Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam grzegorzap spotkanego dzisiaj obok Subaru A. Koper około 10.30, kiwałem z białego Legacy. Widziałem tylko, że się oglądałeś ale chyba nie wiedziałeś kto to :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze pozdrowionka dla prześlicznej:

1. Czerwonej Imprezy WRX model po 2009 r. na numerach LPU..... parkującej przy Starostwie Powiatowym w Kozienicach

 

2. W jedynym słusznym kolorze, Imprezy STI na numerach WGR........ napotkanej na skrzyżowaniu przy TESCO

 

Niestety na obu pięknościach świnek nie napotkałem :(

20130312125625.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez DAF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika bialego Mercedesa kombi C- klasa ze świnką na klapie i nPisem (logo ?) "Biała Żmija" na tylnej szybie, za którym podróżowałem od Wilanowa w kierunku Konstancina ok.17:30.

Pozdrowienia od biego Forestera z różowymi świnkami (żonowóz) - z mojej strony było pozdrowienie długimi, w drugą awaryjne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam grzegorzap spotkanego dzisiaj obok Subaru A. Koper około 10.30, kiwałem z białego Legacy. Widziałem tylko, że się oglądałeś ale chyba nie wiedziałeś kto to :ph34r:

Odpozdrawiam AllRad'a

Rzeczywiście widziałem, że Ktoś mi machał w taki sposób jakby mnie znał a ja nie zdążyłem rozpoznać kto to był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to będzie troszkę zbiorowo :)

 

Piątek - czarny robal na numerach NEL z różową świnka na lusterku, zaparkowany przed blokiem mojej teściowej - Ursynów ul. Dunikowskiego

Sobota - parking przed Auchan w Piasecznie - GT-k Simon-a - ale za kierownicą chyba jednak białogłowa, w towarzystwie motocykla.

Wczoraj, wtorek - dwa bliźniacze srebrne hawki stojące w koreczku na ul. Puławskiej pomiędzy Piasecznem a Warszawą w stronę Warszawy ok. 7:40. Oba ładnie oświniaczone na lusterkach.

Pierwszemu odmachałem, ale już nie zdążyłem drugiemu który pojawił się jakieś 6 samochodów za pierwszym.

Ja jechałem w przeciwnym kierunku i po odmachaniu pierwszemu odkładałem rękę na kierownice kiedy dostrzegłem drugiegi i już nie zdążyłem łapy podnieść :(

 

Dzięki za pozdrowienia i równiez pozdrawiam :-)

 

Do zobaczenia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś vectra forumowa? Bo mi ktos w wczoraj sygnały świetlne wysyłał na wilanowie;)

 

A z dzisiaj pozdro dla turbodziada (chyba) ze swiniami na tyłach nowego światu koło 11.00. Kilka była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnego wolnossącego Forestera MY07 na numerach W.....coś tam, parkującego przy kościele w Kozienicach ul. Głowaczowska pomiędzy godziną 17/18. Trzody nie stwierdziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś vectra forumowa? Bo mi ktos w wczoraj sygnały świetlne wysyłał na wilanowie;)

 

 

miał czerwono-niebieskie policyjne koguty na dachu ;):D uciekłeś :rolleyes:

 

 

 

pozdrawiam kierownika GT blue mica jadącego dzisiaj przed 9 pod CZD w Międzylesiu B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...