Skocz do zawartości

SZUKAM PRACY / DAM PRACĘ


Dobramagilla

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, lojszczyk napisał:

Od grudnia potrzebuję czterech pracowników fizycznych. Praca nie jest ciężka. Miejsce pracy, w centrum Wrszawy. Budowany najwyższy biurowiec w Europie.

 

Edytowane przez kriskristoffers
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, dzioba napisał:

A nie dwa wieżowce?

 Gdyby inwestycja doszła do skutku, to zapewne budował by STRABAG, więc też możliwe.

Bedziemy robić w najwyższym biurowcu Europy. Będzie miał 50 pięter :facepalm:

Kończymy MENNICA TOWER za 4 miesiące. Kupił to mBank.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bedziemy robić w najwyższym biurowcu Europy. Będzie miał 50 pięter :facepalm:


58 pięter ma biurowiec w Paryżu, z 1973 roku. Chyba się ledwo mieści w pierwszej dwudziestce Europy.
Ale i tak fajnie, że się buduje nowocześnie w Warszawie.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Giechu napisał:

Nie ma co się spieszyć z tą budowa. Po brexicie odpadnie z konkurencji The Shard i już będzie można zaoszczędzić 10 metrów ;). Poza EU niestety pozostanie jeszcze sporo wyższych w Rosji.

Nie znam się, zarobiony jestem

Widok z dachu MENNICY

P1070002.JPG

P1070006.JPG

P1070005.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na budowlance się nie znam. Natomiast powoli sam rozglądam się powoli za pracą w Warszawie.
Doświadczenie do tej pory to 3 lata na spedycji, ale teraz chciałbym spróbować innej branży.

Najchętniej jak najbliżej motoryzacji (obsługa klienta , odprowadzanie samochodów, opieka nad samochodami klientów). Wiedza z zakresu mechaniki samochodowej głównie teoretyczna, brakuje praktyki (wiedza wyniesiona głównie ze studiów).

Posiadam pewne doświadczenie w obsłudze wkrętarki, spawarki czy pędzla :D

Co mnie aktualnie również interesuje to branża graficzna (obsługa Photoshopa średnio zaawansowana) bądź ekonomiczna (ukończony licencjat i odbyte praktyki w banku na stanowisku analitycznym).
Mówią, że ciężko zmieniać pierwszą poważną robotę, ale życie jest krótkie i chciałbym spróbować czegoś nowego :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Ktoś chętny do testowania samochodów? ;)

 

Coraz więcej zajmujemy się testowaniem nowoczesnych systemów wspomagajacych kierowcę (tzw. ADAS) oraz będących wstępem do jazdy autonomicznej (czy zautomatyczowanej jak wolą niektórzy). My tzn. polski oddział globalnej firmy od ponad 40 lat pracującej dla OEM-ów.

 

Oczekiwania co do kompetencji są zróżnicowene. Trzeba nie bać się prowadzić samochód (czasem po torze, czasem po drodze publicznej). Trzeba nie bać się oprogramowania - minimum to konieczność obsługi oprogramowania logującego. Jeśli ktoś ma dalej idące umiejętności (aż do umiejęteności koderskich) to tylko lepiej.

 

Lokalizacja? Tory i lotniska ;) Czyli trzeba się przemieszczać po Polsce (głównie część południowa) a co będzie dalej to zobaczymy.

 

Praca zapewnia kontakt z pierwszą ligą branży automotive i to w obszarze który obecnie intensywnie się rozwija.

 

Więcej szczegółów na PW. Dlaczego nie podaję od razu nazwy firmy? Bo tak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Koledzy, czy jest ktoś kto zajmuje się tworzeniem aplikacji ? mam pomysł, który chciałbym zrealizować, ale z uwagi że w życiu zajmuję się czymś innym szukam kogoś kto pomoże mi to ogarnąć. Pomysł mam, wymagania mam, szukam kogoś kto pomoże w tym pomyśle i go wyceni i wykona, i przetestuje. 

Jak ktoś chętny zapraszam do współpracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.08.2021 o 13:01, antikos napisał:

Koledzy, czy jest ktoś kto zajmuje się tworzeniem aplikacji ? mam pomysł, który chciałbym zrealizować, ale z uwagi że w życiu zajmuję się czymś innym szukam kogoś kto pomoże mi to ogarnąć. Pomysł mam, wymagania mam, szukam kogoś kto pomoże w tym pomyśle i go wyceni i wykona, i przetestuje. 

Jak ktoś chętny zapraszam do współpracy

podbijam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...