Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Poznań:

 

Na początek chciałbym pozdrowić:

1. Chojnego - od kilku dni (a szczególnie w weekendy) mijam Twoją Imprezę zaparkowaną pod domem na os. Raczyńskiego w Swarzędzu.

2. Właściciela Bug'a WRX, którego co jakiś czas w godzinach porannych mijam w okolicach ul. Cieszkowskiego/Grudzińskiego w Swarzędzu - pewnie do pracy pomykasz.

3. Spotkanego we wtorek rano na ul. Warszawskiej w Poznaniu właściciela Outbacka, którego w środę rano widziałem zaparkowanego już na parkingu przy ul. Pułaskiego/Niska.

4. Spotkanego w ostatnią środę maja coś koło 6:45 na ul. Naramowickiej bliźniaczego Forka - pięknie zasyczał Ci blow-off'ik.

5. Właściciela niebieskiego GT spotkanego w Zielone świątki na krzyżówce Grunwaldzka/Grochowska - było machanie i uśmiech.

6. Na koniec chcę pozdrowić właścicieli Forka II w szampańskim kolorze, którego bardzo często widuję generalnie na Jeżycach - machanie obowiązkowe. :) 

 

Trochę się tego nazbierało, ale muszę się przyznać, że dopiero dzisiaj przeglądając forum znalazłem ten wątek.

Z tego co zauważyłem to (nie wiedzieć czemu) Wielkopolanie pozdrawiają się w wątku o spotkaniach forumowych. :unsure:

 

A wszystkich Was pozdrawia kierownik czarnego S-Turbo, który z braku czasu nadal porusza się na blachach rozpoczynających się na WL.....

 

Miłego weekendu dla wszystkich Subaru-maniaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość splawikx

Ja zauwazylem, ze panie sie nie pozdrawiaja :). Jak widze jakas impreze jadaca z naprzeciwka i machne reka, to niestety nie ma odp. a w srodku widze ze jedzie kobieta. Panowie zawsze odmachuja :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego forka s turbo jadącego al. Wiśniową w stronę wierzy ciśnień i skręcałeś w prawo jak szpital kolejowy ;) Były świnki więc machałem na przejściu dla pieszych, a kierownik chyba jeszcze śpiący :P godzina jakoś 13:30

Edytowane przez Krzychu91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy Pani blondynka z Krasnego z bordowego, oświniaczonego forka zagląda na forum ? 

Pozdrawiam z niebieskiego Kombi :) - sąsiad

Sam sobie odpowiadam - Forek jest z forum, ale raczej mąż Pani Blondi się udziela. Porozmawialiśmy chwilę - miło było poznać.

 

Pozdrawiam wszystkie Subaryny obtrąbione i obmachane wczoraj w Rzeszowie, jadące na zlocik do Arłamowa :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla oświniaczonej srebrnej Imprezy kombi STI na WK, która od czwartku kręci się po Kozienicach. W czwartek wieczorem na Statoilu i dzisiaj ok. 12 na Aleksandrówce. Fajnie bulgocze i syczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla niebieskiego Bloba na blachach WU..... widzianego na parkingu Lidla w Chojnicach z pół  godziny temu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla grupki  powracających forumowiczów z Plejad , jadących A4 około 15 godz odcinkiem Tarnów -Brzesko . Jechałem z rodzinką rowerkami drogą techniczną obok autostrady . Fajnie Was widzieć w jednym sznurku  , wszystkie niebieskie Imprezy i słyszeć :thumbup:  .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

1. Chojnego - od kilku dni (a szczególnie w weekendy) mijam Twoją Imprezę zaparkowaną pod domem na os. Raczyńskiego w Swarzędzu.

 

Odpozdrawiam ;)

 

Subarak stoi tam tylko w wyjątkowych okolicznościach jak teraz czyli w okolicy Plejad. Już dzisiaj wraca do siebie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauwazylem, ze panie sie nie pozdrawiaja :). Jak widze jakas impreze jadaca z naprzeciwka i machne reka, to niestety nie ma odp. a w srodku widze ze jedzie kobieta. Panowie zawsze odmachuja :)

 Nie wszystkie :) Kiedyś jechałem z forkiem S7 i jak zatrzymaliśmy się na światłach, to pasażerak odmachała :) Pozdrawiam pasażerkę i kierownika :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkie subaraki wracające w niedzielę do domów z Arłamowa przez Rzeszów i A4. Pamiętam numery 142, 316 oraz 218, ale były jeszcze 2 samochody "organizator" i czarny Outback 2015 na blachach PZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...