Skocz do zawartości

Spec.B grupa operacyjna


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, dzisiaj byłem zobaczyć te samochody. Jeden jak i drugi bardzo fajny. Miałem okazję się przejechać dzisiaj spec B. Wrażenia bardzo fajne i chyba bym na nim przystał. Lecz moje pytanie jest następujące czy 37 000 PLN nie jest za dużo? Za auto bezwypadkowe, rocznik 2005, najechane 197 tyś. Nie za dużo ? Wszystko jest udokumentowane. 

Edytowane przez Raczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieżko powiedzieć czy trwalsze, ztcw ani jedno ani drugie nie miało szczególnych dolegliwości. Jak 10letnoe auto ma poniżej 200tys przebiegu to cena bdb. Jak dla mnie to nawet tanio, to

Jest samochód który będzie Ci wiernie służył jak jest bezwypadkowy. Ile byś za niego nie zapłacił to będziesz zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos twardości: mi zupełnie nie przeszkadza - a zdarza mi się (o zgrozo!) używać czasem dróg leśnych. Porównując swoje spec.B z LGT kolegi (2005):  Legacy GT jest zauważalnie bardziej miękkie, ale nie mam wrażenia większego komfortu.

A propos trwałości: mam obecnie przejechane ponad 200.000 km - i nadal na oryginalnych amortyzatorach i sprężynach.

Trzymam kciuki za zakup. W pełni zgdzam się z Than_Junior: "Ile byś za niego nie zapłacił to będziesz zadowolony". Howgh!

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc! nowy tu jestem i jeszcze bez speca, ale bardzo podoba mi sie koncepcja auta solidnego, nierzucajacefo sie w oczy, a jednak z "talentami":). chcialbym rozejrzec sie po rynku za specem po lifcie na pewno kombi(moze bedzie to jedyne auto w 4os rodzinie) na pewno manualem(utrata 1,5 sek na 0-100 w porownaniu do automatu nie jest dla mnie akceptowalna). gdzie szukac takich aut i ile rozsadnie to powinno kosztowac? dzieki za wszystkie odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc @@ostr (raper? ;) ) Zapraszamy do watku z przywitaniami na glownym forum!

 

 

 

gdzie szukac takich aut

 

ciezko doradzic cos konkretnego, bo niewiele ich sie sprzedalo - w koncu byl to wowczas najdrozszy model w gamie Subaru. Raczej jak zwykle postaraj sie sprawdzac portale zagraniczne. Z handlarzami na terenie Polski tez mozesz sie zadawac, pod warunkiem, ze kazdy egzemplarz, ktory Cie zainteresuje sprawdzisz w ASO - oni na pewno beda w stanie ocenic stan samochodu i jego przeszlosc :)

 

 

 

i ile rozsadnie to powinno kosztowac

 

tu zdecydowanie nie da sie dac jednoznacznej odpowiedzi... za duzo zalezy od rocznika, przebiegu i stanu ... i tego, ile jestes sklonny za niego dac! Moj byl w swietnym stanie, wiec sprzedalem go wowczas za ok. 20% wiecej niz niektore inne byly oglaszane w internecie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się czytało :) Przejście w stronę komfortu to nie tylko domena Subaru, ale i wspomnianych tu A4 i BMW 3 - klienci głosują portfelem :) Jedno jest pewne, za 41k AUD pobiegłbym do najbliższego salonu jutro rano ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie raper.zwykly kierowca z wroclawia:)

co do rocznika to ograniczam sie do '07 wzwyz, bo zalezy mi na xenonach (w nocy wzrok juz nie ten).co do przebiegu to w 200k chciabym zamknac historie.

dziekuje za odpowiedzi. myslalem tez o 5 wersji, ale jakos stylistyka mnie nie przekonuje...

coz... zobaczymy alternatywa jest A4 quattro.zdecydowanie wieksza podaż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i w związku z tym znacznie mniejsza unikatowość ;) Ale powiem Ci szczerze: Spec.B trzeba bardzo chcieć i szukanie moze zając dużo czasu. Na juz, natychmiast, nie znajdziesz prawie na pewno. Ale jak juz wytrzymasz i cierpliwość zwycięży, to zostanie Ci to wynagrodzone :)

Edytowane przez Than_Junior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...