Skocz do zawartości

SZUKAM PRACY / DAM PRACĘ


Dobramagilla

Rekomendowane odpowiedzi

Pilnie poszukuję:

Praca na pełny etat/pół etatu dla osoby z doświadczeniem na stanowisko Doradca Klienta/Sprzedawca. Praca w salonie z ubraniami i zabawkami dla dzieci w Galerii Blue City w Warszawie. Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV (biuro@modnisiowo.pl).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

poszukuję do pracy jako asystent projektanta instalacji elektrycznych. Wymagana znajomość CAD i pakiet offiice.

Drugie stanowisko to elektromonter/integrator. Dobrze z jakimiś uprawnieniami SEP i doświadczaniem.

 

Praca na terenie Białegostoku i okolic.

W przypadku projektowania może być praca zdalna.

 

Reszta informacji po kontakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Nie sądziłem, że kiedyś w tym wątku się wypowiem ... ale jednak.

 

Otóż nasze siostrzane przedsiębiorstwo w Niemczech ( rejon Norymbergi ) poszukuje wykwalifikowanych mechaników samochodowych.

 

Oczekiwania :

- zaangażowanie

- umiejętność pracy w zespole

- elastyczność

- wykształcenie fachowe ( mechanik samochodowy )

- przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego i / lub angielskiego

 

W przypadku ( tylko ) komunikatywnej znajomości języka oczekiwana jest gotowość do dalszego poprawiania tej umiejętności.

 

Oferowana jest stała praca ( po 6 - miesięcznym okresie próbnym )

Warunki wynagrodzenia na normalnym dla tego zawodu i regionu poziomie

Szkolenia fachowe w zakresie oferowanym dla danej marki.

 

Chodzi więc o zatrudnienie bezpośrednio w niemieckim przedsiębiorstwie ( żadnych pośredników etc.).

Nasza rola ogranicza się wyłącznie do samego nawiązania kontaktu.

 

Zainteresowani powinni zgłaszać się na adres : centrala@subaru.pl

 

Powyższe służy tylko bardzo wstępnej weryfikacji / informacji.

Później przekażemy zainteresowanym bezpośredni kontakt do potencjalnego pracodawcy, gdzie będzie należało wysłać normalne dokumenty.

Naturalne, jeżeli macie Państwo znajomych, którzy mogliby być tematem zainteresowani można im śmiało tę ofertę przekazać.

 

Pozdrowienia 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 6.08.2017 o 13:47, Ku Jon napisał:

Grafik komputerowy (Illustrator, Photoshop, InDesign) podejmie współpracę w tworzeniu logotypów, banerów, plakatów, folderów, przygotowaniu publikacji do druku.

Preferuję prace zleceniowe.

Kontakt: PW oraz minijack3357@wp.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hejo,

Jak wielu, nie sadzilem, ze bede pisal w tym watku, no ale...

 

Póki co nie jestem przyparty do sciany, ale chcialbym sie dowiedziec ile jestem wart. 

Do tej pory mialem to szczescie, ze robilem to co lubie i jeszcze mi za to placono, z tymże jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniadze, ktore na dzien dzisiejszy nie satysfakcjonuja mnie w 100%.

Nie bede sie chwalil jakich to nie mam tytulow, bo nie aplikuje do pracy w McDonald's, a fachu w jakim jestem wprawiony nie uczy zadna szkola.

Ostatnie 11 lat spedzilem w sklepie rowerowym, ktory zaczynal od jednego butiku z kilkoma rowerami, a obecnie sa to 2 salony o powierzchni ok. 400 m2, ktore bez stresu konkuruja z sieciowkami. Oczywiscie nie jest to jedynie moja zasluga, lecz uwazam ze w duzej mierze sie do tego przyczynilem.

Poza 11 letnim doswiadczeniem w branzy, rowery sa moja pasja od ponad 20 lat i smialo moge powiedziec, ze w temacie malo co jest mi obce, zarowno w handlu jak i w serwisie.

 

Jezeli ktos w branzy szuka mega wykwalifikowanego pracownika i jest gotow za to odpowiednio zaplacic (Wystarczy zeby bylo mnie stac na utrzymanie rodziny 2+2 i zakup STI w budzie GC ;) ) to czekam na info.

Na dzien dzisiejszy nie planuje zmiany miejsca zamieszkania, wiec pracy szukam na obszarze Slaska.

Rownie chetnie sprobuje swoich sil w przedstawicielstwie handlowym, oczywiscie najlepiej w branzy rowerowej, ktora znam od podszewki.

P.S.

