Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla:

 

granatowy GT widziany koło 10:30 w Mińsku Maz

niebieski bug cały obklejony rajdowo-plejadowo około 11tej w Zakręcie pod firmą z częściami do "francuzów" :)

srebrny forek widywany praktycznie codziennie na Al. Krakowskiej 39 w Raszynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla:

-kogoś od niebieskiego Forka STI-style, widzianego dziś koło 12.30 na Wisłostradzie w stronę Mokotowa

-kogoś od GTka kombi (kolor wyleciał mi z głowy... srebrny, albo granatowy...), widzianego na Warszawskiej w Łomiankach 15 min wcześniej: były świnie na lusterkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiego forestera nr. rej. WPI XXXXX oraz kierownika białego GT coupe stojących w czteryTurbo - w obu przypadkach świnki na lusterkach.

 

a także "pozdrowienia" dla kierownika srebrnego WRX'a bug eye'a nr. rej. RZE XXXXX który o mało co mnie nie dotknął kiedy ustępowałem mu miejsca i zjeżdżałem na prawy pas na wysokości Wybrzeża Szczecińskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam Kalego, stoi tu gdzie zwykle, ciągle na majtkowych błękitnych felgach*

 

*kiedy przemalujesz na jakiś męski kolor?

 

Nie przemaluję. nie poddam się presji otoczenia :)

 

Znowu Cie powinienem pozdrowić, ale nie, dziś pozostań niepozdrowiony.

No dobra, felgi są smerfowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdowienia dla kierownika legasia na rondlu przed gołębiem. Miło było odkiwnąć.

Serdecznie spóźniono odpozdrawiam. Rzadka sprawa - spotkać świniaka na NieImprezie w białym :(

 

ps. wybacz że Cię nie wpuściłem ale za późno się ogarnąłem że ta ciężarówka stoi na awaryjnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla prowadzącego śliczną srebrną turbowannę na pl. Trzech Krzyży, widzianą przed momentem blachy WU......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika czarnego buga kombi WRX z którym jechaliśmy wisłostradą koło 17 w kierunku Piaseczna. Pozytywny zaskok, bo zostałem obmachany, mimo że robal był bez świnek :-) (ale za to z podkładką MTSu pod tablicą :-) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów spotkanych dzisiaj na trasie Kłodzko - Wrocław i Wrocław-Kłodzko, np dla kolegi Pumexa co mnie Passatem dopadł. :wink:

 

Pozdrawiam pozdrawiam :) miło było spotkać forumowicza, choć byłem "inkoguto" i gdyby nie CB to by nie było okazji pogadać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów spotkanych dzisiaj na trasie Kłodzko - Wrocław i Wrocław-Kłodzko, np dla kolegi Pumexa co mnie Passatem dopadł. :wink:

 

Pozdrawiam pozdrawiam :) miło było spotkać forumowicza, choć byłem "inkoguto" i gdyby nie CB to by nie było okazji pogadać ;)

 

na służbowym Pasku świniak by nie zaszkodził. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla załogi grafitowego Audi (WE 5...) z małym świniaczem w prawym dolnym rogu klapy bagażnika za którą kawałek jechałem ok. godziny 15:30 od ul. Bora Komorowskiego przez Lublańską, Opolską, Conrada w Krk :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...