Jump to content

Abbaman

Użytkownik
 • Content Count

  172
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Abbaman

 1. W nocy snieg, rano juz snieg z deszczem i zaczyna sie oczywiście wszystko rozpuszczać. Poniżej komórką na szybko..namiastka, namiastki zimy.
 2. Chyba w końcu jest jakaś perspektywa dla mieszkańców Polski centralnej i zachodniej http://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/prognoza,45/co-z-ta-zima,110463,1,0.html Oby!
 3. 200 lat driftu i opadów sniegu - a zdrowia przede wszystkim !
 4. A ja wczoraj porządnie umyłem świniaka i dostał do środka korytka gumowe i choinkę Citron Wunderbaum do bagażnika , gumofilce na żelaźnianych obręczach dostał parę tygodni temu gdy jeszcze miałem nadzieję na białe z nieba.
 5. Czyli rozumiem, że spoty Wigilijne są co 3 lata. To co, robimy listę?
 6. Hej, pytanie chyba na czasie - czy jest jakaś swiecka tradycja organizowania co roku Wigilii-Spotu?
 7. A ja wczoraj w partyzanckich warunkach wymieniłem radio. Z oryginalnego starego VDO na Clariona 202EG - cieszy oko i ucho
 8. A ja dziś skrobałem nową skrobaczką szybki mając wpięty nowy pin subaru Dziękuję za szybką realizacje
 9. A 2.0 Passata? Faktyczne...słynne 2.0... "poprawione" 1.9
 10. Przypomina mi to smutną historie silnika V6 3.0TiD w Saabach oraz R. VelSatisach i O. Signum....3mam kciuki żeby to nie był kolejny wadliwy diesel.
 11. Na temat idel sensor jest w wyszukiwarce na Forum 14 wyników, w sieci wielokrotność tego. A ruszaniem z 2ki dobijesz sprzęgło i załatwisz dyfry szybko i efektywnie.
 12. W Poznaniu -1 rano i zero, null sniegu. Jedyne pocieszenie to ew. wspomniana temperatura traktowana jako intercooler przez wiatraki
 13. To ja mam w takim razie Levorga MkI :biglol:
 14. Obyś się nie przekonał o różnicy w hamowaniu....nie ma znaczenia przepisowo czy nie. Tu nie piszą oponofile tylko ludzie myślący o bezpieczeństwie innych i swoim. Nikt tu nie jest z zarządu Goodyeara, a kasę faktycznie oddaj na dzieci bo może będą potrzebować jak kiedyś ktoś nie wyhamuje zimówka w lecie na pasach i rodzica im przetrąci.... Ode mnie to wszystko. No comments.
 15. Dlatego, że hamując ze 100km/h samochód na letnich się zatrzyma podczas gdy Ty będziesz nadal jechał 35 na godzinę i zatrzymasz się 6 metrów dalej. Coś jak z taką akcją "10 km/h mniej".
 16. Dokładnie, guma Panie, guma... tu jest psina pogrzebana
 17. No właśnie pije i pije a drzwi jak obcierały tak obcierają Niestety nie umiem z tym żyć, i tak wystarczy stresu, że mam 125 Kucy, choć nawet zdrowych.
 18. Sorry za OT: wszystko pięknie, ładnie i cacy, ale czy w tej rewolucji modeli znajdzie się miejsce na wskrzeszenie legandy....SVX'a. Koniecznie z takim samym układem szyb bocznych
 19. Hej Wiara, ponawiam pytanie z przed roku Potrzebuje dobrego blacharza do regulacji drzwi kierowcy. Nie sądzę, że wymagane jest zdejmowanie poszycia, choć zawiasy jakby bez luzów. Potrzebuje człowieka solidnego, nie łomiarza, ale ze zdrowym podejściem do tematu. No i który ma też pojęcie o drzwiach bez ramek.... Dla zaintersowanych dodam, że nie jest to kwestia regulacji zamka na słupku. Na prawie zamkniętych linia jest 1 mm niżej.Obawiam się, że są po prostu od używania wypaczone. Zresztą przede wszystkim przy domykaniu opierają się już powiedzmy na listwie progowej (szorują i przyb
 20. Hurra hurra hurra ...wysyłajcie TIRAMI od nas
 21. :biglol: Mam sentyment do miasta, a nie choroby :biglol:
 22. A to mój gadżet przy kluczach ( ze względu na sentyment do tego miasta ):
×
×
 • Create New...