Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla dwóch imprez spotkanych i obmachanych ze wzajemnością w Alejach Jerozolimskich dziś:

- granatowe type-RA ok 17.00 na wysokości Blue City w kierunku Łopuszanskiej - przepiękny bulgot!

- srebrny bug WRX w korku przez Ryżową w kierunku Pruszkowa ok 17.30.

 

Oba bez świniaczy ale jednak dziką świnię zauważyli i odmachali. :)

 

Odpozdrawia granatowe type RA :-) swinia jest ale na przednim lusterku a z tylu na razie incognito ;-)

Colin tak sie ucieszyl ze wreszcie spotkal oswiniaczonego kolege ze namówił mnie na małe szaleństwo ;-)

 

Pozdrawiam wszystkich, którzy mają kota :P

 

a jak ja mam dwa koty ;):D

 

Czuje sie pozdrowiony bo tez mam :P

lazi mi po klawiaturze ghgjtfftfiihgojhbouyftytrxtrxthvojjygtvt. To jego podziekowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj rower ma trzode na ramie i tez cisne do odcinki.. ;)

 

Się dołączam się :mrgreen:

 

I pozdrawiam regularnie szybkoprzyspieszających subaromaniaków, bulgoczących codziennie na Al. Reymonta, na krótkim odcinku pomiędzy Broniewskiego a Żeromskiego.

Edytowane przez Dark Knight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ :thumbup:

 

i pozdrawiam kierowce nowego outbacka z "siemnako" na klepie - "rondo" ONZ ~9 rano

oraz kierowce grafitowego/szarego outbacka IV h6, ktory non stop stoi zaparkowany na Krasickiego. Charakterystyczne naklejki (klimat surf/snow) na klepie.

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla zeroarta, chyba z wtorku, akurat szliśmy z Małym, na kawkę nad balaton, a tam kolega grzeje maszynę B)

 

Z wczoraj dla szaloooneeegooo kogoś kto wpadł na szybką nawrotkę z go pro na dachu pod moją pracę (ul.Jubilerska) niebieski z kolorowymi felgami i chyba świnia na lusterku. :yahoo: :yahoo: :yahoo: było wesoło

 

I z dziś (nie wykluczam że to ten sam co wczoraj) niebieski STi z pomarańczowymi felgami i świniami,po bułki do Gromulskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj dla:

- pani w czarnym Foresterze szukającej miejsca na parkingu pod szpitalem w Przeworsku;

- pana w czarnym Foresterze obmachanego (ze wzajemnością, mimo ze rozmawiał przez telefon) na drodze E4 koło Łańcuta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Kierownika niebieskiej IMPREZY bloba lub buga co mnie pozdrawiała klaksonem wczoraj na Czerniakowskiej między Gagarina a Bartycką...po nawrocie ; :D godzina jakoś po 18:15

Edytowane przez JunioreX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I z dziś (nie wykluczam że to ten sam co wczoraj) niebieski STi z pomarańczowymi felgami i świniami,po bułki do Gromulskiego.
Chyba tez go dziś widziałem - po 8:30 na Ostrobramskiej w stronę Centrum, jeśli te felgi są bardzo ciemno pomarańczowe.

Także pozdrawiam!

mobilnie z Tapatalk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla zeroarta, chyba z wtorku, akurat szliśmy z Małym, na kawkę nad balaton, a tam kolega grzeje maszynę
No a jak... :-))) odpozdrawiam gorąco...!!! Niezmiennie jest to mój zakład pracy :-P

 

akurat szliśmy z Małym
a to już pamiętam.... to twój maluch tak się zaciekawił różową plejadą na grillu...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowniczke/ka srebrnego forka który 30 min temu(20.40) opuszczał parking domu handlowego Anna w Nieporęcie-wydawało mi sie ze na lusterku świnia siedziała;-)blach nie zakodowalem:-/.

Oczywiscie klakson i awarie były :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katowice.

Pozdrowienia dla kierownika (czki) czarnej Tribeki SBI****mknącej w kier. centr. Katowic ul. Brynowską koło OBI ok. 14-tej. Świnka na lusterku i napisy "sprzedam". :)

Stałem na światłach na poprzecznej ulicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Albi skręcającej ze Smoczej w Anielewicza kilka minut temu.

 

:yahoo:

Dawno nikt mnie nie widział :D a jak już, to takie miłe pozdrowienia :)

oczywiście odpozdrawiamy!!

 

Szkoda że Cię nie zauważyliśmy, bo dawno się nie widzieliśmy :)

A wiesz, że w tamtym miejscu Piotrek pomyślał o Tobie właśnie? :P co za wiedźmin :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam tego oświniaczonego subaraka:

 

 

subarak.jpg

 

parkującego dzisiaj na Wrocławskiej w Krakowie :)

O kurna! Forchester!

Nadal śliczny jak był, mam nadzieję że nowy właściciel traktuje go z naleznym szacunkiem... ;)

 

Aż się łza w oku zakręciła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam biała turbowanne z czerwonymi chlapaczami widzianą wczoraj w szczytnie około 17... mogę się tylko domyślać że był MichallD

 

To ja, pozdrawiam również :) . Zobaczyłem Cię w ostatniej chwili jak wysiadałeś na parkingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to już pamiętam.... to twój maluch tak się zaciekawił różową plejadą na grillu...?

Mój "maluch" to forumowy mały5150 , wcale nie taki mały :P. Mówię do niego "przywitamy się?" a on na to "daj spokój, nie męcz ludzi na ulicy" :] :biglol:

Chyba tez go dziś widziałem - po 8:30 na Ostrobramskiej w stronę Centrum, jeśli te felgi są bardzo ciemno pomarańczowe.
tak takie ciemniejsze pomarańczowe ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla zeroarta, chyba z wtorku, akurat szliśmy z Małym, na kawkę nad balaton, a tam kolega grzeje maszynę B)

 

Z wczoraj dla szaloooneeegooo kogoś kto wpadł na szybką nawrotkę z go pro na dachu pod moją pracę (ul.Jubilerska) niebieski z kolorowymi felgami i chyba świnia na lusterku. :yahoo: :yahoo: :yahoo: było wesoło

 

I z dziś (nie wykluczam że to ten sam co wczoraj) niebieski STi z pomarańczowymi felgami i świniami,po bułki do Gromulskiego.

 

Hehe no dziękuję ślicznie, często widzę zaparkowananą Imprezkę po prawej stronie jak to mówisz przed nawrotem, bystre oko świnki są na lusterkach i kamerke też dojrzałeś, akurat przechodzi pierwsze testy ;D

 

WIęc dzięki za pozdro i odpozdrawiam, któregoś dnia musimy się pod Gromulskim spotkać na kawe i ciacho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...