Jump to content

szymsocho

Użytkownik
 • Content Count

  125
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

About szymsocho

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Wawa
 • Auto
  Legacy SPEC B MY06

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Moje amortyzatory były tam regenerowane jakiś 3 lata temu i jak do tej pory nie narzekam. Ale ostatnio będąc u mojego mechanika rozmowa zeszła się na temat amortyzatorów i zaskoczyła mnie cena jaką powiedział, coś ok. 800-900 złotych za sztukę. Ja zawsze żyłem w świadomości, że to ok. 2500 - 3000 za komplet.
 2. szymsocho

  Hak

  Bardzo się tym nie interesowałem, podpytałem w kilku warsztatach i wszędzie była jedna odpowiedź " nie pasuje". Generalnie miałem problem ze znalezieniem jakiegokolwiek i stanęło na ASO, bo było najtaniej.
 3. szymsocho

  Hak

  Prz Legacy IV, hak od kombi nie podejdzie do sedana, sam to przerabiałem. Dodatkowo nie ma na rynku żadnych tanich rozwiązań. Ja finalnie kupowałam w ASO.
 4. Ja w Legacy Spec B mam na lato 18, a na zimę 17. Wysłałem Ci PW.
 5. Ja też u nich robiłem i jestem zadowolony.
 6. Ja też swoje robiłem u nich, tylko u mnie była regeneracja.
 7. Jeśli chodzi o ogarnięty warszt to chyba tylko Warszawa Ci pozostaje. Gratuluję speca, fajnie że w rodzinnym mieście będzie go można spotkać.
 8. Ja też muszę trochę dolewać jakieś 0.5 l na 2 tyś km l.
 9. Jestem tu dość regularnie, jedynie mało się udzielam.
 10. Ja swoje regenerowałałem, podobno jak dobrze zrobione to prawie jak nówki. Jak dobrze pamiętam to właśnie w Zerkopolu były robione.
 11. Ja mieszkam na Ursynowie, także jak coś to zapraszam.
 12. Tak jak już było napisane, zepsuło się, to trzeba zrobić i tyle. Po wymianie UPG nadal cieszę się z auta, bo jest takie jak oczekuj, szybkie, niepozorne i rzadkie. Z drugiej strony, jakiś problem jest. Rozmawiam z dwoma warsztatami, które ogarniają Subaru, żadne się nie zdziwił że H6 i UPG. Mało tego każdy z nich potwierdził, że to w miarę typowa dolegliwości i rocznie robią kilkanaście H6, co przy liczbie H6 w Polsce daje trochę do myślenia. Żeby było jasne, Spec jest super, ale nie ma co mówić że wszystko zależy tylko od dbania o samochód. Ja swój mam od 5 lat, zawsze wszystko na czas zro
 13. Ja amortyzatory regenerowałałem. Koszt coś ok 1000 - 1500, jak ci zależy,to jak będę w domu mogę dokładnie sprawdź.
×
×
 • Create New...