Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierownika czarnego Forestera III mknącego wczoraj z Łańcuta w kierunku Przeworska (nie odmachał) i dla kierowniczki Forestera II z olbrzymią "trumną" na dachu z Rzeszowa koło Filharmonii, która nie dość, że nie odmachała, to jeszcze popatrzyła na mnie wzrokiem bazyliszka (tj. bazyliszki). :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PozdrOOfka dla zdziwionego kierownika srebrnej imprezy wypatrzonej w białymstoku na marczukowskiej - wyjątkowo "szłem" pieszo :)

Odpozdrawiam :)

Zdziwiony, bo nie co dzień widuje się machających rękami przechodniów. ;)

Zdziwienie było jeszcze większe jak się okazało, że to na widok Subaru i Forum :) - w Białym to rzadkość. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierowce pieknie bulgczacej Imprezy blue mica, ktora ok. godz. 14 przemknela przez Krasickiego (przy Woronicza)

 

Gada bardzo zacnie - slyszalem przez zamkniete szczelnie okna firmy B)

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz pozdrowienia dla kolegi

@@drout, z którym przybiliśmy dzisiaj piątkę w Krynicy na Słotwińskiej dzięki świnkom na lusterkach forka :)

 

PS.udane

go remapu ;)

O

dpozdrawiam serdecznie:-)

Forek juz sie robi a ja pomykam dzis imprezka

Pewnie do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiej imprezy GT na białostockich blachach zaparkowanej dzisiaj około 15tej na rogu Niepodległości i Dąbrowskiego.

 

No i dzisiaj po raz pierwszy mi się zdarzyło, że kierownik oświniaczonej imprezy (lanos, w dodatku WRX, rej. KRA) w żaden sposób nie zareagował na machania, mrugania itp. :drool: Po 18tej na Sobieskiego.

Edytowane przez sebachon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartekfi widziany gdzieś w Natolinie o 7.25. Jechałem 4kiem tym razem Pozdro !

 

Dziś znowu Natoiln, znów ok. 7.25, znów Forek B) tylko tym razem ja jechałem WRX'em :D

 

Pozdrawiam

 

Bartekfi widziany gdzieś w Natolinie o 7.25. Jechałem 4kiem tym razem Pozdro !

 

Dziś znowu Natoiln, znów ok. 7.25, znów Forek B) tylko tym razem ja jechałem WRX'em :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś znowu Natoiln, znów ok. 7.25, znów Forek B) tylko tym razem ja jechałem WRX'em :D

 

Pozdrawiam

 

A właśnie chciałem napisać o ośnieżonym Blobie ;) Pozdro ! Zaraz skrobnę pw.

Edytowane przez warp9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z Białki Tatrzańskiej gdzie konkretnie sypie od samego rana
jak ja chciałbym kiedyś w tej zasranej stolycy przeżyć taką zimę jak ludziska opowiadają z lat '70... :-( a nie śnieżek pruszący z niema... Ponownie zawiedziony zima jestem :-(((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiaj po raz pierwszy mi się zdarzyło, że kierownik oświniaczonej imprezy (lanos, w dodatku WRX, rej. KRA) w żaden sposób nie zareagował na machania, mrugania itp. :drool: Po 18tej na Sobieskiego.
Miałem tak samo we wtorek rano na Spacerowej z czarnym Bugiem WRX/STI... Żadnej reakcji na uśmiechy i podjeżdżanie z obu stron. To masakra jest!!!

 

Za to dziś rano na Bartyckiej wzorowa kiwka i uśmiech z kierownikiem turbo Forka I gen. :-) Pozdrawiam!

 

mobilnie z Tapatalk

Edytowane przez Przemek_Docent
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...