Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla niebieskiego bloba WRX (STI?), z którym sobie pomachaliśmy dzisiaj po 16tej na światłach przy McDonald'sie w Wilanowie.

Pozdrowienia dla zaprakowanej dzisiaj przed 17tą tuż przy światłach na rogu Sobieskiego i Bonifacego niebieskiej imprezy WRX, oświniaczonej na klapie i z licznymi naklejkami (mignęło mi duże serce na szybie pasażera po lewej stronie... :) ).

Pozdrawiam kierownika WRX-a przemykającego codziennie przez progi zwalniające na ul.Zaściankowej na Wilanowie :-)

 

no to pozdrawiam grupowo, bo to chyba ja :-)

 

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Imprezą jeździła Żona - mogłeś ją śledzić ;)

 

Zakupiłeś w końcu WRXa ? Gratki. U mnie nastąpiła zmiana planów. :-(

 

Dzięki, miał być Blob, ale trafił się Hawk ;)

 

Pozdrawiam miliony forkow spotkanych dziś... nikt mi nie odmachał...

O! Miło słyszeć (tzn. przeczytać), że nie tylko ja tak mam... :)

 

+1 W Forkach widuję samych smutnych panów z wąsami, lub w krawatach*, nieczułych na wszelkie formy pozdrowienia.

 

* nie dotyczy Bartkafi

Edytowane przez warp9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze pozdrowienia poranne - dla granatowej HONDY ze świnka na lusterku, zaparkowanej obok mojego OBK-a ok. 8:20 przed Biedronką w Józefosławiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Imprezą jeździła Żona - mogłeś ją śledzić ;)

 

Zakupiłeś w końcu WRXa ? Gratki. U mnie nastąpiła zmiana planów. :-(

 

Dzięki, miał być Blob, ale trafił się Hawk ;)

 

Pozdrawiam miliony forkow spotkanych dziś... nikt mi nie odmachał...

O! Miło słyszeć (tzn. przeczytać), że nie tylko ja tak mam... :)

 

+1 W Forkach widuję samych smutnych panów z wąsami, lub w krawatach*, nieczułych na wszelkie formy pozdrowienia.

 

* nie dotyczy Bartkafi

 

W imprezie w garniturze to ja widziałem Hogiego. Machał. Ja wąsów nie mam, jeżdżę forkiem, czasem noszę garniak, ale zachowuję się przepisowo - macham, trąbię, błyskam.

 

PS. Czy ktoś mrygał z niebieskiego forka N/a na Olszewskiej w Wwie wczoraj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez zaobserwowalem, ze niewielki odsetek osob pozdrawianych w Lesnikach odpozdrawia.. :/

 

pozdrawiam kierowce niebieskiego classica, ktory kolo 9 przelecial przez Stawki.

 

Nie machają kierowcy Naleśników, machają kierowcy Potforków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrOOvka dla kierovnika niebieskiej STI widzianej na hetmańskiej w białymstoku na blachach "pół na pół" - kiwka była ale trzody na lusterku brak ;)

 

 

...i dlaczego tyle czasu stał w ASO? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj miałem jakiś wysyp oświnionych subaryn :). Więc po kolei pozdrowienia: Najpierw na al. solidarności widziany przez okno forumowy forek zapamiętany przez charakterystyczne pomarańczowe felgi:), później czarny 2.5xt na ostrobramskiej, a na trasie wwa-lublin srebrny legac sedan WD i czarny bug na złotych felgach. I jeszcze pozdrowienia z wczoraj dla newage'a blue mica spotkanego na długiej. Odmachane niezbyt wyraźnie, bo za późno zauważyłem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Pana w białym forku widzianym przed Tarczynem, odmachałem w ostatniej chwili ;) i jeszcze dla dwóch Panów z jakiegoś wanowatego Mitsubishi, zrównali się ze mną w okolicach Grójca a ja nie wiedziałem o co kaman :D, po chwili poszły awaryjne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na al. solidarności widziany przez okno forumowy forek zapamiętany przez charakterystyczne pomarańczowe felgi:)
to na 99% cart :)

 

To faktycznie mogłem być ja ;)

 

Odpozdrawiam B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa z 30 minut temu coś koło tego skręcający w Aleje Armii Krajowej a dalej wzdłuż cytadeli .

Ciemny czarny/granatowy(ciemno było nie do końca mogłem rozróżnić :blush: ) Forek II na rej WE.

Już drugi raz się spotykamy :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa z 30 minut temu coś koło tego skręcający w Aleje Armii Krajowej a dalej wzdłuż cytadeli .

Ciemny czarny/granatowy(ciemno było nie do końca mogłem rozróżnić :blush: ) Forek II na rej WE.

Już drugi raz się spotykamy :thumbup:

ano juz drugi wlasnie dotarlem i mialem pisac pozdrowienia . za pierwszym razem nieco nie przytomny bylem ale dzis troche lepiej. pozdrawiam serdecznie do nastepnego. kolor brudny grafit .... chociaz nie z myjni wracalem po zmyciu solanki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...