Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pozdro dla kierowniczniki srebrnego Forka na blachach WW.. mijanej koło Orlenu na Grenadierów ok 10:00

ładnie bulgotał sprzęt :)

A o mnie zapomniałeś? ;)

Ja Cie pozdrawiam z wczoraj ;)

 

 

Wysłane z iSzita za pomocą Tapatalka

 

Jakże bym śmiał zapomnieć :P

Pozdrawiam serdecznie  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Władysławowo, 12 czerwca: pozdrowienia dla obtrąbionego i obmachanego Forumowicza w srebrnym Foresterze ze świnką na lusterku, z którym minąłem się w centrum miasta :-) Zapewne tubylec, sądząc po (miłej dla informatyków) rejestracji GPU ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla beżowego forestera XT (WE...JG) napotkanego w niedzielne popołudnie na trasie siekierkowskiej.

Aż do Puławskiej jechaliśmy przed / za sobą na zmianę. Piękny egzemplarz :ok: tylko świnki nie zauważyłem :rolleyes:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro z wczoraj dla właścicieli:

- czarnego Forestera EWE i za nim Lanosa srebrnego, widzianych w Dzierżoniowie około południa

- Legacy turbo RZ na parkingu przy Decathlonie oraz Lanosa ze świnka przy Auchan we Wrocławiu oraz Imprezy w rynku

...i z dzisiaj:

- czarna Impreza w rynku z rana, niebieski WRX jadący w stronę Wrocławia, gdzieś przy początku wjazdu na obwodnicę od strony Kłodzka oraz jeszcze jedno Subaru, ale mnie się zapomniało, jakie, też w kierunku Wrocławia, w okolicach Łagiewnik - to mogła być 12:30.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo spóźnione pozdrowienia dla:

- niebieskiej Imprezy kombi na złotych felgach, którą widuję prawie codziennie stojącą w okolicach Szlaku

- srebrnej Imprezy kombi na felgach czarnych/złotych (była świnka z tyłu), która w piątek przy Nowym Kleparzu bawiła się w tramwaj ;) Wpuściłabym przed siebie do kolejki, ale akurat objeżdżałam całe towarzystwo celem ustawienia na czele stawki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowników w Katowicach:

- Czarnego WRX STi

- Niebieskiej Imprezy Blob sedan

 

Obydwa zaparkowane na górnym parkingu Silesii po godzinie 16. Blob zauważony jak byłem przy wyjeździe, był przy nim kierownik, było parę sygnałów z wydechu ale niestety bez reakcji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę pięknego granatowego S-Turbo na tablicach "WCI", spotkanego dziś w Łodzi na Alejach Unii i Włókniarzy. Cudoooownie brzmi!, aż wyłączyłem radio.....

No i start spod światłeł pokazał, że co 4 uturbione cylindry w Foresterze, to nie 5 wolnossących w Audi Coupe Quattro. Pogadamy zimą na śniegu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...