Skocz do zawartości

Spec.B grupa operacyjna


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

nie raper.zwykly kierowca z wroclawia:)

co do rocznika to ograniczam sie do '07 wzwyz, bo zalezy mi na xenonach (w nocy wzrok juz nie ten).co do przebiegu to w 200k chciabym zamknac historie.

dziekuje za odpowiedzi. myslalem tez o 5 wersji, ale jakos stylistyka mnie nie przekonuje...

coz... zobaczymy alternatywa jest A4 quattro.zdecydowanie wieksza podaż...

Miałem ten sam dylemat i prawie kupiłem A4 quattro B8. Na szczęście było to prawie i nie żałuję. Co prawda nie udało mi się znaleźć speca po lifcie i kupiłem "zwykłe" H6, ale mam felgi 18', utwardzone zawieszenie i zderzak ze speca, więc to prawie jak spec b

No i jak parkuję pod jakimś centrum handlowym to mam pewność, że w pobliżu nie stoją cztery inne w różnych kolorach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie raper.zwykly kierowca z wroclawia:)

co do rocznika to ograniczam sie do '07 wzwyz, bo zalezy mi na xenonach (w nocy wzrok juz nie ten).co do przebiegu to w 200k chciabym zamknac historie.

dziekuje za odpowiedzi. myslalem tez o 5 wersji, ale jakos stylistyka mnie nie przekonuje...

coz... zobaczymy alternatywa jest A4 quattro.zdecydowanie wieksza podaż...

Miałem ten sam dylemat i prawie kupiłem A4 quattro B8. Na szczęście było to prawie i nie żałuję. Co prawda nie udało mi się znaleźć speca po lifcie i kupiłem "zwykłe" H6, ale mam felgi 18', utwardzone zawieszenie i zderzak ze speca, więc to prawie jak spec b

No i jak parkuję pod jakimś centrum handlowym to mam pewność, że w pobliżu nie stoją cztery inne w różnych kolorach

 

No pięknie się prezentuje :)

post-15753-1446312097,4084.jpg

Nie myślałeś może o tych bucikach?

http://allegro.pl/subaru-impreza-legacy-outbeck-18-5x100-7jx18-et55-i5738921361.html

b3cf7e0ee53669249b583b1bc451.jpg

 

Wszystkich posiadaczy Speców i prawie jak Spec, pragnę poinformować, że są takie buciki, a ciężko o takie na rynku wtórnym i to na naszym polskim podwórku B)  

Edytowane przez OWOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

nie raper.zwykly kierowca z wroclawia:)

co do rocznika to ograniczam sie do '07 wzwyz, bo zalezy mi na xenonach (w nocy wzrok juz nie ten).co do przebiegu to w 200k chciabym zamknac historie.

dziekuje za odpowiedzi. myslalem tez o 5 wersji, ale jakos stylistyka mnie nie przekonuje...

coz... zobaczymy alternatywa jest A4 quattro.zdecydowanie wieksza podaż...

Miałem ten sam dylemat i prawie kupiłem A4 quattro B8. Na szczęście było to prawie i nie żałuję. Co prawda nie udało mi się znaleźć speca po lifcie i kupiłem "zwykłe" H6, ale mam felgi 18', utwardzone zawieszenie i zderzak ze speca, więc to prawie jak spec b

No i jak parkuję pod jakimś centrum handlowym to mam pewność, że w pobliżu nie stoją cztery inne w różnych kolorach

No pięknie się prezentuje :)

post-15753-1446312097,4084.jpg

Nie myślałeś może o tych bucikach?

http://allegro.pl/subaru-impreza-legacy-outbeck-18-5x100-7jx18-et55-i5738921361.html

b3cf7e0ee53669249b583b1bc451.jpg

 

Wszystkich posiadaczy Speców i prawie jak Spec, pragnę poinformować, że są takie buciki, a ciężko o takie na rynku wtórnym i to na naszym polskim podwórku B)

Dziękuję za komplement

 

Co do bucików to przyznam, że orginalne specowskie jakoś mnie nie urzekają. Na razie planuję powrót do srebrnego koloru

bf01bd4355513948be5088456c63f5e0.jpg

nie raper.zwykly kierowca z wroclawia:)

co do rocznika to ograniczam sie do '07 wzwyz, bo zalezy mi na xenonach (w nocy wzrok juz nie ten).co do przebiegu to w 200k chciabym zamknac historie.

dziekuje za odpowiedzi. myslalem tez o 5 wersji, ale jakos stylistyka mnie nie przekonuje...

coz... zobaczymy alternatywa jest A4 quattro.zdecydowanie wieksza podaż...

Ten wygląda na doinwestowany(wydech, felgi), no i... biały kruk(manual)

http://m.autoscout24.ch/de/d/subaru-legacy-kombi-2006-occasion?hpfrom=200&index=6&make=74&model=509&sort=price_asc&vehid=3527586&vehtyp=10&yearfrom=2006&yearto=2010&returnurl=%2fde%2fautos%2fsubaru--legacy%3fhpfrom%3d200%26make%3d74%26model%3d509%26sort%3dprice_asc%26vehtyp%3d10%26yearfrom%3d2006%26yearto%3d2010%26r%3d5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owoc jak zwykle pełna inwigilacja... Hmm...

