Skocz do zawartości

Spec.B grupa operacyjna


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

http://m.autoscout24.be/offre/subaru-legacy-sw-30r-essence-gris-266752680

 

Spec

rozmawiałem z właścicielem telefonicznie (dawał radę po angielsku) za 10tys. do wzięcia. Ani grosza mniej, bo w ostatnim czasie sporo zainwestował w auto. Wygląda dobrze

Edytowane przez Szklany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A Ty AR2R_K19DLA nie jest Ci czasami smutno z podobnego powodu tyle, że zamiast 3.0R nie kupiłeś Spec.B  

 

Nie jest mi smutno, zapewne zaraz zostanę odpowiednio skomentowany :)  ale ja chciałem automat. W londyńskich korkach 3.0R sprawdza się idealnie. Do tego miał być czarny z beżową skórą. Trafiłem egzemplarz z bardzo małym przebiegiem i ani chwili się nie zastanawiałem.

 

Progów zwalniających i rond mamy tu też mnóstwo dlatego właśnie chciałem Bilsteiny. Rewelacja na rondach. Na progach zwalniających  na oryginalnych Kayabach skaczesz jak kangur. To było nie do zniesienia, przynajmniej dla mnie.

 

Pojeżdże trochę na tym setupie i pomyślę o jeszcze sztywniejszym komplecie na wypady poza miasto B8 + H&R. 

Pomimo, że nigdy nie prowadziłem Legacy w wersji z automatyczną skrzynką biegów, a opinie o jej "mułowatości" itp słyszałem nie raz na szczęście z ust osób które nie są dla mnie motoryzacyjnym autorytetem uważam, że automat zwłaszcza w połączeniu z mocną jednostką napędową jest jak najbardziej w porządku i w pełni podzielam Twoją opinię. Do zatłoczonego miasta jak znalazł. 

Jak na złość znaleźć przed liftowego Speca w automacie jest tak sam trudne o ile nie trudniejsze ze względu na fakt, iż automat doszedł rok po debiucie Spec.B jak polifta EU w manualu ;)  

 

No zawias musi być rewelacyjny, ale chyba należy dodać, że na bardzo dobrych jakościowo drogach, a takie chyba tam u Ciebie są :)

 

To tak gwoli ścisłości:

 

o widzisz, przy okazji zauważyłem, że ucieło mi ostatnią cyfre :P

 

masz taką tabele dla B8? 

 

Dlatego wkleiłem tą tabelkę :)

 

Niestety nie, tylko dla B6 :(

Może się komuś przyda

Wczoraj, przy okazji szukania info o listwie gurneya w Legacy natknąłem się na nieaktualne już ogłoszenie Spec.B M/T Sedan które było na the forum.

29181218.jpg

75116289.jpg

 

57345879.jpg

 

Czy wiecie może, czy kupił ktoś z forum ten samochód? Bo nigdy o nim nie słyszałem, a szkoda żeby słuch o tak ładnym Spec.B zaginął  B)  

Tak - od prawie 3 lat jest u mnie.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej!.

Długo szukałem i w końcu się udało :)

Zanabyłem od Pedrosa jego Speca :):yahoo:  Micha się cieszyła całą drogę powrotną :)

Wątek już wczoraj od a do z ogarnąłem, więc tym bardziej się cieszę :)

Pozdrawiam wszystkich

Wojtek

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Hej!. Długo szukałem i w końcu się udało Zanabyłem od Pedrosa jego Speca   Micha się cieszyła całą drogę powrotną Wątek już wczoraj od a do z ogarnąłem, więc tym bardziej się cieszę Pozdrawiam wszystkich Wojtek

 

Gratulacje :thumbup:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!.

Długo szukałem i w końcu się udało :)

Zanabyłem od Pedrosa jego Speca :):yahoo: Micha się cieszyła całą drogę powrotną :)

Wątek już wczoraj od a do z ogarnąłem, więc tym bardziej się cieszę :)

Pozdrawiam wszystkich

Wojtek

Radości z jazdy Edytowane przez Szklany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!.

Długo szukałem i w końcu się udało :)

Zanabyłem od Pedrosa jego Speca :):yahoo: Micha się cieszyła całą drogę powrotną :)

Wątek już wczoraj od a do z ogarnąłem, więc tym bardziej się cieszę :)

Pozdrawiam wszystkich

Wojtek

Będzie Pan zadowolony :)

 

 

Udanej eksploatacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zero ruchu więc odświeża temat.

Wrzucam foto na potwierdzenie, że Spece to bardzo oszczędne bryki :)

Mega czad bajera.

Trip A: głównie miasto

Trip B: Traska Wawa-augustow, ogromne korki na Toruńskiej i duży ruch na drodze, a tu taka niespodzianka :)

No i żeby nie było, lubię dać ognia na trasie, więc bez docinek o jeżdżeniu 70 na luzie z górki) :)

Fota z żelazka, ale grunt że widać :)

post-8881-0-15722500-1439544584_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zero ruchu więc odświeża temat.

Wrzucam foto na potwierdzenie, że Spece to bardzo oszczędne bryki :)

Mega czad bajera.

Trip A: głównie miasto

Trip B: Traska Wawa-augustow, ogromne korki na Toruńskiej i duży ruch na drodze, a tu taka niespodzianka :)

No i żeby nie było, lubię dać ognia na trasie, więc bez docinek o jeżdżeniu 70 na luzie z górki) :)

Fota z żelazka, ale grunt że widać :)

thewisnia

Masz manuala?

Ja swoim "zwykłym" H6 nigdy nie zszedłem poniżej 10l/100km

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam bo aktualnie testuje ;) Po krakowskich drogach nie da sie jeździć płynnie :P albo korki albo koleiny na przemian z dziurami w drodze :/ Dobrze, że przed wyjazdem założyłem ori springi+KYB :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapytam szanownych wyjadaczy tematu Spec. B jak to jest z przekładką takiego speca UK ?

Są jakieś problemy ? Czy raczej prosta sprawa i nie ma większych komplikacji.

 

 

PzDr

 

 

Pytanie ciągle pozostało bez odpowiedzi... ktoś coś poratuje wskazówkami.

 

 

PzDr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...