusznik.jpg.4a9a7a997c96d10deff500c8adcc7981.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...