Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia z wczoraj:

 

 

 

- biała Impreza oświniona na Sokratesa przy Conrada. Pozdrowienia dla kierowniczki zapatrzonej przed siebie :D;)

 

 

Moja mama jechała z Nami i patrząc jak się szczerzymy i machamy i tp. i odmachują spotkani:

''Wy (Subaromaniacy) wszyscy jesteście ostro walnięci :D''

 

Ejże, a ta biała impreza nie była przypadkiem srebrną imprezą oświnioną na różowo i w godzinach wieczornych? ;) Bo tak by pasowało i miejsce i "zapatrzona przed siebie", bo ja zeza mam :).

Edytowane przez Zula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia grupowe:

Niebieski Lanos WRX czy STi nie wiem dokładnie widzianego w Zawoi w niedziele ok 14.15 prowadzonego przez śliczną Panią ;) i białą trzodą na lusterku,

Czarny Forek XT widzianego na światłach w Makowie Podhalańskim,

Srebrny Blob NA kombi spotkanego na trasie do Zakopanego

 

A w samym Zakopanym nic nie widziałem :( W sumie w górach byłem to mogłem nie widzieć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pozdrowienie z dzisiaj z Zakopanego Kuźnic, około 16 dla niebieskiego GT-ka , chyba KTT ...ze świniakiem , który jechał spod Kasprowego ( nie było jak machać bo jechałem na nartach :) , i chwile później dla białego Legasia WA .... też ze świnią na klapie , w okolicach Wielkiej Krokwi

 

to byliśmy na pewno my :) pół godziny wcześniej też byliśmy na nartach :) wczoraj zaliczyliśmy Kasprowy :)

 

i widzieliśmy też tego niebieskiego GT-ka KTT pewnie w tym samym momencie co Ty bo nawet pokazywaliśmy go sobie palcami... miał duże skrzydło na tylniej klapie prawda?) :)

więc odpozdrawiamy i niebieskiego GT-ka również pozdrawiamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Kierowniczke najnowszej Imprezy grafitowej bez kurnika widzianą na Bemowie dzis o 8.00 jak skręcała z Wrocławskiej w Widawską, i niebieskiego Bugeye'a Turbo - ładnie gadał pod szpitalem wolskim ;)

Edytowane przez xt6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pozdrowienie z dzisiaj z Zakopanego Kuźnic, około 16 dla niebieskiego GT-ka , chyba KTT ...ze świniakiem , który jechał spod Kasprowego ( nie było jak machać bo jechałem na nartach :) , i chwile później dla białego Legasia WA .... też ze świnią na klapie , w okolicach Wielkiej Krokwi

 

to byliśmy na pewno my :) pół godziny wcześniej też byliśmy na nartach :) wczoraj zaliczyliśmy Kasprowy :)

 

i widzieliśmy też tego niebieskiego GT-ka KTT pewnie w tym samym momencie co Ty bo nawet pokazywaliśmy go sobie palcami... miał duże skrzydło na tylniej klapie prawda?) :)

więc odpozdrawiamy i niebieskiego GT-ka również pozdrawiamy :)

Ja akurat byłem bordowym C3 , ale trzoda na klapie jest ;) . My też po Kasprowym i zjazd na sam parking, Warto było bo taka pogoda nie zdarza sie tam co dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam czerwonego legacy lub outback'a (nie spojrzałem dokładnie :oops: ) widzianego dziś około godziny 13 koło stadionu Arkonii w Szczecinie.

Była kiwka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla załogi złotego Outbacka, widzianego dziś na skrzyżowaniu Grabiszyńska/Zaporoska ok. 18.00. Świnie były, więc dawałem znaki, ale chyba pozostałem niezauważony.

 

p.s. Nie masz prawego światła mijania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie Zakopane

 

Pozdrowienia dla srebrnej Imprezy o "jastrzębim spojrzeniu" EL... oświniaczonej prawidłowo :yahoo:

Również pozdrawiam :-) wygląda że "prawie" się minelismy pod skocznia;-)

 

I zaległe pozdro dla Forka XT z zakopianki. Ładnie szedł pod górę:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie Zakopane

 

Pozdrowienia dla srebrnej Imprezy o "jastrzębim spojrzeniu" EL... oświniaczonej prawidłowo :yahoo:

Również pozdrawiam :-) wygląda że "prawie" się minelismy pod skocznia;-)

 

 

Stałeś zaparkowany pod sklepem, miłego pobytu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowienia dla Leszka (vectropagus), który jechał w poniedziałek rano do pracy podczas gdy mnie gwałtownie zatrzymało czterech księży w niebieskiej Fabii. Są szkody, ale jeszcze to przekuję na sukces :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrowionka dla srebrnego hawka z trzodą (łódzkie blachy?), wczoraj po południu pod kolibecką, hej :)

Jeśli ten Legac GA... który parkowal obok jest Twoj to odpozdrawiam.:-) PS.blachy łódzkie. PS2.co to za felga u Ciebie siedzi?

Edytowane przez bmarcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień subaru. :yahoo:

Czasem nie spotkam żadnego, a dziś to chyba wszystkim nie spamiętałem:

ok. 9tej: WRX kąąbi na numerach z Nowego Dworu (ze świnkami na lustrach) zaparkowany pod wejściem dla pracowników lotniska w Modlinie. Podejrzewam, że kierownik tam pracuje, bo jak wychodziłem po 6h to wóz wciąż tam stał.

 

Trochę po 15-stej śliczny niebieski GT na złotej feldze, który mnie złapał jakoś przed mostem na Wiśle w okolicach Modlina.

 

16:00 Srebrny WRX z naklejkami Monster'a na klapie i świnkami na chlapaczach skręcający w Al.Niepodległości.

 

16:20 Niebieski STI zaparkowany w al. Jerozolimskich naprzeciwko Dworca Centralnego

 

17:10 Niebieskie STI lecące ogniem Puławską na wysokości wyścigów...

 

Uff... To był męczący dzień :P

Edytowane przez Simon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...