Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Tak nie śmiało chciałbym podziękować tym wszystkim ludziom w (zazwyczaj) ryczących WRXach, GTkach i STI że witają się we Wrocławiu z moją smutnossącą Srebrną Imprezą Kombi hawkiem, odmachuje oczywiście jak widzę. Byłem na początku zaskoczony, myślałem że tak to tylko w Garbusie, może w mini a tu taka miła niespodzianka że Subaru też się pozdrawia. 

 

Jeszcze tylko Świnkę muszę sobie sprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia (byłem zamaskowany w czerwonym Evo) dla grafitowego Legacy WGM z białą świnką dziś na drodze do/na A2. Bardzo aktywny kierownik ;)

I dla Bartkafi, chyba lekko spóźnionego dziś do pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto się kręci czarnym, oświniaczonym WRX (blachy WPR) po Pruszkowie ? Już któryś raz widzę.

 

Z dzisiaj pozdrowienia dla kierowników:

- Legacy I ze świnią na lusterku, widzianego ok 14 na Nadarzyńskiej, niestety nie zdążyłem machnąć

- Forka II gen (świnia na klapie), zaparkowanego pod Citi na Goleszowskiej w Wawie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla przejeżdżających przez ul. Jaskrowską w Częstochowie

- dzisiaj ok.7 granatowy OBK III ze świniami na lusterku i klapie, który mi nie odmachał :mellow: 

- dzisiaj czarny Forek SG XT ok. 15 - machałem zza okna

- wczoraj mój bliźniak Forek SG ok.12 - machałem zza okna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla granatowego OBK ze świnką na lusterku, z którym mijałem się dzisiaj ok. 14.30 na wlocie do Radomia. Miałem słońce w oczy i dostrzegłem Go w ostatniej chwili. W samym Radomiu tylko jedna biała Impreza kombi na Chrobrego po 15.00. Trzody nie dostrzegłem, ale pozdrowionka jak najbardziej. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Katowice

Pozdrowienia dla kierownika (i reszty na pokładzie) srebrnego Forka SK***** ze świnkami, z którym wymieniliśmy kiwki na Giszowcu ok 16.30. :)

suberet, zestaw głosnomówiący dobra rzecz  ;) Pozdrawiam serdecznie  :)

 

Jest na pokładzie. :blush:

Edytowane przez suberet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Bakumowego Outbacka w okolicach Starowiślnej koło 18 ;)

Dzięki za info że jeszcze stoi tam gdzie go zostawiłem ;) My około 18-tej już byliśmy w Arłamowie. Odpozdrawim, serdecznie :) Edytowane przez bakum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy czarnego Forka SBD który wczoraj najpierw obtrąbił kierowce innego auta że skręca w lewo z pasa dla jadących prosto, a następnie sam przejechał skrzyżowanie i zawrócił na przestrzeni wyłączonej z ruchu i podwójnej ciągłej a następnie (jak mi się wydaje) ominął część korka na Siekierkach jadąc zjazdem w Antoniewską - Ty hipokryto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...