Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia

 

z niedzieli: kierwonika STI - Lukoil Drogomyśl oraz śledzącą go kierowniczkę żółtego seicento - odzywałem iena CB ale bez echa - widocznie niebieska impreza nie miała włączonego radła. :mrgreen:

 

z poniedziałku: pozdrowienia dla niebieskiej imprezy pędzącej "Wiślanką" w stronę Katowic na wysokości Opla w Bąkowie ok. godz. 17'00 - kiwka była :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Hogiego pod Warszawianką! :-)

"MOVE OVER ->" fajne :-)

Pokazałem kumplowi - "Zobacz - my - kierowcy Subaraków to świry - stoją pod basenem dwie Subarki i obie mają pasy szelkowe" :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla Vergette, której pięknie oklejona "plejadowo" Impreza stała przed chwilą niedaleko Łazienek i ambasady Szwecji.

Piękny ten Twój eSTIaj! :-)

 

Odpozdrawiam serdecznie, stałe miejsce parkowania w dni robocze :wink:

Heh, piękny może i jest, ale w końcu pięknie bulgocze i parska 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla Vergette, której pięknie oklejona "plejadowo" Impreza stała przed chwilą niedaleko Łazienek i ambasady Szwecji.

Piękny ten Twój eSTIaj! :-)

Odpozdrawiam serdecznie, stałe miejsce parkowania w dni robocze :wink:

Heh, piękny może i jest, ale w końcu pięknie bulgocze i parska 8)

No tego wydechu to bez słowa na "zaj..." nie da się nazwać. Nawet kiedy nie warczy, jest piękny :-)

To będę tamtędy częściej jeździł i go podziwiał ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikogo nie widziałam, nikogo nie słyszałam... gdzie Cię wypatrywać? na trzeci raz to trąbić trzeba :D

 

codziennie o podobnej porze jadę w przeciwnym kierunku :) ja mam trochę luźniej więc przelatuje tą trasę

widocznie nie zabulgotałem wystarczająco głośno, a za chwile już był wiadukt i ekrany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek, biegasz?Ja zacząłem miesiąc temu.
nie, ale chetnie zaczne... :idea:
To może stworzymy jakąś Subarową drużynkę biegowo-konwersacyjną? Rozmowa pomaga utrzymać tempo na poziome odpowiednim dla spalania tłuszczu, bo przy szybszym tempie nie da się gadać :-)

Jestem przygotowany, jakby co (wyrwałem rok temu na Alledrogo :twisted: ) ;-) przód i tył

Jakby co - chętnie dołączę do przebieżki u was :-) , chociaż najczęściej ubijam leśne ścieżki w Wawrze, ale lasek Kabacki zacny jest bardzo :-) Może w jakiś weekend?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek, biegasz?Ja zacząłem miesiąc temu.
nie, ale chetnie zaczne... :idea:

 

Zdzwonimy się. Tylko ja biegam w dziwnych porach :-)

 

Pozdrowienia dla Hogiego pod Warszawianką! :-)

"MOVE OVER ->" fajne :-)

Pokazałem kumplowi - "Zobacz - my - kierowcy Subaraków to świry - stoją pod basenem dwie Subarki i obie mają pasy szelkowe" :-D

 

Ba, szelki to podstawa ;-) (czerwone) :-)

Odpozdrawiam, widziałem Twoje auto, ale spieszyłem się na strzelnicę. 8)

 

 

 

 

To może stworzymy jakąś Subarową drużynkę biegowo-konwersacyjną? Rozmowa pomaga utrzymać tempo na poziome odpowiednim dla spalania tłuszczu, bo przy szybszym tempie nie da się gadać :-)

Jestem przygotowany, jakby co (wyrwałem rok temu na Alledrogo :twisted: ) ;-) przód i tył

Jakby co - chętnie dołączę do przebieżki u was :-) , chociaż najczęściej ubijam leśne ścieżki w Wawrze, ale lasek Kabacki zacny jest bardzo :-) Może w jakiś weekend?

Ja biegam rano między 6-9 lub 22-24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla oswiniaczonego czarnego kombi bugeye z tablicami GD, ktore w sobote ok 1430 w skladzie 3 osobowym zatrzymalo sie w restauracji nad jeziorem jakies 30km przed Olesnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek, biegasz?Ja zacząłem miesiąc temu.
nie, ale chetnie zaczne... :idea:
Zdzwonimy się. Tylko ja biegam w dziwnych porach :-)
To może stworzymy jakąś Subarową drużynkę biegowo-konwersacyjną? Rozmowa pomaga utrzymać tempo na poziome odpowiednim dla spalania tłuszczu' date=' bo przy szybszym tempie nie da się gadać :-)

Jestem przygotowany, jakby co (wyrwałem rok temu na Alledrogo :twisted: ) ;-) przód i tył

Jakby co - chętnie dołączę do przebieżki u was :-) , chociaż najczęściej ubijam leśne ścieżki w Wawrze, ale lasek Kabacki zacny jest bardzo :-) Może w jakiś weekend?[/quote']Ja biegam rano między 6-9 lub 22-24.

Proponuję założyć ekipę biegową Subaru Warsaw Running Team, będzie skrót SWRT ;-)

Na GP Warszawy na Kabatach możemy pójść :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikogo nie widziałam, nikogo nie słyszałam... gdzie Cię wypatrywać? na trzeci raz to trąbić trzeba :D

 

codziennie o podobnej porze jadę w przeciwnym kierunku :) ja mam trochę luźniej więc przelatuje tą trasę

widocznie nie zabulgotałem wystarczająco głośno, a za chwile już był wiadukt i ekrany

 

ach kurcze! wczoraj na marynarskiej? tuż przed żwirkami? coś zielonego? :D

bulgot wytrącił mnie z natłoku myśli! ale było już za późno, żeby zarejestrować kto, co i czym... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...