Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jakaś vectra forumowa? Bo mi ktos w wczoraj sygnały świetlne wysyłał na wilanowie;)

 

moze bez swiatel jechales ;)

 

odpada. ale kontrola oświetlenia to był pierwszy odruch :)

 

miał czerwono-niebieskie policyjne koguty na dachu uciekłeś

 

tym razem to ja goniłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś vectra forumowa? Bo mi ktos w wczoraj sygnały świetlne wysyłał na wilanowie;)

 

 

Może M@rcin?

 

Jeśli to była czarna kombi, ze świniaczem na lusterku to spotkałeś moją żonę.

Niezależnie od tego - pozdrowienia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla wlasciciela srebrnego Forczestera, z ktorym dzisiaj sobie machnelismy na Giszowcu w Katowicach :) Tak, ja to ten od bordowego glosnego Legacy GA*****

Odpozdrawiam! :)

Zaskoczony byłem, bo oświniaczony w tej okolicy, to rzadkość. Może się będziemy częściej widywać, bo ja tambylec. :)

 

O właśnie! Przypomniało mi się!

Pozdrowienia dla kierownika z czerwonej Hondy Civic ze świnką na bocznej szybie widzianej przy Górniczego Stanu.

Edytowane przez suberet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrnego Forestera I gen. WLI...... mijanego dzisiaj ok. 14.00 na ul. Radomskiej w Kozienicach, przed rondem z trzodą na obu lusterkach. Machałem ale kierownik z paluszkami w dłoni odwrócony był do dziecka na tylnej kanapie ( samochód stał w kolejce do ronda :) ), oraz jasnego OBK ne LU...... zaraz potem na skrzyżowaniu Radomska/Warszawska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam z zasypanego sniegiem Zakopanego, gdzie dotarlismy w sniezycy dzisiaj o 12 w nocy. Lubie to miasto za zwiolokrotniona ilosc Subarakow przypadajacych na 1 km2 :)

Dzisiaj bylo machane kiwane kilka razy.

Pozdrawiam kolege z niebieskiego wrx spotkanego jako pierwszego o 10 rano na parkingu kolo Botorowego i hotelu Kasprowy. Kolega byl chyba w polarze Subaru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pozdrowień Allrad'a i jeszcze trzeba pozdrowic kolegow z imprezy GT srebrnej z ktorymi wczoraj okolo 12 mielismy przyjemnosc spozywac zdrowy i wysublimowany posilek w McDonald przed zakopanem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla mrugającego gt-ka widzianego dziś w wstecznym lusterku na uliczce osiedlowej na Bemowie :)

Odpozdrawiam :)

Sebastian

W końcu ktoś odpisał!!!!!

Mam nadzieje ze cię ogień i opary bezyny z mojego subi nie udusiły :) hehe

Pozdro i do następnego bo widze ze kolega i forumowy i mocno miejscowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam z zasypanego sniegiem Zakopanego, gdzie dotarlismy w sniezycy dzisiaj o 12 w nocy. Lubie to miasto za zwiolokrotniona ilosc Subarakow przypadajacych na 1 km2 :)

Dzisiaj bylo machane kiwane kilka razy.

Pozdrawiam kolege z niebieskiego wrx spotkanego jako pierwszego o 10 rano na parkingu kolo Botorowego i hotelu Kasprowy. Kolega byl chyba w polarze Subaru...

Coś Ci się niebieskiego na szybe przykleiło ,bo mój wrx jest czarny ;) ale kurtke miałem niebieską :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam czarne subaru wrx ,ze świniakiem na klapie, które wystąpiło w dzisiejszym odcinku "uwaga pirat" :) właściciel się targuje ostro z władzą, polecam powtórki, może się ktoś pozna :) , no proszę nie tylko ja oglądałem hehe

Edytowane przez radiolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla właściciela Imprezy Hawka , obok którego

zaparkowałem dzisiaj na parkingu przy Kruczej.... Machane był ale kolega

intensywnie gadał przez telefon. Pozdrawiam także niebieskiego Bloba

zaparkowanego w garażu na stadionie Legii podczas meczu z Gornikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam zaloge niebiesko/zlotego bloba STi z głośnym kominem, ktory wczoraj ok 15 pod Fashion House w Piasecznie wprowadził okrutny terror idąc bokiem po brukowanych rondach przy wjeździe na plac parkingowy.

 

(wszystko i tak było na mnie, bo wyjeżdżałem 3 min później ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...