Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam z dzisiaj bordowego poliftowego forka z świnka na klapie, z rowerami i boxem na dachu ,widzianego na wysokości Cytadeli w Warszawie.Machałem przez szyberdach ale wcale nie mam pewności,że moją dłoń było widać :D

 

Oj była była :mrgreen:

Odpozdawiam :lol:

 

:D

 

Pozdrawiam Forka bordowego obustronnie pomachanego w okolicach Zegrza dziś :D

Ps:Mieliście wszyscy w korku chyba dmuchanie ? :mrgreen:

 

Odpozdrawiamy całą ekipą :) Obyło się bez dmuchania, zaczeli puszczać bo autobus był za nami :D

 

Solidny koreczek się już utworzył w Waszą stronę przez to,ale w sumie dobrze,że sprawdzają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do dupy z tym pozdrawianiem :evil:

przez cały weekend pozdrowiłem kilkadziesiąt subaryn różnej maści na trasie z wrocławia przez katowice i kraków do tarnowa, w samym tarnowie i z powrotem. myślicie, że choć jeden odmachał? patrzyli jak na debila...

 

Dokładnie... Subaru przestaje być już wyjątkiem i staje się zwykłym użytkowym samochodem. To początek końca ,,tego czegoś" co miała ta marka. Jeszcze parę lat i będziemy to tylko wspominać jak dziś B-grupowe potwory no i niestety ,,wurce" to także tylko wspomnienie...

 

Czekajmy zatem na Imprezę hybrydową z napędem na jedną oś...

 

Święte słowa, też ostatnio o tym z kumplem gadałem, ale się nie poddajemy... :!: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WROCŁAW

 

Spotykam kolege z niebieskiego Forestera juz po raz kolejny wiec wypada pozdrowic wirtualnie - dzis z okolic ul. Krzyckiej - widze, ze konczymy prace w podobnych godzinach i czasem spotykamy sie na myji ;)

 

A kolega Piaskos byl swoim czarnym Forkiem na imprezie plenerowej w cafe szalet w sobote? Lusterka chyba nie do pomylenia... :D Pozdrawiam - bylem piechotka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Machałem przez szyberdach

 

Położyłeś samochód na boku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika czarnego STI z którym przeleciałem pół Krakowa dzisiaj kolo 18-tej 8)

 

Jeśli spotkanie było na alejach to chyba ja :roll:

Pozdrowienia Siwy :mrgreen:

 

Co tam masz w wozie dłubnięte, że nie mogłem Ci dać rady? ;>

 

-- 26 cze 2012, o 08:12 --

 

Siwy, no to pozdrowienia dla Ciebie! Zapraszamy pod Babia Góre w sobote i niedziele na festyn :P

Chcesz, żebym padł?!

Leki osłonowe na wątrobę nie wyrabiają :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WROCŁAW

 

A kolega Piaskos byl swoim czarnym Forkiem na imprezie plenerowej w cafe szalet w sobote? Lusterka chyba nie do pomylenia... :D Pozdrawiam - bylem piechotka :P

 

O PACZ! ale to nie ja :P

Do końca tygodnia muszę oddać pracę mgr więc się z domku nie ruszam ostatnio w ogóle :roll:

Nawet nie wiedziałem, że taka kawiarnie mamy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla zagadanego Hogiego dzisiaj na Jana Pawła przy PZU ok. 13.30 :wink:

Już są znowu czerwone na vampirze :?:

 

 

Wróciły. Czarne sprzedane. 8) :mrgreen:

Odpozdrawiam.

 

-- 26 cze 2012, o 11:08 --

 

Pozdrowienia z wczoraj dla Hogiego ok. 17:00 na Modlińskiej, ten machający z Vectry to byłem ja :mrgreen:

Sebastian

 

 

Pozdrawiam, mój kumpel ma identyczną i się zdziwiłem, bo myślałem, że to on. 8) :mrgreen:

 

-- 26 cze 2012, o 11:10 --

 

Pozdrowienia dla Hogiego jadącego ok 19.00 koło Cytadeli. Ja rowerem jechałem ale z daleka się czerwień rzuciła i dźwięk 8)

 

Odpozdrawiam. Zmieniłem koła na czerwone i od razu mnie lepiej słychać. ;-) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla pięknego czarnego Hawka STI ze skrzydłem, obmachanego i obruganego dwukierunkowo (widziałem awaryjki w lusterku :) ) dziś rano, około 8:25, na Marysinie, na Potockich...

Jakieś dwadzieścia parę minut później była wymiana uśmiechów z takim samym Hawkiem STI (WT xxxxx) na Goworka...

Czyżby ten sam? Załatwił sprawy na Marysinie i mnie doszedł? :-) Cuś wolne to moje kąbi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla GuźcoTribeci ze świniakiem na tyle i blachach SBI, w okolicy której jechałem od Janek do Warszawy. Pozdrowienia również dla klasycznie umaszczonego Bugeye'a WRX, stojącego przed 13 na parkingu, przy Waliców 20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...