Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia z soboty dla srebrnego Forka I gen i jadącej zaraz za nim imprezy (chyba bloba), mijanych w Zalesiu między 11 a 12. Z Forkiem mrygane i machane było ;)

Odpozdrawiam, to chyba ja ... foryś tylko II gen :D

 

uuu sorry chyba to sobotnie słońce mnie oślepiło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam srebrne Subaru Impreza najprawdopodobniej GT-ek, na białych felgach, które spotkałem wczoraj tj. 2013-03-25 o 18:10 na ul. Dworcowej w Gliwicach przy hotelu Qubus. Auto było na białych blachach przejściowych z czerwonymi literami i cyframi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla goory'ego (chyba ze ktos kupil jego Solberga - wtedy pozdrawiam nowego wlasciciela). Sobota, jakos po 16, pod Legią.

 

kupił, potem żona kazała oddać, ja się zgodziłem itd...

 

Czyli mnie pozdrowiłeś :-)

 

odpowzdrawiam

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisany Dzisiaj, 18:36 Mikad, o 24 marzec 2013 - 00:04, powiedział: Pozdro dla goory'ego (chyba ze ktos kupil jego Solberga - wtedy pozdrawiam nowego wlasciciela). Sobota, jakos po 16, pod Legią. kupił, potem żona kazała oddać, ja się zgodziłem itd...

 

ale numer :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goory chyba chce sie nacieszyć ostatnimi chwilami z autem. Koniec zeszłego tygodnia miganie na czerniakowskiej. Wczoraj parkowal w okolicach marynarskiej. Przed chwila machanie na Sarmackiej :) a wiec potrojne pozdro!

 

A moja Dziewczyna NIE pozdrawia debila w bialym prawdopodobnie turbodziadku ktory chial wejsc bokiem i wyrznal w latarnie przy poleczki i mega wystraszyl pieszych na chodniku !!!

 

A to Ci dopiero... klatka? Sedan?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla zielonej MX5 ze świnką na klapie, widzianej na Sobieskiego po godz. 9 jadącej delikatnym poślizgiem na nawrotce ;)

 

CAM00644.jpg

 

Pozdrowienia dla niebieskiego GT, dzisiaj ok. 8:30 na Powązkowskiej w kierunku Bemowa. Fajnie "gada" :)

Sebastian

5 minut później mijałem się z nim na powstańców ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego Legacy LX KBRxxxxx. Świniak z tyłu, było machane ale nie jestem pewien czy kierownik widział bo słońce cholernie odbijało się od szyb, godzina 9:45 na światłach Szujskiego/Szkotnik.

Odpozdrawiam serdecznie :) ! Kurcze nie zauważyłem kiwki. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goory chyba chce sie nacieszyć ostatnimi chwilami z autem. Koniec zeszłego tygodnia miganie na czerniakowskiej. Wczoraj parkowal w okolicach marynarskiej. Przed chwila machanie na Sarmackiej :) a wiec potrojne pozdro!

 

A moja Dziewczyna NIE pozdrawia debila w bialym prawdopodobnie turbodziadku ktory chial wejsc bokiem i wyrznal w latarnie przy poleczki i mega wystraszyl pieszych na chodniku !!!

 

A to Ci dopiero... klatka? Sedan?

 

pozdrawiam, pozdrawiam, pozdrawiam

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam dwie sztuki napotkane dziś po południu w strzegomiu i okolicach. oświnionemu białasowi w nowej budzie jadącemu na jelenią górę zdążyłem machnąć, oklejonej gwiazdami niebieskiej imprezie nie zdążyłem -- byłem zbyt zajęty analizą topografii dziur przed maską..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierownika klasycznej,srebrnej turbowanny widzianej około 17:30 na głównej ulicy Przeźmierowa pod Poznaniem.Piękny bulgot się z niej dobywał a na lusterkach widniała czarna trzoda.Ja stałem w bocznej uliczce i mnie nie widziałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...