Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam załogę Magdalena Zagrodzka-Majcherek / Jarosław Majcherek startującą w I Rundzie Samochodowych Mistrzostw Tychów 2013 :)

Nie mogłem dopatrzeć Was na trasie, coś się stało, czy byłem ślepy? ^_^

 

407_1.jpg

 

A to Wasz Robal? :)

 

584_2.jpg

 

Spotkałem jeszcze jednego Robala, Pozdrawiam!

 

284_3.jpg

 

 

 

I taką perełke też spotkałem :D

 

960_4.jpg

 

863_5.jpg

 

160_6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam załogę Magdalena Zagrodzka-Majcherek / Jarosław Majcherek startującą w I Rundzie Samochodowych Mistrzostw Tychów 2013 :)

Nie mogłem dopatrzeć Was na trasie, coś się stało, czy byłem ślepy? ^_^

 

 

A to Wasz Robal? :)

 

 

 

Pozdrawiam w swoim i Zofiji imieniu również.

Mieliśmy startować, ale już na miejscu podczas zmiany kół pękła jedna szpilka w przednim kole. I tyle było ze startu :angry:

 

Tak, Wiśnia jest nasza - to nasz standardowy bus serwisowy na zawodach ;)

Edytowane przez jarmaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam dzisiaj spotkaną na Kościelnej o 8.15 Imprezę kombi kompletnie nie reagującą na pozdrowienia ( ogólnie imprezy jakby z innego świata....na na pozdrowienia z gacka nie reagują - rasizm czy co? :))

Pozdrawiam Kierownika oświniaczonego Forka MkI który śmignął z kopaniny w Mrągowską dziś około 17tej. Było machane i mrugane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia Tołek, widziwliśmy się w Kortowie około 14,30 ;) sebxyz

A tak myślałem że to Ty bo jesteś jedyną osobą która wie o co chodzi z pozdrowieniami jaką spotykam w Olsztynie :) Machałem ale nie wiem czy zauważyłeś bo wyprowadzałem się z poślizgu i w ostatniej chwili machnął bo zauważyłem świnkę na lusterku :D Tak więc pozdrawiam do następnego B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dzisiaj dla Hogiego :) z którym to pomykaliśmy chwilę Puławską koło godziny 11:30 - 12:00. Niestety ja jechałem na Warszawiankę (na baseny) więc daleko razem nie pojechaliśmy :(

 

Odpozdrawiam serdecznie, wlokłem się do biura z samego rana... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla pana w Forku newage dziś o 6:45 na Ul Pileckiego na Ursynowie. Forek bez świni i myślałem ze to jakiś przypadkowy właściciel plejad a tu nagle machciecie uśmiech :-) i mimo masakrycznej pory uśmiech sie pojawił . Miło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ogólnie imprezy jakby z innego świata....na na pozdrowienia z gacka nie reagują - rasizm czy co? )

 

Pośród właścicieli Imprez jest niestety taka grupa, która poza Imprezą, zwłaszcza GT/WRX/STI, świata nie dostrzega. Na Forum takich osób jest na szczęście mało :) . Take it or leave it.

 

Pozdrawiam Panią z szarego Lanosa, mijanego na Generała Maczka oraz kierowcę beżowego STI nr. Zxx, zaparkowanego w weekend na naszym osiedlu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ogólnie imprezy jakby z innego świata....na na pozdrowienia z gacka nie reagują - rasizm czy co? )

 

Pośród właścicieli Imprez jest niestety taka grupa, która poza Imprezą, zwłaszcza GT/WRX/STI, świata nie dostrzega. Na Forum takich osób jest na szczęście mało :) . Take it or leave it.

 

 

 

Rozumiem że nowe Forki w dieslu, rozumiem jakiś piernik w outbacku....ale po raz kolejny stoje na światłach auto w auto młody gość za kierą (Impreza)

i zero reakcji.....dziwne lekko mówiąc. :huh::unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia Tołek, widziwliśmy się w Kortowie około 14,30 ;) sebxyz

A tak myślałem że to Ty bo jesteś jedyną osobą która wie o co chodzi z pozdrowieniami jaką spotykam w Olsztynie :) Machałem ale nie wiem czy zauważyłeś bo wyprowadzałem się z poślizgu i w ostatniej chwili machnął bo zauważyłem świnkę na lusterku :D Tak więc pozdrawiam do następnego B)

No witam.

Muszę Tobie przyznać rację, rzadko zdarza się aby ktoś w Olsztynie odmachnął, nawet oświniaczone samochody. Chociaż jest dwóch, trzech kierowników oprócz Ciebie którzy zawsze kiwną lub błysną światłami mimo, że nie są oświniaczone. Generalnie przykre to. Tak widziałem machnąłeś robiąc kontrę. Pozdrawiam

sebxyz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że nowe Forki w dieslu, rozumiem jakiś piernik w outbacku....ale po raz kolejny stoje na światłach auto w auto młody gość za kierą (Impreza) i zero reakcji.....dziwne lekko mówiąc. :huh::unsure:

 

Bo wg. niego nie "czaisz bazy". Kup sobie porządne Subaru jak usłyszałem kiedyś od właściciela Imprezy turbo w kierunku H6-ki :) . Olej temat, albo kup turbo jeśli tak Ci to przeszkadza. Ja się cieszę, że nikt na mnie nie zwraca uwagi.

 

Pozdrawiam właściciela/kę pomarańczowej XV stojącej codziennie przy Kasprzaka, z wielką świnią na tylnej klapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że nowe Forki w dieslu, rozumiem jakiś piernik w outbacku....ale po raz kolejny stoje na światłach auto w auto młody gość za kierą (Impreza) i zero reakcji.....dziwne lekko mówiąc. :huh::unsure:

 

Bo wg. niego nie "czaisz bazy". Kup sobie porządne Subaru jak usłyszałem kiedyś od właściciela Imprezy turbo w kierunku H6-ki :) . Olej temat, albo kup turbo jeśli tak Ci to przeszkadza. Ja się cieszę, że nikt na mnie nie zwraca uwagi.

 

 

Przeżyje :biglol: Trzoda na blasze jest i kto będzie chciał to skuma B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartekfi widziany tam gdzie zwykle o tej porze co zwykle Mrugałem, machałem ale kamuflaż (czarna Vitara) był mocny

 

 

Cholera.. za Tobą nadążyć z tymi samochodami to nie jest łatwa sprawa B)

 

Muszę być z rana jak Tommy Lee Jones w Sciganym :twisted:

 

W każdym razie odpozdrawiam serdecznie :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...