Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla blackdogwwl machającego mi z Bliskiej :mrgreen:

 

:mrgreen: Pozdro również usłyszałem Was :wink: I tylko patrzyłem czy to Ty :D

 

Oraz pozdrówka dla niebieskiego combiaczka w mojej budzie co ściągnąłem kierownika wzrokiem przy Macu na Radzymińskiej 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam z dzisiaj bordowego poliftowego forka z świnka na klapie, z rowerami i boxem na dachu ,widzianego na wysokości Cytadeli w Warszawie.Machałem przez szyberdach ale wcale nie mam pewności,że moją dłoń było widać :D

 

Oj była była :mrgreen:

Odpozdawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Ślepego Picia wraz z żoną. :) Widzianych podczas pieszej drogi z parkingu do domu ;)

 

 

Jak to ? Może i ślepy ale nie głuchy. Żadnej Imprezy nie widziałem/słyszałem... chyba że jakieś incognito byłeś czy też pestkami rzucałeś z balkonu ?:)

 

Przy okazji pozdr dla czarnego STI na numerach LZ widzianego na rondzie Pileckiego/Płaskowickiej - pasażerka chyba widziała prosiaka u nas w 406 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechaliśmy VC brzmiącą teraz coś ala duży fiat :) ale 4 lipca podejrzewam że to się zmieni :)

 

Świnię masz na VC chociaż ? Nie dziw się, że nagle odebrało mi wzrok ;D W każdym razie odpozdrawiamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla blackdogwwl machającego mi z Bliskiej :mrgreen:

 

:mrgreen: Pozdro również usłyszałem Was :wink: I tylko patrzyłem czy to Ty :D

 

Oraz pozdrówka dla niebieskiego combiaczka w mojej budzie co ściągnąłem kierownika wzrokiem przy Macu na Radzymińskiej 8)

Pozdrawiaju kolege w rekawiczkach!

Normalnie w ostatniej chwili zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich ze SPATiF'u w Sopocie gdzie nie ma EURO! ! :D

Jest balanga!

PS: Subaraka nie widziałem żadnego bo M.d mam oka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam niebieską imprezę kombi której kierowca obwarczał i pomachał mi w okolicy hotelu ibis .rej .WWL chyba :D

Pozdrawiam także kierownika niebieskiej imprezy na białych felgach z dużymi chlapaczami z białymi STI napisami i świnką z logiem(junioreX? :?: ) które minęło mnie przy zjeździe z pl.trzech krzyży na powiśle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla blackdogwwl machającego mi z Bliskiej :mrgreen:

 

:mrgreen: Pozdro również usłyszałem Was :wink: I tylko patrzyłem czy to Ty :D

 

Oraz pozdrówka dla niebieskiego combiaczka w mojej budzie co ściągnąłem kierownika wzrokiem przy Macu na Radzymińskiej 8)

Pozdrawiaju kolege w rekawiczkach!

Normalnie w ostatniej chwili zauważyłem.

 

No to było w ostatniej chwili :D Ale klakson usłyszałem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika czarnego Hawka STi spotkanego wczoraj w Częstochowie :P "fajne masz auto" ..., "dzieki ty tez" :mrgreen::mrgreen:

 

,dzis dla calej slaskiej ekipy :twisted: ze spota oraz perłowego lanosa spotkango na wlocie do katos

 

p.s. trafiłem na ten ślub :P

 

dzieki

Pzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla załogi niebieskiego GTka obklejonego bojowo w nalepki cztery turbo spotkanego na przejściach dla pieszych przy C.H. Leclerc na Ursynowie :D

To ja, ten gość przechodzący przez pasy z dzieckiem w wózku głupio się uśmiechający :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam niebieską imprezę kombi której kierowca obwarczał i pomachał mi w okolicy hotelu ibis .rej .WWL chyba :D

Pozdrawiam także kierownika niebieskiej imprezy na białych felgach z dużymi chlapaczami z białymi STI napisami i świnką z logiem(junioreX? :?: ) które minęło mnie przy zjeździe z pl.trzech krzyży na powiśle.

 

Pozdrowionka wielkie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla załogi srebrnej wanny na złotych kółkach oraz dla kierowcy białego nowego sti my11-12 z rejestracją SK... Przepraszam, że tak siadłem na ogonie, ale miałem pilną sprawę i czas gonił. Mimo tego bardzo ładne STi :wink: Oba Subaraki widziane dziś w B-B koło Makro w godzinach 18:00-19:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla arosiaka z wczoraj, jadącego przez Dębe Wielkie ul.Warszawską, machnąłem z lokalnej, ale chyba nie widziałeś.

 

Pozdrowienia z dzisiaj dla niebieskiego Bug`a WRX spotkanego również w Dębe Wielkie, machałem ale kierownik nie ogarnął, świniak był :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do dupy z tym pozdrawianiem :evil:

przez cały weekend pozdrowiłem kilkadziesiąt subaryn różnej maści na trasie z wrocławia przez katowice i kraków do tarnowa, w samym tarnowie i z powrotem. myślicie, że choć jeden odmachał? patrzyli jak na debila...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do dupy z tym pozdrawianiem :evil:

przez cały weekend pozdrowiłem kilkadziesiąt subaryn różnej maści na trasie z wrocławia przez katowice i kraków do tarnowa, w samym tarnowie i z powrotem. myślicie, że choć jeden odmachał? patrzyli jak na debila...

 

Co raz więcej ludzi jeździ i nie wie, ze Subaru to coś co było kiedyś czymś wyjątkowym na drogach :evil: Dzisiaj to samochód jak każdy inny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...