QQ

Użytkownik
 • Zawartość

  102
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O QQ

 • Ranga
  ..:: Bywalec :..
 • Urodziny 17 Grudzień

Profile Information

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Wawa
 • Auto
  Legacy 07
 1. Kasując błędy (nawet jak ich nie znalazł) robisz podobny efekt jak przez odpięcie klemy (auto przestaje mulić), z tą różnicą, że nie musisz na nowo ustawiać zegarka, stacji radiowych itp.
 2. Przez apkę Torque zrobi.
 3. Mechanika Pojazdowa Tłumiki Józef Tomala Harfowa 4, 02-389 Warszawa Telefon (022) 846-52-52 Godziny otwarcia poniedziałek-piątek: 07:00-17:00 polecam - ogarnęli mi nieszczelność w Legacy IV - inne zakłady nie potrafiły
 4. U mnie po 4000 km od aktualizacji softu samochód jedzie całkiem dobrze. Nie jest to torpeda (nigdy nie była), ale mulenie nie występuje i nie ma potrzeby resetowania ECU.
 5. U mnie po 700 km od operacji nadal bezproblemowo
 6. owszem - moje OEM'owe mają już 8 lat i wciąż wyglądają jak nowe
 7. Nie pasuje do 2.0R (i pewnie każdego innego) ale przedlifta. W polifcie jest plug&play - pasuje beż żadnych problemów do każdej wersji.
 8. BW napisz może czy chcesz kupić przed- czy polifta. Jak tego drugiego to nic nie musisz wymieniać. Takie grille trafiają się czasem na allegro albo tutaj na forum (patrz: http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/82516-sprzedam-wszystkie-części-z-subaru-legacy-20d-2008r/). Trzeba cierpliwie czekać Z tego co kojarzę to były dostępne jako opcja (a może standard) w MY08/09.
 9. U mnie na liczniku przybyło około 100 km, ale za to w iście niesprzyjających okolicznościach bo w warszawskich korkach, gdzie do tej pory muł był gwarantowany. Celowo starałem się jak najwięcej używać tego krytycznego zakresu obrotów i jak do tej pory jest wszystko OK.
 10. Ja po wizycie w ASO i wgraniu nowego softu nie odczuwam żadnego spadku osiągów. Może kolega, który wspomniał o spadku osiągów dotarł do informacji dotyczących silnika diesla?
 11. jak mi podpowiesz gdzie sprawdzić typ ECU to nie ma sprawy. Ja w tych sprawach jestem laik i maskę otwieram tylko po to, żeby sprawdzić stan oleju i płynu do spryskiwacza Panowie w ASO mówili, że mają nowy soft, którego jeszcze nikomu nie wgrywali i nie byli pewni czy u mnie się uda wgrać. Wygląda na to, że się udało. Oby to było skuteczne remedium na bolączki 2.0 N/A
 12. z pewnością, ale ostatnio odpięcie akumulatora pomagało na c.a. 30-50 km. Po wizycie w ASO zrobiłem 500 km i chodzi jak nówka - zero zamulania. Na dzień dzisiejszy się cieszę, co nie oznacza, że mam pewność, że problem został na dobre rozwiązany. O tym będzie można powiedzieć za jakieś 2-3 miesiące a nie po 4 dniach.
 13. Nie wiem czy nie chwalę dnia przed zachodem słońca, ale moje Legacy po czwartkowej wizycie w ASO to zupełnie inny samochód i znów przyjemnie mi się nim jeździ . ASO podobno wgrało zupełnie nowy soft i przeczyściło przepustnicę.
 14. Dzisiejsze info z ASO: podobno lada dzień ma być nowy soft producencki dla tych silników. Czy pomoże? Zobaczymy
 15. dzisiaj rano w radiu słyszałem jak Kubica wspominał o ryzyku wystąpienia aquaplanningu na trasie OS. W takich warunkach jak na zdjęciu przyznaję mu 100% racji