Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla Leniwcai owcy. milo bylo poznac

 

Odpozdrawiamy :mrgreen: Zabawne, że ludzie w Peugeocie pozdrawiają człowieka w Volkswagenie bo lubią Subaru :lol:

 

Obrazek jak z bajki. Mi nawet kierownicy subaryn odpowiadają pukaniem w czoło lub odpowiednim palcem. Żenua

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, to ja Was często widzę na rewirach jak Wy macie takiego luksiurnego czerwonego GejTeka. Ostatnio w niedziele około 15.20 na puławskiej przy Shellu w stronę centrum jechaliście. No to jeszcze raz pozdro :)

 

Pozdrowienia dla Leniwcai owcy. milo bylo poznac

 

Odpozdrawiamy :mrgreen: Zabawne, że ludzie w Peugeocie pozdrawiają człowieka w Volkswagenie bo lubią Subaru :lol:

 

Bo normarnie Subaraki stoją w garażu i pachną (przynajmniej mój).

A wyjeżdzają dopiero jak jest "czas wolny"

Swoją droga fajny Peżocik

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla imprezy kombi (rej KR *****) za którą wskoczyłem po wyprzedzaniu w piątek około godziny 17:30 w miejscowości chyba Skrzeszew na trasie Sokołów Podl - Siemiatycze pozdrawiałem na CB.

 

Odpozdrawiam, odpowiadałem Ci na CB ale pewnie juz nie słyszałes.

 

Pozdrowienia dla Forka w Piasecznie który był u Pawła i Impreze z przodem od Saba stojacego na Orlenie w Ursusie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harvester kupił Legaca? :D

 

Byłeś blisko, bo wczoraj sie takim czymś pojawił. W "świni" i "w automacie" w dodatku :wink:

 

Pozdrawiam kogoś z niebieskiego transita czy czegoś w tym stylu, który mnie obtrabił jak zjeżdzalem do KFC przy statoilu puławska/poleczki około południa. Dopóki nie skumałem ogromniastej świnki na tylnej klapie to zajarzyłem o co chodzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla imprezy kombi (rej KR *****) za którą wskoczyłem po wyprzedzaniu w piątek około godziny 17:30 w miejscowości chyba Skrzeszew na trasie Sokołów Podl - Siemiatycze pozdrawiałem na CB.

 

Odpozdrawiam, odpowiadałem Ci na CB ale pewnie juz nie słyszałes.

 

Pozdrowienia dla Forka w Piasecznie który był u Pawła i Impreze z przodem od Saba stojacego na Orlenie w Ursusie.

 

Możliwe strasznie mi się wtedy spieszyło :D, jak zobaczyłem świnkę na klapie to pomyślałem że będzie ktoś z forum w okolicy ale numer rejestracyjny rozwiał moje nadzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrazek jak z bajki. Mi nawet kierownicy subaryn odpowiadają pukaniem w czoło lub odpowiednim palcem. Żenua

 

A to niefajnie :?

 

Eee, to ja Was często widzę na rewirach jak Wy macie takiego luksiurnego czerwonego GejTeka. Ostatnio w niedziele około 15.20 na puławskiej przy Shellu w stronę centrum jechaliście. No to jeszcze raz pozdro

 

Tak, czerwony GT'ek jest nasz - parujemy nim na Ursynowie :)

 

Swoją droga fajny Peżocik

 

Dostaliśmy do testów - muszę przyznać, że 200KM w hybrydzie z dieslem, automatem, czterostrefową klimatyzacją i masażem w fotelach szybko przyzwyczajają :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Pana w niebieskim GT co to koło 18-19 ganiał Porshe przy Galerii Mokotów.

 

Stałem do skrętu i mało mi to Prosie w dupe nie wjechało

 

a dziękuję za pozdrowienia i odpozadrawiam :D nie zauważyłem bo ganiałem Porsche :oops: mam nadzieje że Cię za bardzo nie przestraszyło zbliżając się w lusterku :wink:

pozdrawiam również czarnego new age na Ksawerów około 18 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a dziękuję za pozdrowienia i odpozadrawiam :D nie zauważyłem bo ganiałem Porsche :oops: mam nadzieje że Cię za bardzo nie przestraszyło zbliżając się w lusterku :wink:

pozdrawiam również czarnego new age na Ksawerów około 18 :D

 

ja się prosiaków nie boje :) stać by go było na zrobienie mi auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dzisiaj około 20.30 dla niebieskiej imprezy kombi WRX WT, pięknie oświniaczonej, z którą sobie pomachaliśmy na Rajskiej na terenie Mariny Mokotów.
Odpozdrawiam serdecznie :-) Miły akcent po robocie :-) Byłem w odwiedzinach u kolegi powożącego czarnym Zuuuuem X... ;-)

Fajny ten eSTIajek :-) I fajne rękawiczki! Ja mam pełne OMP i teraz gotują mi się ręce :-( Wczoraj się poddałem i jeździłem "bez"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w odwiedzinach u kolegi powożącego czarnym Zuuuuem X... ;-)

 

Czyżby to ten, koło którego potem zaparkowałeś? Fajowy... :wink:

 

Fajny ten eSTIajek

 

Podróba! :mrgreen: Seryjny WRX - jedynie wystylizowany. :wink:

 

I fajne rękawiczki!

 

Prezent od kobiety! 8)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w odwiedzinach u kolegi powożącego czarnym Zuuuuem X... ;-)
Czyżby to ten, koło którego potem zaparkowałeś? Fajowy... :wink:
Dokładnie :-)

Nooo... Jak na ZUOOOO X to fajny. Nawet fajnie lata bokami. 360.

Fajny ten eSTIajek
Podróba! :mrgreen: Seryjny WRX - jedynie wystylizowany. :wink:
O! Nabrałem się! W heble mu nie zajrzałem, bo byłem zajęty machaniem :-) W takim razie fajny WueRX :-)
I fajne rękawiczki!
Prezent od kobiety! 8)
Dobra kobieta! :-)

Sprawdzają się? Znasz markę i model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...