Jump to content

Sklepik

Użytkownik
 • Content Count

  803
 • Joined

 • Last visited

About Sklepik

 • Rank
  Subaru Import Polska

Profile Information

 • Skąd
  Łódź

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.sklep.subaru.pl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. witam, części zamówić należy w dziale części u lokalnego dealera. Sklep Subaru prowadzi sprzedaż akcesoriów i gadżetów Subaru. Sklep Subaru.
 2. Dzień dobry, jest taka możliwość. Od pn do pt w godzinach pracy działu części 8.00-18.00 plus ew. sobota w godz. pracy serwisu mechanicznego 8.00-15.00. Sklep Subaru.
 3. Witam, dywaniki na przód o podanym przez Pana nr kat J5010SE010 są wycofane, sprawdzam jeszcze jeden nr katalogowy, a dokładniej chcę uzyskać zdjęcie aby porównać z tym wysłanym przez Pana, proszę o cierpliwość. Sklep Subaru. Witam ponownie, niestety dywaniki są inne, przód i tył w komplecie.
 4. Witam, sklep internetowy prowadzi sprzedaż akcesoriów oraz gadżetów. Pytanie dotyczy części, proszę o kontakt z lokalnym dealerem. Sklep subaru.
 5. dokładnie, pytanie do lokalnego dealera działu części subaru. Sklep Subaru.
 6. Witam, internetowy sklep subaru nie prowadzi sprzedaży części, w tym celu należy skontaktować się z lokalnym dealerem. Sklep Subaru. Witam, ten nr katalogowy nie istnieje w magazynie centralnym SIP. Sklep Subaru.
 7. Witam, Odezwiemy się na forum jeśli tylko będzie dostępny u nas na stronie. Sklep Subaru.
 8. Witam, bardzo mi przykro ale niestety nie jesteśmy w stanie potwierdzić czy mata bagażnika o nr J5110VE001 dla FOR MY01 będzie pasowała do Forestera z 1998r. Sklep Subaru.
 9. Poproszę dla pewności o rok produkcji samochodu, powinien to być nr maty J5110VE001, cena 221,47 netto, na zamówienie czas oczekiwania około 14 dni. Odnośnie zamówienia proszę o e-mail sklep@subaru.pl
 10. Witam, jest dostępne. Cena 401,18 netto. Wysyłka ew. w dniu jutrzejszym tylko za pobraniem plus 18,00 zł brutto. Proszę zamówić na maila sklep@subaru.pl. Witam, zapoznam się z ofertą i zobaczymy. Pozdrawiam Sklep Subaru.
 11. Witam, niestety są na zamówienie, brak w magazynie SIP, czas oczekiwania około 14 dni.
 12. Sklep Subaru Import Polska przesyła najserdeczniejsze życzenia swoim obecnym i przyszłym Klientom!!! WAŻNA INFORMACJA w sprawie zamówień w okresie świątecznym. Zamówienia w dniach 24, 27, 28 oraz 31 grudnia 2018 r. będą realizowane od 02.01.2019 r.
×
×
 • Create New...