Zapomnialem, ze zima za pasem, a na nartach tez sie troszku znam :P

 

A teraz czekam na propozycje. Tylko nie wszyscy na raz. :D

Edytowane przez pajac_am
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, pajac_am napisał:

@Tomasz_555 A co innego? ;)

Hmm, parę lat temu gość o podobnej aparycji do Ciebie w serwisie na Stoczniowców poskładał mi tylne nowe koło do zjazdówki. Nie wiem czy to byłeś Ty, ale mam to koło do dziś i to najlepiej zaplecione koło jakie kiedykolwiek miałem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomasz_555 napisał:

Hmm, parę lat temu gość o podobnej aparycji do Ciebie w serwisie na Stoczniowców poskładał mi tylne nowe koło do zjazdówki. Nie wiem czy to byłeś Ty, ale mam to koło do dziś i to najlepiej zaplecione koło jakie kiedykolwiek miałem. :)

W takim razie mam nadzieje, ze to bylem ja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poszukiwana osoba z głową na karku, ze znajomością zagadnień motoryzacyjnych na poziomie amatora, niebojąca się Excela i znająca j. niemiecki.

Inżynier nie jest potrzebny, wystarczy ktoś 'czujący temat'. Czyli typowy Forumowicz ;)

Pożądane cechy miekkie można sobie dopisać samemu ;)

 

Oferowane stanowisko jest fajnym punktem zaczepienia do kariery w branży automotive. W poważnej firmie, pracującej dla poważnych klientów. Praca w Krakowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie pracy nie szukam, ale...

Jeżeli ktoś jest zainteresowany otwarciem firmy w Czeskiej Republice mogę dać parę wskazówek na początek, nawiązać współpracę.

Nie zajmuje się samym "wprowadzaniem spółek" na rynek czeski (chociaż współpraca również możliwa), jak to ma miejsce w przypadku wielu firm w kraju, które oferują takie właśnie usługi. Raczej mogę pomóc w tym "co potem", bo samo zarejestrowane firmy/powołanie spółki to dopiero początek zabawy. Lokal, pracownicy, przepisy, BHP... i co tam jeszcze wymyślą ;-). Oczywiście, zależy również od branży.

 

Drogi forumowiczu, jeżeli masz pytania, zapraszam na PW.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hej ho. Aktualnie jeszcze pracuje etatowo ale na dniach będę chciał rezygnować bo ogólna atmosfera jest... przykra. Szukam zdalnej pracy / zleceń w obszarze webdevelopmentu. Staż pracy rok. Rozwijam się i docelowo działam w PHP'ie ale nie pogardzę też prostymi zadaniami, stronkami itp. Lubię wyzwania i szukam pracy / projektów ktore dadzą mi realną możliwość rozwoju. Ps. Jestem otwarty na wszystkie propozycje. Ps2 nie musi być zdalnie , ale wtedy musi być Jelenia Góra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ktoś czuje temat reklam na FB? Mam gotowy filmik do reklamy i potrzebuję trafnie ustawić grupę docelową. Coś czytałem i słuchałem, ale wolę  zapłacić specjaliście niż utopić to samo w nietrafionych reklamach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Mój siostrzeniec szuka pracy. Młody chłopak z niepełnym wykształceniem wyższym (nie ukończył licencjatu z dziennikarstwa), bez języków obcych, ale z obsługą programów biurowych i lekkim piórem (ma talent do pisania, od lat prowadzi portal sportowy) chętnie podejmie pracę w biurze we Wrocławiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Czy ktoś chciał by przygarnąć na praktyki biednego studenta.:D

Studiuję Zarządzanie i Inżynierię Produkcji (3 rok studiów) i potrzebuję odbyć 4 tygodniowe praktyki w okresie wakacyjnym czyli od lipca do końca września. Najlepiej w jakimś przedsiębiorstwie produkcyjnym.

Zależy mi aby przez ten okres jak najwięcej się nauczyć.:D
Jestem z okolic Wołomina pod Warszawą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2017 o 06:13, eurojanek napisał:

U mnie z kolei doświadczonych glazurników potrza.

Job w Dojczlandach Usterreichach, Schweizach i Ukeju.

Każdą ilość bierem :)

to jeszcze szpachlowników, cieśli budowlanych malarzy.

Jak coś to pw imię nazwisko telenumer majladres a wnet kadry się do takowego osobnika odezwą.

Robota delegacja Dojczland.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dodam że jeśli chodzi o fachmanów od budowlanki to nie trzeba być z Podlasia.

Pracują u nas brygadierzy z całego kraju.

Tylko na testy praktyczne papierologię, pobranie craftera i narzędzi trza o nas zajrzeć.

Potem już się bezpośrednio z chaty lata do DE, ewentualnie współbrygadjerów po drodze zbiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...