Skocz do zawartości

Spec.B grupa operacyjna


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, dr.elich napisał(a):

Mi @Oktan przy okazji wymiany silnika włożył chłodnicę z Outbacka II H6 - nie pamiętam teraz ile grubsza, jakoś to upchnął i działa.

Polecam każdemu, jak ktoś manualnie zdolny zrobi to sam. Dwa razy jak pamiętam grubsza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@taxus dzięki za info i fotki, zdaje się, że masz sedana, zastanawiałem się, czy one nie będą wystawać za bardzo, bo nie widzę rozróżnienia na sedan/kombi, ale pewnie to się "reguluje" ustawieniem końcówek. W każdym razie u Ciebie siedzą elegancko. Może się skuszę.

 

@dr.elich cykniesz fotkę chłodnicy od góry, zdaje się, że w tej z Outbacka II są u góry dwa wyjścia, a w naszych spec B. tylko jedno, trza zaślepić czy jakoś inaczej? To w sumie może też @Oktan podpowie, ale wiadomo, jedno zdjęcie oddaje 1000 słów, czy jakoś tak :D. Grubość z tego co popatrzyłem wychodzi 16 vs 25mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, raci napisał(a):

@taxus dzięki za info i fotki, zdaje się, że masz sedana, zastanawiałem się, czy one nie będą wystawać za bardzo, bo nie widzę rozróżnienia na sedan/kombi, ale pewnie to się "reguluje" ustawieniem końcówek. W każdym razie u Ciebie siedzą elegancko. Może się skuszę.

 

@dr.elich cykniesz fotkę chłodnicy od góry, zdaje się, że w tej z Outbacka II są u góry dwa wyjścia, a w naszych spec B. tylko jedno, trza zaślepić czy jakoś inaczej? To w sumie może też @Oktan podpowie, ale wiadomo, jedno zdjęcie oddaje 1000 słów, czy jakoś tak :D. Grubość z tego co popatrzyłem wychodzi 16 vs 25mm.

Przed zamówieniem pytałem w sklepie, ten wydech jest uniwersalny, końcówki można przesuwać na tłumikach. Ja się zastanawiam, czy ich troszkę jeszcze nie wysunąć. 

W chłodnicy Specowej są dwa wyjścia na górze, dieslowa też ma 25 mm. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, taxus napisał(a):

W chłodnicy Specowej są dwa wyjścia na górze, dieslowa też ma 25 mm. 

Racja, zmyliły mnie rysunki z wymiarami na allegro, teraz wszystko jasne.

Edytowane przez raci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...