Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam kierownika perłowego lanosa na blachach WY, którego obtrąbiłem na wylocie z Radomia. Kierownik na moje machanie zareagował mniej więcej tak ... :shock: . Nie ma się czemu dziwić bo podróżowałem białym aurisem.

Później jeszcze kilka razy wyprzedzaliśmy się na odcinku Grójec-Wólka Kosowska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam ze złotego Fiata Brava, cała załogę srebnego, oświniazonego Legaca w kombi :wink: Widzianego na A4 w okolicy Krakowa... kiwka i światełka były :mrgreen:

 

Musiałem niezle się namęczyć żeby Cie dogonić (Fiat był na granicy możliwości, bo to jest tylko 1.2 :mrgreen: ), ale się udało :wink:

 

Fajnie jak ktoś odmacha komuś nie jadącemu w Subaru :twisted:

 

 

Oraz pozdrawiam też Czarnego Forka w najładniejszej budzie ze świnką na lusterku również widzianego na A4 w okolicy Krakowa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozrowienia dla właściciela srebrnego 04 lub 05 T-forka WI85... ze świnią na lusterku i logo specialized na drzwiach pod Sheratonem dzisiaj ok 18h

PS: chciałem wrzucić fote ale imageshack no funciona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika seledynowego Fiata Brava ze świnką na klapie ,z którym jechaliśmy A4 pomiędzy Krakowem a Szarowem. Pozdrawiam

 

Odpozdrawiam ze srebrnego Legaca na A4 w okolicy Krakowa.miło spotkać kogoś ze swoich na trasie a Fiacik jak na 1.2 daje radę.Jeszcze raz pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozrowienia dla właściciela srebrnego 04 lub 05 T-forka WI85... ze świnią na lusterku i logo specialized na drzwiach pod Sheratonem dzisiaj ok 18h

PS: chciałem wrzucić fote ale imageshack no funciona...

 

Dziękuję :D Modelowo 05 wyprodukowany w 04 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika seledynowego Fiata Brava ze świnką na klapie ,z którym jechaliśmy A4 pomiędzy Krakowem a Szarowem. Pozdrawiam

 

Odpozdrawiam ze srebrnego Legaca na A4 w okolicy Krakowa.miło spotkać kogoś ze swoich na trasie a Fiacik jak na 1.2 daje radę.Jeszcze raz pozdrawiam.

Jeszcze raz pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla Kierownika czarnego TurboForka przedostatniej generacji (WM xxxxx), z którym pojechaliśmy sobie dziś przed 9. rano od Siekierek, krętymi drogami na dole Gagarina, aż do Puławskiej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Elmo , którego Miss Piggy już dawno na Siekierkach nie spotkałem

Przemek_Docent, odpozdrawiam serdecznie :D Ostatnio więcej podróżuję komunikacja miejską, a MissPiggy odpoczywa w garażu. Stanie w korkach nie jest tym co Subaru lubi :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla:

- czerwonego bloba WRX kombi - kiwka była

- niebieskiego hawka STI - kiwka była

- złotego forka S-Turbo - kiwki brak

- białego Lanosa STI sedan - kiwki brak

widzianych dziś na trasie Tarczyn-Piaseczno w okolicach 15:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla sąsiada z oświniaczonej imprezy NA. Zauważyłem, że nawet chlapacze ze świniami. :)

Pozdrowienia dla kierowniczki(?) z WRX kombi ok 15:00 w okolicach Reymonta. Widziałem tylko oczy w lusterku i podniesioną machającą dłoń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...