Skocz do zawartości

Spec.B grupa operacyjna


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

 

Potwierdzam bo aktualnie testuje ;) Po krakowskich drogach nie da sie jeździć płynnie :P albo korki albo koleiny na przemian z dziurami w drodze :/ Dobrze, że przed wyjazdem założyłem ori springi+KYB :/

kope lat, dawno Cie tu nie bylo :)

 

a zachciało się Porsche to i mnie chwilę nie było :P ale wróciłem do Subaru i teraz mam dwa ;) co do Kraka to bywam często :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw dzień dobry szanownym użytkownikom Spec B

Chciałbym dołączyć do Waszego szanownego grona ale niestety nie mam odpowiedniego auta. Dlatego po długich poszukiwaniach znalazłem taki egzemplarz i prosiłbym o ewentualny komentarz : http://allegro.pl/subaru-legacy-h6-spec-b-i5601356782.html

Wiem że powinienem napisać to w zakupie kontrolowanym ale chciałbym (jeżeli to można - a wiem że nie można  :mrgreen: ) zasięgnąć opinii właśnie od Was wielce szanowni Forumowicze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Najpierw dzień dobry szanownym użytkownikom Spec B Chciałbym dołączyć do Waszego szanownego grona ale niestety nie mam odpowiedniego auta. Dlatego po długich poszukiwaniach znalazłem taki egzemplarz i prosiłbym o ewentualny komentarz : http://allegro.pl/su...5601356782.html Wiem że powinienem napisać to w zakupie kontrolowanym ale chciałbym (jeżeli to można - a wiem że nie można  ) zasięgnąć opinii właśnie od Was wielce szanowni Forumowicze.

 

Cześć.

Ogłoszenie już jakiś czas wisi. Cena się nie zmienia i jest dość wysoka, co akurat może być in plus. Na zdjęciach prezentuje się okazale. Jedynie do czego można by się przyczepić to ten symboliczny przebieg i stopień zużycia kierownicy...

U mnie przy przebiegu zbliżającym się do 150tys.km wygląda jak nowa, no ale to może to kwestia kierownika ;)  pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy 165kkm nie kręcony wymieniłem kierownicę, bo była w gorszym stanie niż ta na fotce. Jak troszkę śmigasz po mieście to ta kierownica momo potrafi szybko się niszczyć przez fakt że ma łączenie prawie po całej linii. Moim zdaniem fajna sztuka, ale sprawdził bym vin czy coś wyjdzie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Koledzy,

Podrzucie jakie powinno być ciśnienie w rozmiarze 225/40 R18

Powinieneś mieć napisane na słupku samochodu, ale o ile mnie pamięć nie myli 2.2.

Mam, ale ja mam "zwykłe" H6 i tam są wskazania dotyczące R17, a jeżdżę na rozmiarze R18

 

Koledzy,

Podrzucie jakie powinno być ciśnienie w rozmiarze 225/40 R18

2.3 przód, 2.2 tył ;)
Dzięki

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Wiecie gdzie i mniej więcej za ile da rade ogarnąć nowe mapy do nawigacji do Speca 2006 (polift). Bo aktualnie to mam navi, a ani razu nie skorzystałem, bo stare wersje ;) . Tak swoją drogą, to poza funkcjami komputera pokładowego to nawet nie zgłębiłem, do czego jeszcze można wykorzystać ekran na konsoli środkowej :P

A druga sprawa, do kolegów z Wawy: Robiliście może korektę lakieru ? Bo obecnie czekam na malowanie maski (ma szpecące wygląd odpryski od kamieni itp.) oraz wyciagnięcie 2 małych wgniotek. Co do samej korekty, to liczę się z kosztem mniej więc 2k za całość.

