Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

No to będzie troszkę zbiorowo :)

 

Piątek - czarny robal na numerach NEL z różową świnka na lusterku, zaparkowany przed blokiem mojej teściowej - Ursynów ul. Dunikowskiego

Sobota - parking przed Auchan w Piasecznie - GT-k Simon-a - ale za kierownicą chyba jednak białogłowa, w towarzystwie motocykla.

Wczoraj, wtorek - dwa bliźniacze srebrne hawki stojące w koreczku na ul. Puławskiej pomiędzy Piasecznem a Warszawą w stronę Warszawy ok. 7:40. Oba ładnie oświniaczone na lusterkach.

Pierwszemu odmachałem, ale już nie zdążyłem drugiemu który pojawił się jakieś 6 samochodów za pierwszym.

Ja jechałem w przeciwnym kierunku i po odmachaniu pierwszemu odkładałem rękę na kierownice kiedy dostrzegłem drugiegi i już nie zdążyłem łapy podnieść :(

Edytowane przez MForbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poranna porcja pozdrowień z trasy do pracy dla:

- grafitowego Outbacka w nowej budzie, ok. 7.40 na Niepodległości na wysokości metra racławicka (stałem przy metrze, czekałem na pasażera a że forek z tyłu chwilowo bez świnki, to tak trochę incognito - więc raczej nie byłem zauważony)

- ciemny WRX (STI?) z żółtymi świnkami na lustrach, jakoś przed 8 na Racławickiej w okolicach Żwirki, kolega kierownik raczej mnie nie spostrzegł

- i jeszcze impreza w jedynym słusznym kolorze i z dużym skrzydłem na Krakowskiej chyba w okolicach Janek, jakoś po ósmej, jadąca w stronę Raszyna- zobaczyłem w ostatniej chwili, ale zdaje mi się że świniaki na lusterkach były :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poranna porcja pozdrowień z trasy do pracy dla:

- grafitowego Outbacka w nowej budzie, ok. 7.40 na Niepodległości na wysokości metra racławicka (stałem przy metrze, czekałem na pasażera a że forek z tyłu chwilowo bez świnki, to tak trochę incognito - więc raczej nie byłem zauważony)

Mogłem to być ja - czas i miejsce pasują ... Jeśli jeszcze ów OBK miał świnki na obu lusterkach i klapie bagażnika a dodatkowo jechał w kierunku Usrynowa to już prawie na 100% ja :)

A nawet jeśli nie - i tak pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze ów OBK miał świnki na obu lusterkach i klapie bagażnika a dodatkowo jechał w kierunku Usrynowa to już prawie na 100% ja :) A nawet jeśli nie - i tak pozdrawiam :)
Czy na obu nie zauważyłem, na pewno miał na lusterku od strony pasażera i z tyłu tez była. I jechał w stronę Ursynowa - czyli raczej to Ty :) A nawet jeśli nie - i tak pozdrawiam :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze ów OBK miał świnki na obu lusterkach i klapie bagażnika a dodatkowo jechał w kierunku Usrynowa to już prawie na 100% ja :) A nawet jeśli nie - i tak pozdrawiam :)
Czy na obu nie zauważyłem, na pewno miał na lusterku od strony pasażera i z tyłu tez była. I jechał w stronę Ursynowa - czyli raczej to Ty :) A nawet jeśli nie - i tak pozdrawiam :D

No to tym bardziej pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota - parking przed Auchan w Piasecznie - GT-k Simon-a - ale za kierownicą chyba jednak białogłowa, w towarzystwie motocykla.

 

Wszystko się zgadza, odpozdrawiam a ten motorzysta to ja B)

 

 

pozdr dla wszystkich, ktorzy zostawili auta pod domem i ruszyli do pracy na rowerze! :)

 

Co to za promowanie ekologii? :blink: Forum kręcących pedałami 3 serwery niżej :mrgreen:

Pierwszy raz widzę, żeby pozdrowienia poszły w taką próżnię. Na tym forum jak jest międzynarodowy dzień bez samochodu, to wszyscy jadą wozem kręcąc silnik do odcinki a na ogrodzie zostawiają odpalony dizlowski generator prądu -ot tak, dla fantazji :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla dwóch imprez spotkanych i obmachanych ze wzajemnością w Alejach Jerozolimskich dziś:

- granatowe type-RA ok 17.00 na wysokości Blue City w kierunku Łopuszanskiej - przepiękny bulgot!

- srebrny bug WRX w korku przez Ryżową w kierunku Pruszkowa ok 17.30.

 

Oba bez świniaczy ale jednak dziką świnię zauważyli i odmachali. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika srebrnego Legacy z trzodą na lewym lusterku, który mijał mnie w Krakowie na skrzyżowaniu ul. Kijowskiej i Wrocławskiej, jadąc w kierunku wiaduktu dokładnie o 19.42. :P

Edytowane przez bakkz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...