Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla właściciela Imprezy Hawka , obok którego

zaparkowałem dzisiaj na parkingu przy Kruczej.... Machane był ale kolega

intensywnie gadał przez telefon. Pozdrawiam także niebieskiego Bloba

zaparkowanego w garażu na stadionie Legii podczas meczu z Gornikiem.

 

Przepraszam ze nie moglem pogadac, ale rzeczywiscie mialem wazny telefon :) Odpozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj:

 

-czarny Forester i zaraz trzy samochody dalej srebrna Impreza :yahoo: przed tunelem do Ronda Zesłańców i zaraz za :D

Trzy forumowe samochody obok siebie przypadkiem się spotkały :D

obtrąbione, pomachane i takie tam ;)

 

- biała Impreza oświniona na Sokratesa przy Conrada. Pozdrowienia dla kierowniczki zapatrzonej przed siebie :D;)

 

 

Moja mama jechała z Nami i patrząc jak się szczerzymy i machamy i tp. i odmachują spotkani:

''Wy (Subaromaniacy) wszyscy jesteście ostro walnięci :D''

Edytowane przez Albi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Fale i jego turbodziadka, ktorzy to podjechali do mnie wczoraj z przepyszna Oliwa (ktora zreszta goraco polecam, bo jest niesamowicie wyjatkowa!)

Pozdrowki i do zobaczenia wkotce :)

 

I nawzajem - smacznego! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pozdrowienie z dzisiaj z Zakopanego Kuźnic, około 16 dla niebieskiego GT-ka , chyba KTT ...ze świniakiem , który jechał spod Kasprowego ( nie było jak machać bo jechałem na nartach :) , i chwile później dla białego Legasia WA .... też ze świnią na klapie , w okolicach Wielkiej Krokwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wlasciciela czarnej Imprezy WRX/STI (?) o rejestracji KRxxxUU zaparkowanej wczoraj popoludniu pod Factory w Krk - swinka wypatrzona na lusterku :)

 

Odpozdrawiam i gratuluję spostrzegawczości (świnka była w suchej kąpieli z soli drogowej, ale już umyta). ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę srebrnego bloba z krótką lotką z tyłu który średnio trzy razy w tygodniu przejeżdża koło mojego sklepu na rogu Krakowskiej i Narutowicza Tarnów, ten cudowny bulgot zawsze wywołuje u mnie gęsią skórkę :D Drugie pozdrowionka lecą do właścicielki (chociaż mogę się mylić ale wydaje mi się że to kobietę widziałem za kierownicą) czarnego forestera przy Koszyckiej na blachach WI - mijam go codziennie jadąc/idąc do roboty.

Edytowane przez Euphoria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...