Janek Kornecki polecił mi Diamentową Ochronę Lakieru na Gimnazjalnej. Macie jakieś opinie czy własne doświadczenia w korecie lakieru? Muszę zrobić, bo w ostatnie upalne dni, mimo wyszorowania auta kłuł mnie w oczy wygląd lakieru. Tak "motyla noga" juz dalej nie mogę :)

Dzieki za wszystkie opinie i sugestie, Jak już się zdecyduje na którąś z firm, to przedstawie dokładnie stan przed i po jak i subiektywne wrażenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powrót z Augustowa do Wawki, tłok na drodze, korki w Radzyminie, Markach i na Toruńskiej i o dziwo cały czas 8,0 :)

 

Lubie tę bryke, można na drodze zaskoczyć a nie katuje podświadomości "kosztami" :)

 

Ja tam samochodowym kalkulatorkom nie ufam, ale i tak podziwiam wynik i będę obserwował postępy.

Tą fotkę ze spalaniem wstaw do galeryjki - będzie nietuzinkowa wizytówka H6 ;)

 

BTW w drodze powrotnej do PL pomyślałem, że kolejne musi mieć 200+ hp i 6 biegów, więc na wszelki wypadek będę śledził ten wątek... :rolleyes:

Edytowane przez WPI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć szanownym użytkownikom Spec B!

Od jakiegoś czasu planuję dołączenie do tej grupy i rozglądam się za pojazdem, który by na to pozwolił. Możliwe, że właśnie taki pojazd znalazłem (Legacy Spec B 3.0 6MT z 2008r.). Niestety znajduje się dość daleko. Sprzedawca przesłał mi kilka zdjęć (w tym spodu i silnika). Byłbym wdzięczny za podpowiedź czy widzicie na nich cokolwiek podejrzanego? Chciałbym oszczędzić sobie ewentualnej niepotrzebnej wycieczki.

 

PS. Mam nadzieję, że nie obrazicie się za zaśmiecanie wątku zdjęciami.

 

 

5047zm.png

f2q45i.png

29aqttc.png

23r3lmw.jpg

2ep2efo.jpg

2h2mk55.jpg

Edytowane przez fuzzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Cześć szanownym użytkownikom Spec B! Od jakiegoś czasu planuję dołączenie do tej grupy i rozglądam się za pojazdem, który by na to pozwolił. Możliwe, że właśnie taki pojazd znalazłem (Legacy Spec B 3.0 6MT z 2008r.). Niestety znajduje się dość daleko. Sprzedawca przesłał mi kilka zdjęć (w tym spodu i silnika). Byłbym wdzięczny za podpowiedź czy widzicie na nich cokolwiek podejrzanego? Chciałbym oszczędzić sobie ewentualnej niepotrzebnej wycieczki.

 

Na zdjęciach wygląda O.K, ale jego rzeczywistego stanu pewnie w ten sposób nie ocenisz... Zdradzisz, jak daleko trzeba po niego jechać i na ile go wycenił właściciel?

pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena wyjściowa to 129000 koron szwedzkich (a to samo w sobie zdradza gdzie jest). Sporo, ale przy małej negocjacji za dobry egzemplarz…
Pewnie, ęe stanu nie stwierdzę zdalnie ale może ktoś dopatrzy się, że coś jest nie tak jak trzeba (np elementy zawieszenia z innej wersji).

Edytowane przez fuzzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycena wysoka, ale właściciel (jeśli to nie handlarz) wie co sprzedaje. Mnie się podoba. No i zawsze możesz pojechać do ASO i poprosić o diagnozę stanu. Być może skłoni to sprzedającego do obniżenia ceny. W PL powinno być taniej usunąć ewentualne usterki, których nie widać. Mam nadzieję, że podzielisz się swoimi doświadczeniami z tej "wycieczki". 3-mam kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na oko wszystko wyglada ok, ale tez nie sadze, zeby Szwed chcial Ci wykrecic numer ;) Jakbys mial po niego jechac, to umow sie z lokalnym dealerem na ogledziny. W Szwecji wszyscy mowia po angielsku wiec nie powinno byc problemu, zeby znalezc termin!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Cena wyjściowa to 129000 koron szwedzkich (a to samo w sobie zdradza gdzie jest)

 

Na pewno jest jakaś strona, gdzie można sprawdzić ewentualną przeszłość wypadkową auta. Spróbuję się czegoś dowiedzieć od znajomych szwedów.

Zerknij tu na ogólny raport. Wygląda zdrowo, przebieg malutki. 

Brałbym ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...