 

Herostrates, ja w SPB miałem QS i bardzo sobie chwaliłem :) krotki seryjny skok to mam dopiero w BRZ, tu faktycznie nie czuje potrzeby wymiany!

 Oj tam inwigilacja :rolleyes:

 

Po prostu zobaczyłem w innym wątku sreberko Szklanego i... jakoś tak się zdjęcie wkleiło, a że ładne auto na nim to już inna kwestia ;) 

 

A dziś jeszcze widziałem takiego jednego białasa Spec.B z końcówką rejestracji 555 B)

 

Zdjęcia już nie wkleję, po prostu nie wypada ;)

 

Szklany moja rada podnieś mu zadek bo wygląda przyciężkawo. 

W Specymierze też był ten problem, ale już jest równo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro już o specB mowa :rolleyes: 

 

 co powiecie na 2.0 specB look? ( dwa 3.0 to dla mnie za dużo)

 

w dzień zakupu: 

 

zakup1.jpg

 

zakup2.jpg

 

zakup3.jpg

 

 

 

 

 

i po kilku miesiącach modów :P 

 

 

 

STI-Genome5.jpg

 

spatsy1.jpg

 

spatsy3.jpg

 

...tak wiem, że wydechy STI są za duże  :P  ale po tym jak usłyszałem ich brzmienie musiałem się pogodzić z ich rozmiarem  :rolleyes:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie same wydechy. Fajna sprawa jak trzeba to ciche, a jak depniesz to bardzo fajnie się robi :)

 

dokladnie!  autostrada przy stalych obrotach-cisza, stanie w korku-cisza, a przy kazdym gwaltownym dodaniu gazu eksploduja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AR2R_K19DLA, dużo było problemów ze spasowaniem wydechów z sti do Legacy? Cisza mi zaczyna doskwierać :)

Żadnych ;) dwie śruby i dwa wieszaki na strone. Plug&play swap ;)

...aaa i jeszcze pasta do połączeń wydechów lub nowe ori uszczelki. Obie opcje robią robote ;)

..dodam jeszcze, że oryginalnie "wisiały" one jak dla mnie za nisko dlatego też ori gumy zastąpiłem poliuretanowymi o krótszym odstępie otworów montażowych ;)

 

 

STI-Genome1.jpg

Edytowane przez AR2R_K19DLA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj dawaj te filmiki :) Mnie też już przyciska, żeby poprawić słyszalność u siebie.

Jak można spytać, to gdzie można dorwać takie wydechy (w takim stanie) od sti? i jak to cenowo wygląda? B)

Ja już szykuję u siebie pewien pakiet modów na okres zimy, to może i wydech bym akurat zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można spytać, to gdzie można dorwać takie wydechy (w takim stanie) od sti? i jak to cenowo wygląda? 

 

ceny nowych są chore:

 

http://global.rakuten.com/en/store/suzukimotors/item/bp057/

 

Podobno dlatego że STI Genome JDM = SPT USDM.

 

Ja upolowałem w UK od właściciela 2.0 Twinscroll JDM, który powiedział, że jak dla niego za duże i zastąpił je puszkami z kwasówki  :o . Tak więc jak będziesz miał szczęście to znajdziesz.

AR2R_K19DLA- czas na zmianę zdj z podpisu na aktualny "look" ;)

postaram się ;)

 

ale po tym jak usłyszałem ich brzmienie musiałem się pogodzić z ich rozmiarem 

 

Ponawiam, daj posłuchać :)

 

 

proszę bardzo ;)

 

https://youtu.be/CXHOTu8wtTs

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak można spytać, to gdzie można dorwać takie wydechy (w takim stanie) od sti? i jak to cenowo wygląda? 

 

ceny nowych są chore:

 

http://global.rakuten.com/en/store/suzukimotors/item/bp057/

 

Podobno dlatego że STI Genome JDM = SPT USDM.

 

Ja upolowałem w UK od właściciela 2.0 Twinscroll JDM, który powiedział, że jak dla niego za duże i zastąpił je puszkami z kwasówki  :o . Tak więc jak będziesz miał szczęście to znajdziesz.

AR2R_K19DLA- czas na zmianę zdj z podpisu na aktualny "look" ;)

postaram się ;)

 

ale po tym jak usłyszałem ich brzmienie musiałem się pogodzić z ich rozmiarem 

 

Ponawiam, daj posłuchać :)

 

 

proszę bardzo ;)

 

https://youtu.be/CXHOTu8wtTs

 

No fajnie :) A głośne to to? Bo na kompie ciężko ocenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No fajnie :) A głośne to to? Bo na kompie ciężko ocenić.

Trudno powiedzieć każdy lubi co innego. Głośniej jest gdy energicznie wdepniesz gaz ale nie inwazyjnie, zero dudnienia czy wibracji wewnątrz. Mega frajda a kiedy trzeba to cisza jak w serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...