Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrówki dla Kolegi Antolla, który zaskoczył mnie w windzie w GalMoku :-)

To było dobre - jadę windą i mówię do Żony "chłopaki może będą na górze, w którejś knajpie", na co nieznany mi gość stojący obok stwierdza z uśmiechem "są na cargo". Zamurowało mnie :-D

Miło było poznać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze pozdrówki z Krakowa dla:

 

- Imprezy GT butelkowozielonej stojącej pod wiaduktem kolejowym na 29 listopada (ok 8:23)

- Imprezy WRX bug granatowej z białą trzodą na lusterku na "ślimaku" koło Bonarki - prowadziła ciemnowłosa kierowniczka 8) (8:38)

- Forestera new age srebrnego, "oświnionego" na lusterku i klapie i jego kierowniczki, jadącej ulicami Kijanki / Łużycka / Bochenka

 

I pozdrowienia dla Kierowniczek dwóch oświniaczonych Forków 07 (srebrny i czarny), z którymi regularnie pozdrawiam się na Cechowej / Łużyckiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra to może dzisiaj na skrzyżowaniu Ciszewskiego z KEN koło godziny 20 widziałem oryginał ??? Czy to też podróba z Sarmackiej :P W każdym razie pozdrawiam kierownika :)

 

 

Pozdrawiam, to ja. Widziałem Cię. 8) :mrgreen:

:) czyli znalazłem oryginał :) rozpoznawalny znak : czerwone naklejki na klapie :mrgreen: ładnie buczy ten twój "wampir" przez takie spotkania zaczynam myśleć o głośniejszym wydechu :mrgreen: pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego hawka STI WE zaparkowanego około 13tej na terenie PKiN od strony Emilii Plater. Widzę, że naklejki na chlapaczach się odklejają... :mrgreen:

 

Odpozdrawiam serdecznie :) A pierwsze naklejki odkleiły się po 3 dniach od założenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia z wczorajszego wieczora dla kierowniczki czarnego Forestera I gen. z wiatrakiem widzianego w centrum Ostrowa. Trzody nie stwierdzilem. Ładnie bulgotał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego hawka STI WE zaparkowanego około 13tej na terenie PKiN od strony Emilii Plater. Widzę, że naklejki na chlapaczach się odklejają... :mrgreen:

 

Odpozdrawiam serdecznie :) A pierwsze naklejki odkleiły się po 3 dniach od założenia :)

 

Też miałem ten sam problem w wolnym ssaku - odklejenie całkowite rozwiązało problem. :mrgreen: Polecam oryginały RallyArmour - w nich napis się nie odkleja.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika który zaparkował pod schodami na wiadukt "cargo"

Musi mieć grubo pod maska skoro zaraz ja opuścił i od-zagaił ze to 160koni :lol:

 

to ten co to do niego zeszliscie? :shock:

 

Tak :D

 

-- Pt lip 27, 2012 2:23 pm --

 

Musi mieć grubo pod maska

 

Gruuuubeeee LPG :twisted::mrgreen:

 

:lol::P:mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Kierowców w czarnym WRX'ie z czerwonym felunkiem i świnkami (kiwka wczoraj na Powsinskiej w Wwie ok 15-16). Jechałem niebieskim parapetem :-)

 

 

Odpozdrawiam. 8) Wożę sąsiada i oglądamy forki. Wszczepiłem mu miłość do Subaru. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...