Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrawiam kierownictwo niezłego rodzynka upolowanego wczoraj rano pod moją fabryką.

łatwiej trafić w totka niż znaleźć baję w takim kolorze..

Qrde ... Chcę taką mieć !!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego bloba kąąbi stojacego ~ 14:40 w Krakowie na Azorach przed Polo/zielonym śmietnikiem. Niebieska świnka na lusterku.

 

Drugie pozdrowienia dla czarnego forka jadacego za mna ~14:50 Opolską od IKEA do Outlet Factory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bloba kąąbi stojacego ~ 14:40 w Krakowie na Azorach
Chyba mój. Małżonka się gdzieś tam kręciła w tych godzinach. Wzajemnie - ukłony.

 

Przy okazji dla kierownika niebieskiego klasyka (UUUUadny!! :-) wpuszczonego dziś na Wrocławskiej - nie zauważyłem, czy jest trzoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla zaprakowanej dzisiaj przed 17tą tuż przy światłach na rogu Sobieskiego i Bonifacego niebieskiej imprezy WRX, oświniaczonej na klapie i z licznymi naklejkami (mignęło mi duże serce na szybie pasażera po lewej stronie... :) ).

Edytowane przez sebachon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam niebieską impreze widzianą dziś na ul. Puławskiej około godziny 13:00 :) miał dużo różnych naklejek ale świnki nie widziałąm bo zasłonił mi SAAB, chyba kolega Imprezy bo gadali na światłach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierowcy-biesiadnika czarnego Bloba STI rej SH... (chyba, tka mała była ta tabliczka z przodu) na parkingu przed Chochołowym Dworem koło Krakowa(droga na Bytom). Świnki na lusterkach były i grzmiał poważnie według zeznań recepcji hotelu. Byłem doopowozem ale świnki od razu zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam niebieską impreze widzianą dziś na ul. Puławskiej około godziny 13:00 :) miał dużo różnych naklejek ale świnki nie widziałąm bo zasłonił mi SAAB, chyba kolega Imprezy bo gadali na światłach ;)

Blachy WGM ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam niebieską impreze widzianą dziś na ul. Puławskiej około godziny 13:00 :) miał dużo różnych naklejek ale świnki nie widziałąm bo zasłonił mi SAAB, chyba kolega Imprezy bo gadali na światłach ;)

Blachy WGM ?

nie wiem jakie były blachy na imprezie... ja jechałam białym Legacy... :)

Edytowane przez Karmel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupowo

 

Pozdrawiam kierownika czarnej Imprezy WRX wczoraj ok 18:30 na ul. Modlińskiej, kiwka była :-)

Pozdrawiam kierowniczkę srebrnego Forka nr rej. KR ..... dziś ok. 19:30 na ul. Łopuszańskiej.

Pozdrawiam kierowniczkę bolida z którą to mierzyłem się spod świateł dziś ok. 20 na ul. Modlińskiej w stronę Jabłonnej, było machane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę srebrnej Megane II kombi z czarną świnką na lusterku, parkującego wczoraj na Jagiellońskiej w Warszawie niedaleko stacji NESTE.

 

Zaległe pozdrowienia (poniedziałkowe) dla kierownika błękitnej oświniaczonej Imprezy kombi GT, skręcającego z ul. Sokratesa na stacje LUK OIL ok. godz. 20.45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...