Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam kierownika/kierowniczkę złotego forka na WPU, świnka z tyłu jest :) widzianego przed chwilą na pl. Trzech Krzyży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie pozdrawiam kierownika zielonego GT-ka, który świszcząc przeokrutnie minął mnie dziś w okolicach wąskich, Wolskich uliczek Złocienia, Syreny, Grenady, następnie wypadł z lekkim poślizgiem na Górczewską, dalej w Prymasa 1000- lecia i zjechał na parking przy Odyssey'u.

Miło było spotkać i posłuchać :)

 

Przykro mi też, że nie byłem w stanie przyłączyć się do miłej przejażdzki, jednak dopiero opuściłem garaż a na zimnym silniku nie miałem serca cisnąć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia soboty dla kolegi z niebieskiego Buga stojącego na światłach w Krakowie (jechałem srebrnym bugiem)

Jesli to bylo na Ksiecia Jozefa/Kosciuszkowskiej to odpozdrawiam (tak mi sie cos kojarzy srebrny bug stamtad).

wszystko się zgadza Kolego, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam hawkeye Impreza WRX kombi -dziś po 10 przechodziłem na światłach na Wawelskiej/Niepodległości, przed jego maską uśmiechnąłem się ale brak odzewu :cry:, bez świnek ale z ramkami z Mysiadła.

moja lepsza połowa jeździ teraz subarakiem

Musisz ją strasznie kochać... :shock: -Nooo... Muszę. :roll:

To też... Samochód stał bo włączyłem tryb oszczędny, przeprosiłem się z ZTM i tak już zostało. Po czym Narzeczona pojechała raz do pracy, oszalała na jego punkcie i w ciągu 3 tygodni namówiła mnie na: gwint D2, duży spojler, większe hamulce i nowy wydech bo ten już pierdzi -partycypuje w kosztach :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po czym Narzeczona pojechała raz do pracy

 

tylko czemu ruch blokuje :wink: :mrgreen:

 

oszalała na jego punkcie i w ciągu 3 tygodni namówiła mnie na: gwint D2, duży spojler

ładny 8)

 

nowy wydech

za wolno jechała i nie było słychać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierowcy niebieskiej imprezy stojacej na wislostradzie (przed tunelem) dzis w okolicach godz. 18. Przejezdzalem obok (niestety lewym pasem), trabilem zeby sie przywitac, ale zero reakcji.. Nie mniej jednak pozdrawiam :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...